Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Sve uprave u Zvezdi su bile lopovske od kada ja pratim Zvezdu.  Nema uprave koju su Zvezdasi voleli i svakoj su pripisivali lopovluk i afere.  U Titovo doba svoje nezadovoljstvo nisu tako javno ispoljavali jer su u upravi sedeli komunci koje je tamo Partija postavila.  Zvezdasi su uglavnom tolerisali (pa cak i podrzavali) lopovluk i afere ako su smatrali da je klub usicario pogotovo na stetu Partizana, Hajduka i ostalih ljutih rivala.  Mrzeli su lopovluk kada im se cinilo da je klubu na stetu.  A zapravo nikada im nije bilo jasno pravo stanje stvari u klubu i svi njihovi 'love-hate' odnosi sa klubom su bili uglavnom bazirani na carsijskim pricama, abrovima klupskih insajdera i subjektivnim konstrukcijama i izmisljotinama.

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Eh, da sam bar pobedio nekog, ali vas.....

Zapravo se igraš sam sa sobom.

Ali ako je tebi lakše, relativizuj.

Meni ni iz džepa ni u džep.

Link to comment
52 minutes ago, Cash said:

Da si danas posetio kladionicarski topic mogao si da vidiš da sam ljudima preporucio da odigraju kec u Atini. :fantom: Kao sto sam i tebi ranije preporucio da uplatis na Hrvate da daju 3+ u Glasgowu(ako dodje do te utakmice naravno)

И јеси узео неку кинту? Данас на кецу у Атини?

Link to comment
18 minutes ago, Moća said:

@dimitrije

Bolje je moglo da uprava nije lopovska ovako ostajemo isti kao partizan koji je od 2ls i 4-5 le dobio jedno veliko nista.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Одакле ти ово?  Како остајемо исти као ЈСДП?

14 minutes ago, MiddleClass said:

Ako ostane Miloje igracemo je i naredne godine. Ako ode... jbg... sumnjam da ce Terza i Mrkela opet dobro da ubodu.

Паметном доста.

Link to comment

najjedostavniji test je postaviti pitanje gde smo u odnosu na pre godinu dana

 

u ls smo ove sezone imali laksu grupu nego prosle

osvojili smo manje bodova

ostvarili daleko losiju gol razliku

golove dali na svega jednoj utakmici i to u poluvremenu kad je protivnik ostao sa 10 igraca, prosle sezone smo golove dali na 4 utakmice

po svim merilima, sto statistickim, sto na oko igrali losiji fudbal nego prosle godine

proizveli smo tacno 0 igraca

od svih igraca ekipe, jedino eventualno golman ima vecu vrednost nego pre godinu dana

 

a to je samo onaj krajnji proizvod na terenu

sve ostalo je jos nepovoljnije, krenuvsi od igrackog kadra

nikad nije previse puta ponoviti, dakle opet, mi smo klub koji nije uspeo registrovati desnog beka za ls

 

a opet. to je jos nnajbolji deo kluba

 

 

jedino pravo pitanje za svakog misleceg coveka je zasto zaboga prati ovo

prosle godine kad smo usli u ls ja sam se radovao kao malo dete :isuse:

jedini osecaj koji trenutno imam u vezi fk cz je zasto ja zaboga pratim ovo u navijackom smislu

ovo evetualo ima smisla jedino gledati kao i bilo sta drugo u reziji ove bagre

retko sta lepse ocrtava stanje u drzavi od blizanaca, a to pogotovo vazi za fk i kk cz

slika smo i prilika drustva u kom zivimo

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

jedino pravo pitanje za svakog misleceg coveka je zasto zaboga prati ovo

prosle godine kad smo usli u ls ja sam se radovao kao malo dete :isuse:

jedini osecaj koji trenutno imam u vezi fk cz je zasto ja zaboga pratim ovo u navijackom smislu

ovo evetualo ima smisla jedino gledati kao i bilo sta drugo u reziji ove bagre

retko sta lepse ocrtava stanje u drzavi od blizanaca, a to pogotovo vazi za fk i kk cz

slika smo i prilika drustva u kom zivimo

eh, prijatelju, ovo zamašćeno je i moje pitanje za tebe i par onih koji često nastupaju na "severu"-

sve ti je na mestu

čini mi se da je onaj iz partizana koji je glavni rekao posle ispadaja da mu je žao što su propale pre da kupe neke igrače i što su ispali jer da nisu, prodali bi nekog. žao mu je jer mu je izmakla provizija.

ima tu jedan moj komentar na račun one šestice od bajerna.

 

batali ovo, ova zvezda (a i partizan) nema nikakve veze sa zvezdom od mrkušića i beare do pančeva i deje, čak i do vidića i kompnije. 

