Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

28 minutes ago, Mil@n said:

 

A mogao bi sad da nas udari asteroid i da svi pomremo...

 

Eto, na tom nivou su Vam argumenti. 

Klub posle 2 ciklusa LŠ i jednog grupne LE te dve titule i napredovali smo šta? Igramo bukvalno nikad gore u poslednjih 3, 4 godine, tim nikad gori, smejala nam se cela Evropa kako su nas naduvavali svi redom i to sa pravom jer nismo uložili ni ono osnovno - trud. 

I nema toga što može da sve to izrelativizuje. Klub se raspada u svakom smislu, i to je to. Što je najgore, najviše na terenu. 

milane raspravljas se sa covekom koji tvrdi da je muslina oterala nekakva javnost


on je ostao zarobljen u 60tim ili kojim vec godinama kad je napustio srbiju, zamislja nas poput yoyogija da se zapiramo pod cesmom u dvoristu do kog se probijamo blatnjavim ulicama

pa onda, nesto slicno kaliguli, iznosi svoje licne frustracije prema nama takvima, nikakvima, koji samo znamo da kritikujemo i pljujemo uspesnije od nas samih

 

sa druge strane on je pobegao iz te drzave u kojoj su kako kaze uvek bile lopovske uprave, u drzavu gde je sport organizovan tako da u ligi ne mogu biti konkurenti cija se vrednost meri u odnosu 1:100 i gde bi neko ko bi pokusao voditi klub poput terzica, ne samo bio nogiran istog sekunda, vec bi ekspresno zavrsio u zatvoru

jer ovo nije ni kraduckanje, ni kradja, ovo je organizovani kriminal, gde je zvezda samo kolateralna steta, 1 u nizu "projekata" na kom se bogati sns bratija

 

da, partiazn je prosao nesto slicno, ono kad je igrao par godina redovno u evropi, ls, nizao titule, svake godine prodavao skupo mlade talente a dug svake godine rastao nekoliko desetina miliona evra

djuric je valjda tad bio aktuelan

nisam to toliko detaljno pratio kao sto pratim zvezdu, ali cini mi se da su cak i oni imali neke granice

kod ovih nema kocnica

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

najjedostavniji test je postaviti pitanje gde smo u odnosu na pre godinu dana

 

u ls smo ove sezone imali laksu grupu nego prosle

osvojili smo manje bodova

 

Три минута си нас делила од пролећа у Јевропи. То прошле године није било ни у теорији.

Link to comment
18 minutes ago, porucnik vasic said:

Три минута си нас делила од пролећа у Јевропи. То прошле године није било ни у теорији.

Prosle godine ste pobedili buduceg prvaka CL . To ove godine nije bilo ni u teoriji moguce.

Link to comment
41 minutes ago, porucnik vasic said:

Три минута си нас делила од пролећа у Јевропи. То прошле године није било ни у теорији.

:D

daj bre vasicu

svestan si da to nema veze sa nasom igrom, rezultatima, vec drugacijiom raspodelom bodova medju protivnicima, rasporedom meceva  i cinjenicom da smo ove godine za razliku od prosle imali jednu ekipu iz trece "jakosne skupine"

prosle godine to je samo na papiru bio liverpul, pa je gazda napolija pizdio (opravdano) zbog toga

 

ako ces tako, prosle godine dva kola pre kraja, prvi u grupi nam je bezao 2, a ostale dve ekipe svega po bod

dakle u tom trenutku ne samo da smo jos bili u borbi za mesto u ls, vec cak i za prvo

 

ove sezone, dva kola pre kraja, prvi nam je bezao 9 bodova :D ,a drugi 4 boda i imao gol razliku 9:0 protiv nas

 

ti si zaista zadovoljan ovom ls sezonom u odnosu na proslu?

 

mi ove sezone protiv protivnika sa 11 igraca na terenu imamo skor 0 0 6 uz gol razliku 0:20

 

nismo pobedili ni u 5 posledjih utakmica kvalifikacija, poslednja pobeda je protiv finaca, kuci u drugom kolu kvaifikacija

 

van ls, izgubili smo od parizana

ne samo da smo izgubili, nego su nas potpuno nadigrali

 

ali zato deljemo po surdulici, sapcu i indjiji

kad bi se salili...

