Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Tužna vest stigla je iz Ljubljane.

 

Proslavljeni slovenački fudbaler i nekadašnji prvotimac Crvene zvezde, Marko Elsner preminuo je u Ljubljani posle teške bolesti, u 61. godini, objavio je slovenački list "Delo".

 

RIP

 

Oh, fuck. Mnogo sam voleo ovog igraca. Preteca i nesto slabija verzija Belodedica ali sa istim nivoom fudbalske elegancije i stila, izuzetno pametan i koristan igrac. Na zalost, umesto brojnih utakmica Zvezde u kojima je maltene sam nosio tim ostace mu u pamcenju utakmica reprezentacije protiv Engleske i oni kiksevi. Bas sam se smorio.

Link to comment
 
Oh, fuck. Mnogo sam voleo ovog igraca. Preteca i nesto slabija verzija Belodedica ali sa istim nivoom fudbalske elegancije i stila, izuzetno pametan i koristan igrac. Na zalost, umesto brojnih utakmica Zvezde u kojima je maltene sam nosio tim ostace mu u pamcenju utakmica reprezentacije protiv Engleske i oni kiksevi. Bas sam se smorio.
Dobro poređenje.

Može da se kaže i da je bio Zvezdin odgovor na Zeku Zajeca i Nešu Stojkovića.

Sent from fav toy

Link to comment

Baš mi žao Elsnera.:sad:

Moj omiljeni igrač kad sam bio klinac...nekako mi uvek delovao elegantno,gospodski...

RIP majstore.

Link to comment
Tužna vest stigla je iz Ljubljane.
 
Proslavljeni slovenački fudbaler i nekadašnji prvotimac Crvene zvezde, Marko Elsner preminuo je u Ljubljani posle teške bolesti, u 61. godini, objavio je slovenački list "Delo".
 
RIP
RIP Elsner
Bio mi je jedan od omiljenih igrača, pogotovo što sam početkom 80-ih počeo redovnije da idem na tekme.
Upravo gledam neke Zvezdine video klipove na YouTube, pa me je uhvatila nostalgija [emoji19]
Dao Bob da nas Deki provuče u grupni deo LŠ ili LE, i eto mene na nekom gostovanju... [emoji7]
Još samo ako bi uletela neka fina destinacija, Mediteran ili Holandija/Nemačka, a ne Belorusija itd...
Mada preskačem sa jedne na drugu temu (lakše mi je nego da pišem zasebne postove), kontao sam da podelim ovaj članak, jer me zanima da li je ovo samo još jedan fluff članak ili ovaj mali Rus vredi čemu. Pa, ako ga je neko slučajno video, neka podeli utiske...
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-ima-ambicioznog-rusa-za-deset-godina-vidim-sebe-u-realu-ili-mancesteru/357701

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Bitno je da seniorski tim ima svog trenera golmana.  Jorgacevic, trener golmana u omladinskoj skoli,  je bio v.d. u seniorskom timu posle odlaska Gasica.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...