Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Dobro, mi rezultate vijamo kod kuće zna se kako... Na atmosferu, naloženost, malo više sreće... Doduše, teško da će biti atmosfere ako bude poluprazan stadion... [emoji57]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Hobbit slayer said:

Lomim se između neke vrste zadovoljstva što se nismo nabili ispred Borjana sa planom da primimo što manje, i bolne činjenice da jednostavno nemamo kvalitet i fizikalije da se nosimo u nekoj otvorenoj igri sa Spurs. U svakom slučaju, nadam se da će revanš biti bolji... Samo da Bajern odradi posao u Pireju, trenutno je 2:3...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

Da se nosimo sa proslogodisnjeg finalistom kom skoro svaki njihov pojedinačni igrač vredi koliko nas ceo tim i više, mnogo je kume... 

Link to comment

Steta, zasluzili smo bar gol.

 

Srecom, rezultat druge utakmice dobar za nas.

 

Sva je prilika da nam je za prolece u Evropi dovoljno da izbegnemo poraz u Atini. 

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Iz vasih usta u Bozije usi.  Samo protiv koga?

Nezainteresivane trece postave bajerna koja ce ubiti olimpijakos u minhenu i obezbediti plasman, npr? 

Link to comment

Ja sam generalno zadovoljan jer smo bar pokusali da igramo. E sad jbg, razlika u klasi je velika.

Po svemu sudeci u Pireju cemo se boriti za trece mesto, mada ako otkinemo koji bod u dve kuci to bi bilo dobro, jer Oly samo protiv nas ima neke izglede za bodove do kraja.

Link to comment
2 minutes ago, Ginekolog said:

Na stranu razlika u kvalitetu, ali neverovatne su mi reakcije pre svih Rodica, Gobeljica i evo sad Milunovica. Prolaze pored njih kao da ih nema.

 

Pa to je ta razlika, si video kako je Kejn jednim usporavanjem pa ubrzanjem prošao Milunuvića kao duha... 

Link to comment

Kod kuce igramo protiv Bajerna i protiv Totenhema.  Oba tima su nas samlela u prethodnim utakmicama.  Vrlo verovatno ce to da se desi i u Beogradu.  Ako Oly izgubi u Londonu i u Minhenu, moze da se desi da na misice izvucemo bod u Pireju, ali i to je na dugackom stapu.  Ako Oli osvoji bod na jednoj od utakmica na strani, pisemo propalo.

Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sad prebacih na PTC i ovaj izgovara trener Početino...
Jel to pravilno?

 

originalno na španskom je poćetino

 

kad englezi izgovaraju, to više zvuči kao početino...

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Kod kuce igramo protiv Bajerna i protiv Totenhema.  Oba tima su nas samlela u prethodnim utakmicama.  Vrlo verovatno ce to da se desi i u Beogradu.  Ako Oly izgubi u Londonu i u Minhenu, moze da se desi da na misice izvucemo bod u Pireju, ali i to je na dugackom stapu.  Ako Oli osvoji bod na jednoj od utakmica na strani, pisemo propalo.

što pa samleo vas je i liverpul prošle sezone pa je u bg izašao bez nekoliko startera što je panjkov iskoristio za user pobedu, za očekivati je da će i pevci učiniti isto, a onda dolazi bajern sa 3 timom, svašta je tu moguće

Link to comment

 

4 minutes ago, assignment said:

 

Pa to je ta razlika, si video kako je Kejn jednim usporavanjem pa ubrzanjem prošao Milunuvića kao duha... 

 

Ne znam, cini mi se da nije samo do fizikalija, vec da smo odigrali nedovoljno agresivno.

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Nezainteresivane trece postave bajerna koja ce ubiti olimpijakos u minhenu i obezbediti plasman, npr? 

Mentalitet Bajerna nije da tako igra.  Uostalom, njihova treca postava moze da bude kvalitetnija od Zvezdine prve.

Link to comment
Just now, Ginekolog said:

 

 

Ne znam, cini mi se da nije samo do fizikalija, vec da smo odigrali nedovoljno agresivno.

Definitivno to je bio problem.  To je jedino sto mogu da zamerim Milojevicu sto bar na poluvremenu nije preporucio agresivniju igru u nastavku.  Umesto toga poceli su meko i Totenhem ih je u prvih 15 min drugog poluvremena pregazio kao Vermaht kroz Dansku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...