Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Gledao sam nešto pojačano stare utakmice od kako je Elzner umro. Kakav je ono fudbal bio s kraja SFRJ. I sve to na stranu, nema te pristrasnosti koje bi dovelo u pitanje da je polufinale protiv Bajerna nešto najbolje što sam od fudbala video ikad. Prvo poluvreme u Minhenu, naizgled najslabije, ali... Hvataju se voleji, zvižde slobodnjaci, golovi iz kornera, ali onakve dve golčine, gde 5-6 igrača odabere bukvalno najbolji potez u trenutku.... Haos.

 

I trivija za zaludne... Sudija koji nas je pokrao protiv Kelna u Beogradu nosi ime i prezime jednog kasnije velikog igrača. Kog?

Link to comment

Oh znao sam mu ime toliko dugo godina, donedavno. Čak nam je jednom bio i delegat u nekoj evro utakmici ne vas tako davno. Miloš nešto, ne mogu se setiti bez guglanja.

Link to comment

  Nije Miloš nego Marko 😃 i to Jozef. 

  Ne sećam se ko je sudio u Beogradu protiv Kelna, a mrzi me da tražim. 

   "Gospodine Bige, imate li Vi časovnik?!?!" je valjda bilo protiv Bajerna na Marakani. 

Link to comment

Jeste Bige, ali  Zerar..

 

Црвена звезда – Келн 2:0 (0:0)

Београд, 22. новембар 1989. Стадион: Црвене звезде.

Гледалаца: 100.000.

Судија: Жерар Биге (Француска).

 

Жути картони: Најдоски, Панчев (Црвена звезда), Грајнер, Штурм и Јансен (Келн). Стрелци: Савићевић у 76. и 80. минуту.

 

Revans

 

Stadion:Mungersdorfer,gledalaca:50.000;

 

sudija:Josef Marko(ČSFR)

 

a na koga je kralj mislio, nemam pojma  :D

 

"Gospodine Galer, imate li časovnik?" by Milojko Pantic :D 

Edited by Milosh76
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Jeste Bige, ali  Zerar..

 

Црвена звезда – Келн 2:0 (0:0)

Београд, 22. новембар 1989. Стадион: Црвене звезде.

Гледалаца: 100.000.

Судија: Жерар Биге (Француска).

 

Жути картони: Најдоски, Панчев (Црвена звезда), Грајнер, Штурм и Јансен (Келн). Стрелци: Савићевић у 76. и 80. минуту.

 

Revans

 

Stadion:Mungersdorfer,gledalaca:50.000;

 

sudija:Josef Marko(ČSFR)

 

a na koga je kralj mislio, nemam pojma  :D

 

"Gospodine Galer, imate li časovnik?" by Milojko Pantic :D 

 

       Kralj je vrv mislio na Đerara Pikea, liči pomalo.

Link to comment

Ne znam da li liči, ali Milojko je u prenosu stalno govorio Đerar Pike.

 

Doduše, možda je pomoćni. Poništen nam je gol zbog nekog bednog ofsajda, pa se ovaj obrušavao na Pikea do kraja utakmice za mikrofonom.

 

Ali mislim da je ipak ciljao glavnog. Moraš ludog Milojka uvek da proveriš. My bad.

Link to comment

Kako lepo centrira Gavric. :smiley_hail:

Simic izgleda kao kokoska u onom medjustadijumu izmedju odrasle koke i pileta kad krene da trci po dvoristu. 

Link to comment

Deki uvidio da nam je Vukanovic najbolji napadac i pocece usamljen u spicu. Njegos i Jovancic zacementirani u vezi.

 

Izvor: mocart

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...