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Šta imamo mi od ovih rezultata i igranja u LŠ? Bili smo kanta za nabijanje, izgledali smo sramotno, Bajern nas je istorijski ponizio, predmet smo sprdnje i sve je bilo negledljivo. 

Sa druge strane, finansijski aspekt kluba čisto sumnjam da će biti unaprijeđen, doveli smo palete drvne građe koju nema šanse da prodamo, a oko kluba su se skupili svi mogući klošari, menadžeri i lopovi koji vide mogućnost da se očešu. Lova curi, finansira se SNS, a Terza se pravi mrtav po pitanju duga. Prve sezone kad ostanemo bez grupa vidjeće se da klub duguje >100 miliona evra. 

 

Jesmo li napredovali u pogledu igre? Apsolutno ne. Nema to neke veze sa igranjem LŠ (ne bi bilo bolje ni da se nismo plasirali) , ali se očekuje da druga sezona bude bolja, a ne gora, a kod nas debelo gora. 

 

Malo smo eto uradili za taj koeficijent, ali makar mi cigani znamo da je svaka tura nova avantura, da se može desiti da na ljeto LŠ napadamo sa Kratkom Ostanićem ili npr. Lalatom, a tu nam ne bi pomogao ni koeficijent Reala a kamoli ovaj naš. 

 

Uglavnom, igramo sve gore, rezultati su nam užas, a para klub vidjeti neće. Lijepo je što smo učestvovali u LŠ, ali kad se bude pravila zatvorena LŠ, učešće CZ u sezoni 2019/20 biće jedan od najviše upotrebljavanih argumenata za eliminaciju istočnoevropske gologuzije. 

Edited by James Marshall
Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

Moglo je da bude bolje, ali moglo je da bude da bude i znatno gore (bankrot, dominacija "Kaznene", zabrana igranja u Evropi, urusavanje infrastrukture, blamiranje protiv petorazrednih evropskih lubova, itd.)  Nesto se ipak uspelo, porasli su apetiti, pa je zato razocaranje vece.  Nije ni Miljan Miljanic za sve vreme dok je bio u Zvezdi osvajao trofeje i harao Evropom.  I njegov tim je izgubio od Seltika 5-1, i doziveo najvecu blamazu u istoriji kluba porazom od 3-0 u polifinalu KES nakon trijumfa od 4-1 u prvoj utakmici.  Sve ovo sto se dogadaj od kada je Milojevic u Zvezdi, vidjano je i ranije.  U sportu krcag uvek ide na vodu dok se ne razbije.

 

Bojim se da ce pod pritiskom javnosti i uz blagoslov uprave (koja vise ne vidi mnogo koristi od Milojevica), Milojevic da ode iz Zvezde posle utakmice sa Cukarickim, pogotvo ako je izgubi.  Desice se upravo ono sto se desilo sa reprezentacijom kada je pod pritiskom javnosti ('igraju jajarski fudbal') i celnika FSS Muslin oteran nakon sto je reprezentaciju poslao na SP posle duzeg vremena, a dizgini dati u ruke diletantu.  Rezultat je bio katastrofalan. 

Najveća blamaža u istoriji kluba je 0:6 na Marakani pre dve nedelje, eventualno Kairat, u zavisnosti iz koje perspektive se gleda. Poraz od 3:0 u gostima u polufinalu KEŠ nije ni blizu toga, ja bih prihvatio da 1 u svakih 20 godina doživimo takvu "blamažu".

Link to comment

Ovako sa strane ne znam zaista šta ste očekivali od ovog učešća i grupe. 

Ko je zaista mogao da očekuje da će biti iole neke šanse za treće mesto? 

 

Mislim da ste malo preterali svi sa očekivanjima. Ono što mogu da se složim jeste da su pojačanja osim malog argentinca jedan prosek. 

 

Za sve to krivite upravu koja je dovela 9 stranaca prosečnog kvaliteta koji moraju da se rotiraju svake nedelje. 

 

Tu je najveći problem kod vas, sutra bih potpisao Bena kod nas, o njega ste se pristojno ogresili a da ne spominjem krsticica. 