Link to comment
33 minutes ago, Dimitrije said:

Moglo je da bude bolje, ali moglo je da bude da bude i znatno gore (bankrot, dominacija "Kaznene", zabrana igranja u Evropi, urusavanje infrastrukture, blamiranje protiv petorazrednih evropskih lubova, itd.)  Nesto se ipak uspelo, porasli su apetiti, pa je zato razocaranje vece.  Nije ni Miljan Miljanic za sve vreme dok je bio u Zvezdi osvajao trofeje i harao Evropom.  I njegov tim je izgubio od Seltika 5-1, i doziveo najvecu blamazu u istoriji kluba porazom od 3-0 u polifinalu KES nakon trijumfa od 4-1 u prvoj utakmici.  Sve ovo sto se dogadaj od kada je Milojevic u Zvezdi, vidjano je i ranije.  U sportu krcag uvek ide na vodu dok se ne razbije.

 

Bojim se da ce pod pritiskom javnosti i uz blagoslov uprave (koja vise ne vidi mnogo koristi od Milojevica), Milojevic da ode iz Zvezde posle utakmice sa Cukarickim, pogotvo ako je izgubi.  Desice se upravo ono sto se desilo sa reprezentacijom kada je pod pritiskom javnosti ('igraju jajarski fudbal') i celnika FSS Muslin oteran nakon sto je reprezentaciju poslao na SP posle duzeg vremena, a dizgini dati u ruke diletantu.  Rezultat je bio katastrofalan. 

 

A mogao bi sad da nas udari asteroid i da svi pomremo...

 

Eto, na tom nivou su Vam argumenti. 

Klub posle 2 ciklusa LŠ i jednog grupne LE te dve titule i napredovali smo šta? Igramo bukvalno nikad gore u poslednjih 3, 4 godine, tim nikad gori, smejala nam se cela Evropa kako su nas naduvavali svi redom i to sa pravom jer nismo uložili ni ono osnovno - trud. 

I nema toga što može da sve to izrelativizuje. Klub se raspada u svakom smislu, i to je to. Što je najgore, najviše na terenu. 

Link to comment
31 minutes ago, porucnik vasic said:

И јеси узео неку кинту? Данас на кецу у Атини?

Naravno da jesam, jedino me sjeba onaj vaš sto pogodi prečku inace bi usao i tiket sa prelazom iz 2 u 1

Edited by Cash
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

I nema toga što može da sve to izrelativizuje. Klub se raspada u svakom smislu, i to je to. Što je najgore, najviše na terenu. 

 

Ne raspada se, krenuce da se raspada kad jedne godine propadne racunica s bonusima od Evrope. Videli smo to vec u slucaju Partizana pre nekoliko godina. U Zvezdi kad nema para moze i Lukic i Den Tana jer niko nece ni govnjivom motkom da pipne klub, kad ima para onda se sjati kuso i repato "prijatelja kluba" da malo zaradi. Terzic to veoma dobro zna posto je on sam protocni bojler za celu tu pljacku, zbog toga je postavljen i to radi. Imali mi rezultate ili ne na kraju se sve svodi na isto, osim sto kad ima rezultata ima vise para za pljackanje a navijaci se anesteziraju pricama tipa "sta hocete, ovakve uspehe Zvezda nije imala od Kulina bana". Nema vracanja dugova, nesto se malo nasminkalo oko stadiona zato sto mora, eto tu je otislo tih famoznih 150 miliona koliko Terzic tvrdi da je zaradio otkako je u klubu. Tim je slabiji nego sto je bio pre godinu i po dana, trener je nezadovoljniji, dugovi manje-vise ostali isti. Gde si bio - nigde, sta si radio - nista.

 

Rekao bih da smo propustili sansu da podignemo klub na visi nivo kad ne bih znao da to nikada nije ni bila opcija, ni uprave ni "prijatelja kluba". Kad jedne godine Milojevic ili neko drugi ne uspe da se probije u grupe ti pacovi ce prvi napustiti brod koji tone, a vidjacemo se godinama posle toga kad budemo morali da im vracamo razne "pozajmice" i trpeli tuzbe po sudovima i raznim UEFA agencijama koje se time bave. Nije da taj scenario nismo vidjali i ranije, neke od tih Dzajicevih "prijatelja kluba" smo tek skoro uspeli da isplatimo u milionskim iznosima. Tako cemo i ove Terziceve.

Link to comment
41 minutes ago, porucnik vasic said:

Одакле ти ово?  Како остајемо исти као ЈСДП?

Pa lepo niti ce biti para niti igraca. Isto sranje drugo pakovanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...