Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ma nije bilo dopusteno

makar tamo 80tih pa na dalje kolko mi seze secanje

 

ali zanimljivo kad pominjete koliko je ranije bilo zastupljeno to zajebavanja sa stucnama, kostobranima, dresovima

malo malo pa se opominje igrac da "sredi opremu"

Link to comment

Nije bilo obaveznog pravila da se moraju nositi, to pravilo je uvedeno pred SP 1990 u Italiji, obavezno kostobrani i podignute stucne...ni Brigel ih nikad nije nosio

Link to comment
On 6.5.2020. at 11:19, Milosh76 said:

Srecan Djurdjevdan...

 

 

 

 

 

 

ovo je poslednji put kada sam plakao zbog zvezde. kada ga je mitko zabio, upao sam u trans. secam se da se nevidjena histerija digla oko ove utakmice, na tv poltika je celog dana isao program posvecen utakmici, i to skroz kul program, secam se da su direktori bili gosti, roze poze, i razni drugi, ludilo.

Link to comment

80k bilo na utakmici, valjda poslednji put da je tolika masa ljudi bila na marakani.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

ovo je poslednji put kada sam plakao zbog zvezde

 

A Bordo? Kad je odlazio Robi? Kad smo usli u LS? Pobeda protiv Liverpoola? Tada nije bilo emocija ili je ovo ipak bila jaca?

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

80k bilo na utakmici, valjda poslednji put da je tolika masa ljudi bila na marakani.

Ja sam bio na istoku. Rekao bih veća gužva nego u aprilu 91, kada sam isto bio na istoku. 

 

Mislim da je 96 protiv Barse bila ista takva gužva, isto sam na istoku bio. 
 

Edit: poslednja prejaka emocija 29.5.01. Skoro sam plakao

Link to comment

Poslednja velika emocija kad smo dali drugi gol Liverpoolu! Kad me tad nije strefila srcka, nikad nece!

 

Pre toga odlazak Robija...

Link to comment
49 minutes ago, Milosh76 said:

 

A Bordo? Kad je odlazio Robi? Kad smo usli u LS? Pobeda protiv Liverpoola? Tada nije bilo emocija ili je ovo ipak bila jaca?

meni je peak sa emocijama bio kad je volfart pogodio stativu. kad tad nisam umro, necu nikad. na 2:2 je bio prateci zemljotres. nista posle toga, sto se tice fudbala, nije bilo jace. 

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

meni je peak sa emocijama bio kad je volfart pogodio stativu. kad tad nisam umro, necu nikad. na 2:2 je bio prateci zemljotres. nista posle toga, sto se tice fudbala, nije bilo jace. 

To se ne vidi na snimku jer su ponavljali gol. Švabo™ pao na zemlju posle 2:2, posle ustao i uredno nastavio da igra. Ja sam na stadionu zamalo umro. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...