 

Kako sejes tako i zanjes ili kako već.. 

Link to comment
7 hours ago, JohnnyD said:

Sta je sa ovim igranjem rukom u skoku unazad u domacem fudbalu? Dudic, Vidic, Zander... kao nacionalni sport, nigde drugde to ne postoji.

To je tako kada bušiš trenera, ili kada ti trener saopšti da protivnik mora da pobedi po nalogu odozgo, ili kada investiraš u kladionice. Moj je utisak da je juče bilo ovo drugo u pitanju (možda i u kombinaciji sa trećim), i da su ishodi utakmica CZV i Olimpijakosa, tj. "3 za 3"dogovoreni odmah nakon žreba, da se ne bi rasipali bodovi.

 

U vezi sa ovim, potpuno sam siguran da je Zander ušao sa isključivim ciljem da napravi penal za Olimpijakos, kao i da bi Olimpijakos dao dva gola da je Tomane pogodio penal, makar sam Milojević morao da uđe na teren i igra rukom u šesnaesercu. Zato su oba "bratska" kluba tamo gde pripadaju, i prava je šteta što nisu oba mogla da ispadnu iz Evrope. 

Link to comment

Jedino dobro iz ove neslavne turneje po LŠ je to da su naša bracokasi otišli dalje, da se mi više ovako ne blamiramo. Nemamo mi ni moralnu upravu ni neki karakter igrače, ni trenersku zdravu logiku, da se sad papir presavije i pišu neke nove liste želja, straćili smo priliku za dodatno popravljanje koeficijenta za sledeća kola ili pretkola, tako da opet sve kreće ispočetka, realno.  Razočaran djelimično, a ovo što smo vidjeli je mjerilo naše ekipe s tim da smo mi uvijek u onoj gornjoj granici najviših očekivanja, pa nam sad ovo djeluje skroz kilavo. Nekako sad izgleda nestvarno na koju foru smo mi izbacivali Salzburg kad su oni za nas Barselona, pa onda i ove godine Jangere iz Švice, tad smo djelovali kao neki skriveni X faktor za LŠ, a ni blizu, već poslužili za popravku gol razlike u grupi.

Link to comment

La Para-3 godine ugovor

Tomane- 3 godine

Kanjas-2 godine

Žander-2 godine

Simić- do 2022.

Jovančić-do 2021(+1)

Ivanić- d0 2022.

Vukanović-d0 2022.

Gajić-d0 2022.

Rodić-do 2022.

Gobeljić-do 2022.

Babić-do 2022.

...

Link to comment

Jbg, Terzine ambicije su završene sa ulaskom u LŠ, samim tim nije ni bilo pritiska na sportski dio da se neki rezultati naprave. Cijenim da se pritisak zavrsio sa utovarom drvne građe na igrački spisak. Ta qcobolja se prelila kako na stručni štab tako  i na igrače. Otuda i uvijek iste fraze, lepa iskustva, dobar ambijent i ostalo. Nije ni Miloje tupan.

 

Link to comment
9 hours ago, Cash said:

jedino me sjeba onaj vaš sto pogodi prečku inace bi usao i tiket sa prelazom iz 2 u 1

Aj kladioničar objasni ovo. Inače si pravi Paul kad si prilično siguran u keca na kvotu 1.4. Pri tome je jedini gol na utakmici pao tek iz drugog penala. Mislim, uvek je lakše osvrtati se na tuđe nebuloze nego trošiti reči na "naše". 

Link to comment

@variola

 

Da je Tomane postigao gol iz penala, Cash-u bi došao tiket prelaz iz dvojke u keca. Ne vidim šta tu treba da se objašnjava.

Inače, da je tada pao gol, siguran sam da bi Olimpijakos dobio meč na kraju.

Nemam čime da objasnim ovo osim osećajem. Nisam ni baba Vanga ni vidovita Zorka, ni Milan Tarot. Prosto, meni je ova utakmica zasmrdela na dogovor između bratskih klubova, i Žanderov penal je učinio još smrdljivijom.

Dokaza nemam, samo spajder-šesto-i-po čulo trrrrrreperi. Moguće je i da grešim, ali....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...