Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Mene mnogo ne zanima kako se posluje u klubu i ko skuplja kajmak, sve dok klub kao celina proizvodi dobar fudbal i dobre igrace.  Ja samo mogu da vodim racuna o svom kucnom budzetu, i budzetu mog istrazivackog rada, a prpeustam drugima da brinu o onome sto im je povereno i sto im je u opisu radnog mesta.  Medjutim, kada nekompetencija i neodgovornost isplivaju na povrsinu, onda imam pravo da se ljutim.  Ja ne zelim da im pripisem gramzivost i lopovluk (sto je u Srbiji obivcaj) jer o tome ne znam, ali onoliki novac zaradjen iof UEFA, TV, sponzora procerdati tako da mora da rasformira tim koji je u stvaranju i osujeti rad trenera koji je tek stigao u klub, to je odsustvo kompetencije i odgovornosti.  Za tp se podnosi ostavka (a ako se kralo time neka se bave policija i sudstvo).

Link to comment

Dimitrije u klub je uslo 100 miliona evra u zadnje tri sezone od evrope ne racunajuci prodaje igraca a mi i dalje prodajemo kao da sutra ne postoji. Mislim da je vrlo ocigledno sta je u pitanju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Ocigledno je da je novac procerdan.  Kako, ne zanima me.  Oni koji su ga procerdali treba da podnesu ostavke.  Nije im mesto u klubu. 

Link to comment

Kakve crne ostavke, da se tolika šteta i zloupotreba desila u nekoj normalnoj državi u nekoj državnoj firmi, tu bi bilo decenija robije, neko je lapio ili izgubio desetine miliona u nečemu što je uslovno rečeno društvena svojina (kako god da formulišemo SD kod nas, ali privatno nije, a navodno nije ni državno) a što se često namiruje iz državnog budžeta. Ali onda npr. fudbalska mafija na čelu sa UEFA to proglasi često "uplitanjem politike u sport" pa onda štite te svoje mafijaše tako što zaprijete da će udaljiti reprezentaciju sa nekog takmičenja.

Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

/

dimitrije da u pravu ste

i sve je to pre svega jako tuzno 

ali godinama pisemo o tome, a vi nas sve vreme kritikujete 

 

kako ste sad uvideli sta zapravo radi ova bagra sa klubom?

Edited by pbg12345
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Juce je pisalo da zele da prodaju Garsiju jer Stankovic forsira mlade igrace na krilnim pozicijama.  Danas pise da ce da prodaju mlade igrace.  Stankovicu ce prakticno da ostane tim bez perspektive.  Ben ce da bude najbolji igrac, ostatak mediokriteti.  Terizic je izgleda trosio novac zaradjen od UEFA va banque.  Sada je ostao u minusu, i nada se da ce da izbegne bankrotsvo novcem koje ce da dobije od Gaspromovog sponzorstva i prodajom tih nekoliko mladih igraca koji nesto vrede.  Neverovatno kako je novac zaradjen od igranja u LS potrosen a da se malo vidi na sta.  Umesto da se pristedelo, trosilo se suludo.  Sada smo tamo gde smo bili u trenutku kada je Milojevic dosao u tim.  Bez para i sa timom bez perspektive da napravi izlet u Evropu.  Kakav sumoran epilog tima koji je 3 godine zaredom imao vidljiv ucinak u Evropi.  I kao i ranije, zbog nekompetentnosti onih koji vode klub. 

pogresan post sam kvotovao, ovaj sam hteo

Link to comment

Dolazak Terizca na celo kluba poklopio se sa periodom u kome je klub poceo da se dize iz pepela i postize rezultate vredne paznje, prvi put posle 1991.  To se nije samo odrazilo na nivou seniorskog tima, vec su i omladinski tim kao i filijala Graficar isto tako dobro igrali i sluzili svrsi.  Znaci nesto dobro se radilo u klubu.  To sto je Terzic odurna licnost, gramziva, narcisoidna i neotesana, to nije nista neobicno.  Vecina Srba na polozajima (politickim, sportskim, privrednim, u kulturi i prosveti) se tako ponasaju, a neotesanost je opstenacionalna osobina.  Ja sam na to oguglao i mene su samo zanimali igra i rezultati, a ne prljav klupski ves.  Klupske intrige, ko krade, i ko kome dodje i ne dodje, sprega sa politikom, mene malo zanima dogod klub radi ono sta mu je u opisu delovanja - ostvaruje rezultate, dobre igre i dobre igrace.  Medjutim, odluka da proda najbolje talente zbog toga da klub ne bi bankrotuirao je nedopustiva s obzirom kolika kolicina novca je u poslednjih nekoliko godina uneta u klub zbog uspesnih igara u Evropi.  Da ne pominjem koliko ce to lose da se odrazi na igru i sposobnost kluba da nastavi da postize rezultate kao u poslednje 3 godine.  Ja verovatno necu da budem vise na ovom svetu kada/ako Zvezda ponovo bude bila i stanju  da igra u jesenjem delu evropskih takmicenja i zato me ovo sto je Terzic najavio posebno ljuti. 

Link to comment
12 hours ago, Dimitrije said:

Ocigledno je da je novac procerdan.  Kako, ne zanima me.  Oni koji su ga procerdali treba da podnesu ostavke.  Nije im mesto u klubu. 

 

Pobogu, covece, pisete o Srbiji!!!

Ovde ostavke ne podnose ni predsednici kucnih saveta, a ne ljudi na izvoru tolikih miliona.

Link to comment

Naš serijal velikana koji su gostovali večitima nastavljamo s pretposlednjom decenijom prošlog veka i protivnika koji su dolazili na noge Crvenoj zvezdi. Vatrene 80-te, kada je Zvezda iz sezone u sezonu ukrštala koplja sa velikanima, ali nije imala sreće da izbaci nekog od njih u tim čuvenim dvomečima.

Po našem utisku, 80-te godine su bile vreme kada su najbolji igrači gostovali na Marakani. Strašan je spisak Zvezdinih rivala iz tog perioda. Dovoljno je reći da su zvezdaši dočekivali Milan, Real Madrid, Barselonu Inter, Atletiko Madrid, Benfiku, odnosno tada ozbiljno jake timove Anderlehta, Briža, Verone, Kelna, Galatasaraja, Glazgov Rendžersa, Grashopersa...

 

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/velikani-vs-zvezda-pa-moze-li-bolje-od-ovoga-maradona-van-basten-gulit-rajkard-maldini/356764

 

zv80.png

 

Kakva timcina :hail:

 

Link to comment
35 minutes ago, harper said:

A na klupi Ilgner, Litbarski, Altobeli, Butragenjo, Enco Sifo,...

    Nisu nikad igrali na Marakani. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...