Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

svima došli tiketi a jedino ja nešto mudrujem :dry:

gledao juče rezultate i reko imaju poraze 0:3  0:5 0:4 i 0:6 i pomislim ovo kao up and down straight draw, signal sa neba i uplatim nešto sitno na tačan rez 2:0 i 7:0 za grke, ali mauna...

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Utakmica se ne namešta ni tako što treneri svako svojoj ekipi u slačionici tj 35, 40 ljudi ne kažu u slačionici "ovo je namešteno, čisto da znate, pustićemo ih, pustiće nas"

 

Samo kažem.

 

Petah Tikva, jedan Branimir Bajić je bio dovoljan, nije moglo očiglednije. 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

To nema nikakve veze sa sinocnjom utakmicom koju nisam ni gledao, nego vas citam pa cisto da se ubacim.

 

Gledao sam ja. Namesteno je taman toliko koliko je Stojke namestio da Partizan ne pobedi AZ 67. Budalastine.

Link to comment

ma ne, mislim da niko ozbiljan ne moze da stoprocentno tvrdi da utakmica nije namestena, jer bez obzira sto je ovo ls, nama klub vodi 1 zvezdan terzic

posledje sto bi zeleoje da "igram na njegovo postenje"

ali jedostavno gledajuci sinocnju utakmicu, makar ja,ni po cemu nisam stekao utisak da je utakmica namestena

 

a i valjda treba dokazati da je delo ucinjeno, a ne dokazivati da nije ucinjeno

 

Link to comment
15 minutes ago, pbg12345 said:

ma ne, mislim da niko ozbiljan ne moze da stoprocentno tvrdi da utakmica nije namestena, jer bez obzira sto je ovo ls, nama klub vodi 1 zvezdan terzic

posledje sto bi zeleoje da "igram na njegovo postenje"

ali jedostavno gledajuci sinocnju utakmicu, makar ja,ni po cemu nisam stekao utisak da je utakmica namestena

 

a i valjda treba dokazati da je delo ucinjeno, a ne dokazivati da nije ucinjeno

 

 

...Jer su te Dudić i Vidić navikli da nema ničeg sumnjivog, da se  takva igranja rukom prosto dešavaju :fantom:

 

 

Link to comment

I tako nažulja par iskompleksiranih grobara i ova tri nesrećna boda što smo uzeli u ovoj sramoti od sezone, pripišu to mafijaškoj nam kalkulaciji i eto prilike da čitamo rasprave o temi nad temama.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
4 hours ago, Ros said:

tako smo uz vidicevu pomoc poklonili gani prolaz u juznoj africi, a mijatovim penalom prolaz holandije u francuskoj...

 

to je bio kuzma protiv gane, a vidara je protiv njemaca

Link to comment

Неко је раније написао, мислим Моћа, па да се надовежем. Ипак је епска правда да испаднеш из Европе захваљујући љетошњим "појачањима". Да је било памети, синоћ би играли Терзић, Бен и Јовељић, али морала је да се "затвори финансијска конструкција", па су нам нам играли Жандер, Ван ла Пара и Томане. Да не изоставим и пословично ужасног Родића, те Вукановића који је срамотан. Усрали су Терза и Мркела са прелазним роком овог љета, у нападу смо опаснији били са Срнићем и Милићем него са овим ведетама. Нису били фер према Бену, према Крстичићу раније, Доналда смо пустили иако је хтио да остане, итд, таква срања ти дођу на наплату кад-тад.

 

Иначе, Милану Борјану да се дигне споменик на мјесту тенка.

Link to comment

kako ste momci uspeli da ucestvovanje u ligi sampiona naslikate kao ispadanje od rumunskog drugoligasa u prvom predkolu kupa kupova

pitanje za oba beogradska velikana

Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

kako ste momci uspeli da ucestvovanje u ligi sampiona naslikate kao ispadanje od rumunskog drugoligasa u prvom predkolu kupa kupova

pitanje za oba beogradska velikana

 

+1

Link to comment
kako ste momci uspeli da ucestvovanje u ligi sampiona naslikate kao ispadanje od rumunskog drugoligasa u prvom predkolu kupa kupova
pitanje za oba beogradska velikana
Rastu apetiti. Pre 10 godina Robi, pre 5 izbacivanje iz Evrope, sad 3 vezane grupe... Sledeci korak je nebrukanje, a problem je sto svako ima svoju definiciju brukanja u Evropi.

Napadnes Bajern i primis 6 komada kod kuce i igras preplaseno i primis 6 komada nije isto. Sta je veca bruka? Rezultat ili ponasanje na terenu.

Inace, pitanje odlicno.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...