Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

vidi, danas mozda nismo zasluzili da ispadnemo, al s obzirom  na mafijasku domacu drvnu gradju koju tvorzan drugu godinu za redom dovodi, kao i strance koje je sam miloe birao, nismo zasluzili ni kopenhagen da prodjemo, a kamoli da udjemo u ls.

kad se sve sabere i podvuce, moze se reci da je bilo: idi mi, dodji mi, koji ces mi kurac.

Link to comment

Potpuno mi je nerazumljivo da bilo ko ko je video kako se fudbal igra napravi ovakav penal. Jedino gore od ovoga bi bilo da je uhvatio loptu sa obe ruke. 

 

Na stranu što Žander nema pojma i što igra na nivou lošijeg kluba Premijer lige Bosne i Hercegovine i što imam veliki rebus u glavi oko toga ko nam ga je i u kakvoj kombinaciji uvalio. Ovo je previše očigledno da nije namerno.

Link to comment
8 minutes ago, Cash said:

Nije steta. U februaru bi vas 1 Ajax nalupao ko Jugoslavija Madjare 97-e

Дај бре, иди на топић за клађење те дели те бесплатне савете. Можда тамо неком требају.

Link to comment

zar nije bila prica da je Zandera Miloje trenirao u Grckoj ili da ga na neko nacin poznaje odatle, osnosno da nije kombina nego ga je sam trazio? il je to bilo za nekog drugog igraca?

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

zar nije bila prica da je Zandera Miloje trenirao u Grckoj ili da ga na neko nacin poznaje odatle, osnosno da nije kombina nego ga je sam trazio? il je to bilo za nekog drugog igraca?

Kakve to veze ima sa penalom koji je Zander napravio?  Da ga Milojevic nije mozda trazio zbog toga sto ga je trenirao da prvi glupe penale u odlucujucim utakmicama?

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

zar nije bila prica da je Zandera Miloje trenirao u Grckoj ili da ga na neko nacin poznaje odatle, osnosno da nije kombina nego ga je sam trazio? il je to bilo za nekog drugog igraca?

 

Gledali su ga letos na nekoj pripremnoj utakmici pa im zapao za oko. Covek im je odmah rekao da je tu utakmicu prinudno igrao na toj poziciji i da nije levi bek, to je kasnije i ponovio javno, ali avaj.

 

Meni sve ovo s izmenom malo smrducka. Milojevic nema obicaj da u tim momentima kad ima rezultat ima nepouzdane defanzivce u timu. U nekim drugim situacijama usao bi Pankov i isao bi na desnog beka a Gobeljic na levog, ili bi Degenek isao levo a Pankov zauzeo njegovo mesto u sredini. Ovako smo se kurtalisali jos jednog evropskog dvomeca u kojem bismo nastradali, zli stranac je krivac za sve i to mu je to sto se igranja za Zvezdu tice, ocekujem seriju hvalospeva po medijima i drustvenim mrezama o nasoj deci Petrovicu i Vukanovicu koje su prodali Zander, Tomane i Van La Para. Relativno idealna pozicija za upravu da skrene paznju sa svojih gluposti.

Link to comment
9 minutes ago, porucnik vasic said:

Дај бре, иди на топић за клађење те дели те бесплатне савете. Можда тамо неком требају.

Da si danas posetio kladionicarski topic mogao si da vidiš da sam ljudima preporucio da odigraju kec u Atini. :fantom: Kao sto sam i tebi ranije preporucio da uplatis na Hrvate da daju 3+ u Glasgowu(ako dodje do te utakmice naravno)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...