Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

daj neki konkretan primer molim te, hvala unapred

 

 

Ne mogu sad da se setim, ali znam da sam se hvatao za glavu za glupost i podsetilo me na nas. Probacu kasnije, da me riba ne gleda popreko dok sedim sa njom u pabu.

Link to comment

Nemojte da se ložite, Žander vas je prodao kao nas Ivanov protiv Ludogoreca. Pa kasnije Trajković, pa još kasnije Ibanjez.

Nisam gledao tekmu, ali sam video snimke sa YT, ono za osam minuta ne može da napravi niko bez 4 promila alkohola u krvi.

Momak se naplatio i to je to.


Sent from fav toy

Link to comment
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ја не знам да сам игдје видио такве пенале осим у нашим случајевима

pa rekoh vec, samo mi imamo takav pristup fudbalu

to nije normalno ljudski mozak nije naucio kako da se ponasa u takvim situacijama

i otud to

 

moguce cak na neki nesvestan nacin da to rade namerno

da prekinu nepodnosljiv pritisak

Edited by pbg12345
Link to comment
26 minutes ago, pbg12345 said:

pa rekoh vec, samo mi imamo takav pristup fudbalu

to nije normalno ljudski mozak nije naucio kako da se ponasa u takvim situacijama

i otud to

 

moguce cak na neki nesvestan nacin da to rade namerno

da prekinu nepodnosljiv pritisak

 

U kakvim situacijama? kakav pritisak?

 

Šta, jedino Srbi od celog sveta imaju prelom mozga kada igraju na Svetskim prvenstvima pa se bacaju sa ispruženim rukama ka lopti zbog pritiska koji ne mogu da izdrže?

 

 

Link to comment

pa jbg izgleda da da

nama se desava

 

redovno nas pune i ponizavaju (arg, holx2)

a kad igramo protiv ravnih sebi ili slabijih uvek kiksnemo i ne ostvarimo potreban rezultat (gana, australija, svica)

jedina dobra utakmica na velikim takmicenjima unazad 20 godina je ona u kojoj se nista nije ocekivalo, te nije bilo tog pritiska

 

zasto hrvati pored ekipa vrlo slicnog kvaliteta nasim, em mnogo cesce igraju zavrsice, em tamo ostvare bolji rezultat?

samo zbog psihe

 

istina, u rusiji su hrvati imali po kvalitetu ako ne u samom vrhu, a ono blizu najboljih

mi bi i sa takvom najdalje stigli do 1/8 finala

 

takav pristup je jos ocigledniji kad je neka nasa ekipa kao ova zvezda daleko skromnijeg kvaliteta od protivika

 

sa druge strane, imamo mateusov partian, kom je centarfora igrao stoper iz zrenjaniskog proletera, pa su poginuli "junacki"

 

 

to je nesto sto se u nas fudbal usadjuje decenijama unazad i uveliko je doslo na naplatu

Link to comment

Na svetskom je Francuz je imao takav penal protiv Australije. Za Barsu igra.

Pike protiv Rusa nije direktno dirao nabacoku ali je isto bezveze podigao ruku pa ga odmah napucao Rus. 

 

Link to comment
11 hours ago, adasevic said:

 

Kuzmara protiv Ganaca

 

Vidara protiv Svabe

 

 

Ne treba zaboraviti ni MIlana Dudica, 2006, sa Obalom slonovace... iz iste kategorije penala je (0:56)...

 

 

 


Sva tri, a naročito Vidićev, deluju kao apsolutno svesno i namrno igranje rukom. Za Vidića se vidi da je uložio bukvalno poslednji atom snage da dohvati loptu jer mu je izmicala. Najveća veravatnoća je do kladionice a ne do nekog sumanutog impulsa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...