Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

"nije Kosan, Janković je pričao sa Poćetinom posle Miloja"

 

Prostite.

 

Moguce. Neutralno gledao tekmu, ne kazem da se nesto specijalno desilo, samo detalj.

Edited by Zlurad
Link to comment
11 hours ago, Cash said:

Ovo ko deda kad igra protiv Gofana

Ma kakav Gofan, on mucenik bar tu i tamo nesto se gura, lozi, ovo je level neki 150+, totalni autsajder i pacer od starta do kraja, kome ni lozenje ne ide bas :dry:

Link to comment
54 minutes ago, Jumanji said:

Ma kakav Gofan, on mucenik bar tu i tamo nesto se gura, lozi, ovo je level neki 150+, totalni autsajder i pacer od starta do kraja, kome ni lozenje ne ide bas :dry:

Bez brige sutra cemo mi da poravnamo rezultat u srpsko-engleskim duelima :fantom:

Link to comment

Kako je Son pretrcao Kanjasa kod treceg zgoditka. :laugh: Ovo je jos ludje neko kad je prosle godine Mbape na 15 metara s loptom u nogama pobegao 3 metra Stojku. 

Kod drugog gola Gobeljic skuplja™, ide da cuva nase centarhalfove, sto da ne... trojica da cuvaju jednog, u prenosu sam se jedno 5 sekundi drao k'o magarac druga druga, ma dzaba. I onda komentator vice Kanjasov gol. Nasa deca™. 

Prvi gol k'o Kabel - Temnic, cetvrti skandalozan, mogao je cigaru da zapali i pogleda kako tiket pre nego sto je pucao i opet bi imao dovoljno vremena. Kao one namestene tekme iz osamdesetih. Peti jedino niko nije narocito usrao, srecno prosla kroz noge najhvaljenijem™. Svugde na svetu osim na ovom forumu sto slusam Gobeljic je car, jebote da li sam ja normalan, gde ja zivim, sta ja gledam. 

Jos posle utakmice svi u fazonu 'dali su sve sto su sutnuli'. Mi smo bez ikakvog preterivanja mogli primiti 20 komada u ove dve tekme. 

Bizarno je i mizerno gledati kako su njihovi bekovi brzi od nasih krila, kao da igras Sony i bukvalno nabijes palac dok ne krene bol i dzaba, ne moze. Jaci, brzi, skocniji, takticki i tehnicki vasionu iznad. U jednom momentu sam se zatekao kako se hvatam za glavu sto im nije prosla kontra jedna s gomilom one-touch dodavanja, sad vidite kako su se Madjari veselili studenog 1997. 

Kuci kao protiv Napolija, pampur u dupe, svi nazad i moli boga 0-0. 


 

Edited by Plajvi
Link to comment

 

11 minutes ago, Plajvi said:

Kako je Son pretrcao Kanjasa kod treceg zgoditka. :laugh: Ovo je jos ludje neko kad je prosle godine Mbape na 15 metara s loptom u nogama pobegao 3 metra Stojku. 

Kod drugog gola Gobeljic skuplja™, ide da cuva nase centarhalfove, sto da ne... trojica da cuvaju jednog, u prenosu sam se jedno 5 sekundi drao k'o magarac druga druga, ma dzaba. I onda komentator vice Kanjasov gol. Nasa deca™. 
 

 

Ne moze me niko ubediti da od tolikog trzista mi nakon 60 milki prihoda nismo mogli bolje od isluzene rezerve Paoka koju Son na 30 metara ostavi 5 metara. Gradjom je sitan, trkacki limitiran, nema fajterski karakter sto dovodi do toga da je u odbrani nepostojeci. To se moze podneti jedino ako je znalac ali nije ni to, sa loptom je alibi igrac. Nama je tu trebala neka poboljsana verzija Kastilja i Donalda da donese fajt na sredini kad vec imas staklenog Marina koji ne igra odbranu i likove poput Ivanica i Vulica koji takodje ne zele bas da se upuste u duel. 

Sto se tice revansa ako je ovo za nesto dobro onda je za revans, oni ce se malo opustiti, mi malo zainatiti ali ni ja nisam optimista za pobedu, protiv Liverpula je tamo nagovesteno da se moze i opsti utisak je bio da je 4-0 bilo nezasluzeno i sa optimizmom se cekao revans a ovde je delovalo da smo potpuno nedorasli. 

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

 

 

protiv Liverpula je tamo nagovesteno da se moze i opsti utisak je bio da je 4-0 bilo nezasluzeno i sa optimizmom se cekao revans 

 

:laugh:

Brt, ne znam nijednog čoveka kome je posle te utakmice bio takav utisak.:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Bili smo pod utiskom da smo zasluzili da izgubimo 2 razlike a ne 4. Sudija peder i tako to. I Ebesilio pokusavao nesto. 

Uvek glasam da izvucemo zabare u grupi, oni odrade pos'o, obrisu miska o zavesu i cekaju taxi. Ovi ostali se izivljavaju do kraja. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...