Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Cuti, bolje nego da skidaju gace, pa da krene kuknjava kako nas "pustaju". Samo neka grizu, da se ne opuste. Napadamo i dalje, sto je jako pozitivno

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Za pravu ocenu nam treba Cuka, Vosa ili Partizan, do tada je ovo napredak u igri.

Pa igrali su sa njima; pobedili ubedljivo Vojvodinu i Cukaricki i mucili se sa Partizanom.

Link to comment

Teren u Indjiji je em kratak, em uzan, em neravan.  Tesko da moze da se razvije igra na njemu, posebno kada se Indija brani i igra na kontre koje su opasne bas zbog male duzine terena.

Link to comment

Da li ima nekih informacija u vezi datuma kvalifikacija za LŠ? Znam da je kraj ove sezone LŠ odložen do Avgusta, ali mi nije logično da se kvalifikacije za sledeću sezonu odlažu za Septembar. Uzevši u obzir da su fudbaleri (kao i svi ostali) blejali zadnjih par meseci, "zamor materijala" ne bi trebalo da bude problem, te samim tim pravljenje velike pauze između sezona ne bi imalo smisla.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Hobbit slayer said:

Da li ima nekih informacija u vezi datuma kvalifikacija za LŠ? Znam da je kraj ove sezone LŠ odložen do Avgusta, ali mi nije logično da se kvalifikacije za sledeću sezonu odlažu za Septembar. Uzevši u obzir da su fudbaleri (kao i svi ostali) blejali zadnjih par meseci, "zamor materijala" ne bi trebalo da bude problem, te samim tim pravljenje velike pauze između sezona ne bi imalo smisla.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

    Rekao je komentator sa Arene da Zvezda najverovatnije startuje od 2. kola kvalifikacija i to 11. avgusta. 

Link to comment
18 hours ago, Milosh76 said:

Ako St Galen bude prvi u Svajcarskoj imamo sanse da bude i u III kolu nosilac.

 

Koliko su i ti Švajcarci propali...:sad:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...