Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Sve okej,igrom zaslužujete pobedu ovde,za razliku od meča protiv Inđije.Samo bez ovih glupih harperovih teorija kako je Vuletić ne znam kako uticao na sudijsku komisiju...Videli smo pre nekoliko minuta kako je uticao...
Ne znam ko je Vuletić. Sudijski kriterijum nam ne ide na ruku i pored sumnjivog penala.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

sudbina golmana,bio je odlican ceo mec i na kraju je jedna greska bila dovoljna da mu ekipa izgubi. ovo najvise mrzim kod golmana kad krenu da citaju slobodnjak i krenu ranije da brane sut preko zida

Link to comment

Uf, ludački važna pobeda.
Pobeda protiv Olija je baš prijala.
Pankov danas perfektan.
Marina treba rasteretiti u organizaciji. Prijaće i njemu i timu. Ali kakav doktorski gol.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Dobar gol iz slobodnjaka, penal je vise bio plod dobrog pada Bena, nego nekog teskog kontakta.

Prvo i deo drugog nisam prakticno gledao, ali po snimcima deluje da smo osteceni za penal i crveni karton

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
Šta hoćeš da kažeš?
Eto, nije bio penal

Poklonio vam je skoro penal u 97.minutu. To sam hteo da kažem. I da nema svrhe igrati srpsku ligu.

Sent from fav toy

Link to comment

Q

1 minute ago, Azdaja said:

Cccc jujuju ajmo, hvalospevi!!! 

 

Sramno, sramno, sramno. 

 

Sta je konkretno sramno? 

 

Ako mislis na sudjenje, bilans je sledeci:

Nedosudjen crveni karton za  Napredak kao i penal za Zvezdu, a dosudjen nepostojeci penal za Zvezdu. 

 

 

Link to comment

Оштећена Звезда, њихов играч играо пар пута руком у шеснаестерцу и ниједном није суђен пенал. Мислим на овог у жутом дресу.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...