Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

53 minutes ago, villiem said:

kako ste momci uspeli da ucestvovanje u ligi sampiona naslikate kao ispadanje od rumunskog drugoligasa u prvom predkolu kupa kupova

pitanje za oba beogradska velikana

 

Ppp uvek ima najviše standarde!:fantom:

Link to comment
3 hours ago, Meazza said:

Glesao sam jednog italijanskog novinara koji je pricao kako je Zvezda pustila Panatinajkos sedamdeset prve ili druge. U polufinalu kupa sampiona. Ne kazem da je to istina, niti imam pojma odakle mu to.

 

Dobro, ta utakmica je bila bizarna, ali čisto sumnjam da je Zvezda tada bila toliko retardirana da historijsku šansu za finale sa Ajaxom proda za reflektore (kako se pričalo).

 

Igrači Zvezde su se žalili na to da su bili kao drogirani, da su generalne navijačke smicalice tipa lupanje ispod hotelskom sobom rađene uoči utakmice...ali i da je sudija utakmice bio Puskasov zet, a Puskas trener Panathinaikosa. :huh:

Link to comment

Иначе, Звезда је само једном побиједила у Грчкој у званичној утакмици - ПАО 2:0, 1991/92

Link to comment
6 minutes ago, ArleKino said:

 

Dobro, ta utakmica je bila bizarna, ali čisto sumnjam da je Zvezda tada bila toliko retardirana da historijsku šansu za finale sa Ajaxom proda za reflektore (kako se pričalo).

 

Igrači Zvezde su se žalili na to da su bili kao drogirani, da su generalne navijačke smicalice tipa lupanje ispod hotelskom sobom rađene uoči utakmice...ali i da je sudija utakmice bio Puskasov zet, a Puskas trener Panathinaikosa. :huh:

 

Tom istom novinaru je Sinisa Mihajlovic dao intervju u kojem je pricao kako su pred utakmicu sa Olimpikom igraci vecali da li da prihvate novcanu ponudu Francuza i na kraju resili da odbiju ("stadion se zove Sv. Nikola, lokalni klub ima iste boje kao mi, to je znak, ma igramo da dobijemo!") I u istom intervjuu navodno kaze Miha gorko: "A ja sam s tim parama mogao da kupim ulicu u Beogradu! Da se zove Mihajloviceva ulica!"

 

Kacio sam vec ovde tu emisiju gde taj novinar prica to pred publikom. A emisija je o jugoslovenskom fudbalu i kosarci.

Link to comment

Prica se da je to bila rutinska stvar, to nudjenje para istocnim klubovima u evrokupovima, a one su se neretko prihvatale, pa cak i u finalima KES, gde je navodno Steaua prodala dupe. Ko zna koliko je to tacno, ali da budem iskren nije mi tesko da poverujem.

Link to comment
41 minutes ago, ArleKino said:

 

Dobro, ta utakmica je bila bizarna, ali čisto sumnjam da je Zvezda tada bila toliko retardirana da historijsku šansu za finale sa Ajaxom proda za reflektore (kako se pričalo).

 

Igrači Zvezde su se žalili na to da su bili kao drogirani, da su generalne navijačke smicalice tipa lupanje ispod hotelskom sobom rađene uoči utakmice...ali i da je sudija utakmice bio Puskasov zet, a Puskas trener Panathinaikosa. :huh:

Ja se secam vrlo dobro te utakmice, gelado sam je (bio sam u IV gimnazije).  Zvezdini igraci su odigrali ocajno, preplaseno i panicno.  S druge strane, Grci su igrali ko pusteni s lanca i dobro.  Moglo je da bude i gore nego 3-0.  Nema tu nikakvih reflektora, droge isl. gluposti koji poticu iz beogradskog Slavskog pojasa.  Uz to, Grcka i Srbija su u to vreme imale vrlo zaostrene politicke odnose zbog uvodjenja vojne diktature u Grckoj tako da se pobeda nad grckim timom smatrala kao politicka pobeda a poraz kao politicki poraz.  Ne bi ni Bugarcicu ni Cosicu palo na pamet da prodaju utakmicu jer bi ih Tito prebacio tamo gde je Bugarcic nekada sluzbovao.

Edited by Dimitrije
Link to comment
16 hours ago, Cash said:

Prosle godine ste pobedili buduceg prvaka CL . To ove godine nije bilo ni u teoriji moguce.

Три бода су три бода су три бода. Уопте није битно кога добијеш. 

16 hours ago, pbg12345 said:

:D

daj bre vasicu

svestan si da to nema veze sa nasom igrom, rezultatima, vec drugacijiom raspodelom bodova medju protivnicima, rasporedom meceva  i cinjenicom da smo ove godine za razliku od prosle imali jednu ekipu iz trece "jakosne skupine"

 

 

 

Можеш само да одиграш оне карте које добијеш.  Ми смо од 32 клуба највећи аутсајдери, тако да све што урадимо је солидан успех. колика је разлика у буџету између нас и браће из Пиреја?

Link to comment

 

Kuzmara protiv Ganaca

 

Vidara protiv Svabe

 

 

Ne treba zaboraviti ni MIlana Dudica, 2006, sa Obalom slonovace... iz iste kategorije penala je (0:56)...

 

 

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...