Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Mil@n said:

Ovo što igramo u odbrani je... 

posledica cinjenice sto ostalih 10 zvezdinih igraca nije u borjanovom krilu

3 minutes ago, Dimitrije said:

Dosta bre sa tim sramotno.  Niko se ovde ne bruka.  Totenhem je daleko bolji tim i zato dominira.  Zvezda pokusava da uzvrati ali bez uspeha.  Nema tu nikakve sramote.

+1

niceg sramotnog nema ovde

zvezdini igraci igraju koliko mogu u skladu sa kvalitetom

zasluzili smo makar 1 gol

 

daleko prijatnije za oko nego ona mucenja od prosle godine

 

sad jbg, sto je tesko gledati zvezdu nemocnu protiv najjacih evropskih ekipa je druga stvar

ali evo vec 3 decenije imamo priliku da se priviknemo na to

Link to comment

Gledamo isti razvoj situacije celo drugo, mi izadjemo visoko, oni lako iznesu i krecu u zavrsnicu sa vise igraca nego nasih u odbrani.
Doduse ocekivao sam rutiniranje citajuci one gluposti o nasim sansama na konto njihove lose forme, u Bg ocekujem da uzmemo bod.

Link to comment

Grseke koje prave su iznudjenje zbog brzine, snage, uigranosti i tehnickog kvaliteta protivnika.  To je kao kada Zvezda igra protiv Trepce.  Niko ne kaze da Trepca sramotno igra i sramotno gubi.  To je stanje stvari.

Link to comment

Lomim se između neke vrste zadovoljstva što se nismo nabili ispred Borjana sa planom da primimo što manje, i bolne činjenice da jednostavno nemamo kvalitet i fizikalije da se nosimo u nekoj otvorenoj igri sa Spurs. U svakom slučaju, nadam se da će revanš biti bolji... Samo da Bajern odradi posao u Pireju, trenutno je 2:3...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ruku na srce, mislim da je Zvezda svoje pobede u ovoj fazi takmicenja vec odnela.  Sumnjam da ce izvuci bod do kraja takmicenja.  Protivnici su za klasu iznad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...