Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Niko nije za exYu ligu, ni ultrakop ni bbb-ustase, ni 200 frakcija grobara, ni splicani ni sarajlije, ni podgoricani.

To je samo jedna fina tema, da se skrene prica ili da se popuni tzv medijski prostor.

Link to comment

Znam, ali kad sam video naslovnu stranu na kojoj priziva regionalnu ligu, pomislih, vidi Terza vizionar i mirotvorac, želi da pomiri Jugoslovene, i uradi bar nešto korisno nakon 20 godina kriminala. A on o Bugarima i Rumunima. Jebali ga Bugari i Rumuni.

Link to comment

Onda ništa, daviće nam se fudbal doveka u blizanačkom nadgornjavanju i rvanju u blatu, na radost ultra kopa i janjičarskog kavačkog klana, a na žalost svih ostalih.

Edited by Nikodije
Link to comment
On 10.5.2020. at 8:59, Hamlet Strašni said:

U aprilu su ga pomerili jer su znali da će u maju da bude bljesak? Plus nije bilo velikih kolona izbeglica koje su dolazile u Srbiju. 

 

Kolone su bile u avgustu kada je igrano sa Ksamaksom. I ceo stadion je vikao Slobo, pizdo, Krajinu si izd'o. 

    

      Te priče o kamufliranju bljeska, stotim derbijem su zaista postojale. Samo što sam ih ja i tada i sada smatrao budalaštinama. Prosto, neverovatno mi je da neko misli da se nije išlo na utakmicu da bi izbila revolucija. Uostalom, kao i što sam kažeš, 6. avgusta 95. kad je krenula oluja, rtb je na prvom programu puštao cirkus Medrano, pa narod nije pohrlio na ulice. To je generalno bilo mrtvo vreme, od vidovdanskog sabora 92. do velikih protesta zbog krađe izbora na lokalu 96. nije bilo ozbiljnog opozicionog delovanja. Osim, kratko, kad su ulisičili Danu i njenog supruga. 

    Mada, imao je Miloševićev režim revolucionarne ideje kako narodu da odvrati pažnju od ulice, samo dosta kasnije, kao kad su 2000. u toku mitinga opozicije puštali blokbastere na tv politika. 

Link to comment

UEAFA treba da brine, oni ce je tuziti i traziti nadoknadu ako se taj sistem usvoji.

 

Uostalom, CZ je zadnje dvije godine podigla rejting i koeficijent tako da ce joj put biti mnogo laksi do LS.

Link to comment

Mislim da je jedini nacin da se bilo kakva regionalna liga oformi taj da se nastankom zatvorene evropske super lige u potpunosti slomi dosadasnji sistem prohodnosti u evropska takmicenja i da u tom potencijalnom rasulu, ekipe koje su izvisile pocnu da prave ekonomski isplativije regionalne lige. U ovakvom sistemu kakav je sada ne vidim da nacin za bilo kakve regionalne lige. Jedina mogucnost za tako nesto je da ovo novouvedeno trecerazredno takmicenje bude podeljeno po regionima, ali pitanje koliko bi to bilo interesantno iz razloga sto ekipe koje bi igrale ls i le to takmicenje ne bi mogle da igraju.

Link to comment

jedini nacin da se u nasem slucaju oformi regionalna liga je taj da klubovi postanu privatni i da takmicenje ne bude namesteno

u tom slucaju klubovi bi sami inicirali regionalnu ligu radi veceg profita, podizanja kluba na visi nivo itd

 

u ovakvim okolnostima regionalna liga nikom ne treba

svako ima svoj  tor u kom "dominira", igraci se prodaju, para se vrti

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...