Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, harper said:

 

Nisam rekao da su odigrali dobro vec da su se branili sjajno i srcano, sto im je proslo skidao je ovaj ludi golman. Ovakve nase ekipe u Evropi dobiju tri crvena do poluvremena ali u nasoj ligi se takve stvari generalno dopustaju zato sto su sudije debili. Ovaj koji je sudio danas oprostio im je dva crvena u prvom i jedan u drugom poluvremenu, uz jos par zutih. Posle se vajkamo i upiremo prstom u evropske sudije kad nas okite kartonima.

 

Ovaj Bjelos je opasan psiho, od ta tri crvena dva je zaradio on. Naravno, zavrsio je utakmicu s jednim zutim kartonom.

:heart:

 

Pa ti baš voliš Zvezdu druže. :D

 

Ali dobro,simpatično mi je kada je jedan inteligentan čovek toliko slab na nešto,sve dok ne ugrožava druge.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Nisam rekao da su odigrali dobro vec da su se branili sjajno i srcano, sto im je proslo skidao je ovaj ludi golman. Ovakve nase ekipe u Evropi dobiju tri crvena do poluvremena ali u nasoj ligi se takve stvari generalno dopustaju zato sto su sudije debili. Ovaj koji je sudio danas oprostio im je dva crvena u prvom i jedan u drugom poluvremenu, uz jos par zutih. Posle se vajkamo i upiremo prstom u evropske sudije kad nas okite kartonima.

 

Ovaj Bjelos je opasan psiho, od ta tri crvena dva je zaradio on. Naravno, zavrsio je utakmicu s jednim zutim kartonom.

Moj odgovor bio je na predjasnji Kraljev post gde je napisao da je Napredak dobro odigrao.  Ali ja bih rekao da se nisu ni branili narocito dobro (osim sto je golman sjajno branio) jer je Zvezda stvarala sanse.  Da su Zvezdini igraci iskoristili samo sanse iz 2. poluvremena (bez penala i Marinovog gola) moglo je da bude 3-0.

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Nisi video penal i crveni u prvom?Pozdravi Pantica idola

 

I ti Aleka i Andreja, seti ih se sledeći put kad ti nešto ne bude valjalo u životu. 

 

Mislim sve je ok da se krade i otima, ali gomila moralne gimnastike koju izvodite da branite neodbranjivo je realno više nego tužna. Ne bih voleo zaista sa takvim ljudima da udišem isti vazduh. 

Edited by theanswer
Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

Znaš šta je isprika, ne budi sisica. 

 

 

Ne znam zaista...


A da li je trebalo da iskljuci igraca Napretka i svira penal nakon udaranja Bena bez lopte u 16 metara?

 

 

 

 

Odgovori sa da ili ne, ne budi sisica

 

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, crtamOrasi said:

 

Да, свира се опасна игра кад се у дуел улази ђоном, чак иако први стигнеш на лопту. Слажем са, није баш 100/100. Више 99/100, а онај један су баш овакве ситуације.

 

Ok. Tebi je ovo klasican djon, meni nije.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Samo treba skrinšotovati ove postove sledeći put kad budete kenjali nešto za Vučića. 

Ti si ozbiljno prsao. Mi pisemo o fudbalskoj utakmici gde smo imali 22 suta na gol. 

Link to comment
Just now, LeBron said:

Ti si ozbiljno prsao. Mi pisemo o fudbalskoj utakmici gde smo imali 22 suta na gol. 

 

Ima mesta za sve vas u BNV. Za koga ne bude, ima na trgu kocke da se postavljaju. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Ima mesta za sve vas u BNV. Za koga ne bude, ima na trgu kocke da se postavljaju. 

 

3 minutes ago, theanswer said:

 

Pazi, crkava mi se od ove države, ali vama to ne smeta, tako da sve ok. Ovakav način zilotskog branjenja neodbranjivog nije realno karakterističan ni za Slinu, Babića i ostale namesnike. Možda je tu negde u rangu sa Marićem, Vučićevićem. To ste vi, jbg sad. Nema ljutnje. 

 

:cry:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...