Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Neka korist od Terzica...

 

Potpisan je ugovor o donorstvu, kojim je klub sa Marakane donirao bronhoskop, aparat za dijagnostiku plućnih bolesti, kao i najsavremenijih dodataka za citoskop koji služi za lečenje bolesti urogenitalnog trakta i laparaskop koji za laparopske operacije kod beba, već togom prvog meseca života. Ukupno to je donacija oko 100.000 evra.

 

Link to comment

Sever: 4,000 dinara

Jug: 4,000 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 10,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 10,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 12,000 dinara

VIP Zapad: 20,000 dinara (cena važi samo za vlasnike sezonskih karata za ovaj sektor)

 

Cene pojedinačnih karata za ove dve utakmice sa popustom za vlasnike sezonskih karata su:

 

Sever: 2,700 dinara

Jug: 2,700 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 6,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 6,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 7,000 dinara

 

Takođe, klub je odobrio popust i za aktivne članove kluba i oni pakete karata mogu kupiti po sledećim cenama:

 

Sever: 6,400 dinara

Jug: 6,400 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 16,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 16,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 19,200 dinara

 

dok su cene pojedinačnih karata za članstvo:

 

Sever: 3,600 dinara

Jug: 3,600 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 9,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 9,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 11,000 dinara

 

Sve karte za bočne delove istočne tribine su rasprodate kroz pakete karata za sve tri utakmice.

 

Pakete karata u slobodnoj prodaji možete kupiti po sledećim cenama:

 

Sever: 8,000 dinara

Jug: 8,000 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 20,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 20,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 24,000 dinara

VIP Zapad: 40,000 dinara

 

Cene pojedinačnih karata za ove dve utakmice u slobodnoj prodaji su:

 

Sever:6,000 dinara

Jug: 6,000 dinara

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 15,000 dinara

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7) : 15,000 dinara

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 18,000 dinara

VIP Zapad: 20,000

 

 U slučaju prolaska našeg tima u osminu finala Lige šampiona ili prolećni deo takmičenja Lige Evrope, svi vlasnici sezonskih karata će imati mogućnost da preuzmu besplatnu kartu za "svoje" mesto za tu utakmicu. Ako se to ne desi, imaće mogućnost da preuzmu dodatnu besplatnu kartu za večiti derbi koji će biti odigran krajem februara na našem stadionu, za sektor stadiona za koji imaju sezonsku kartu.

 

Kao što je već objavljeno, za sve kupce paketa karata po punoj ceni spremamo dodatne pogodnosti u prolećnoj polusezoni o čemu će klub blagovremeno obavestiti javnost. Iz tog razloga, pozivamo sve navijače da sačuvaju svoje karte sa utakmica.

 

 

 

 

Ima jos pogodnosti, vise na zvanicnom sajtu. Prodaja od 4.10.

 

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/9069/Prodaja-karata-za-utakmice-sa-Totenhemom-i-Bajernom-za-sezonce-i-clanove

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Sve oko karata su sjebali što je bilo do njih, neće napuniti stadion do kraja sezone ako Miloje i ekipa ne završe Totenhem. Čuj džabe derbi u februaru. Ko ih jebe.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

4000 za Totenhem i Bajern bi mozda i dao

A 10.000 za istok ne, naravno

 

 

 

ako budes hteo dacu ti ja moju sezonsku pa uzmi sa popustom... 

Link to comment
On 2.10.2019. at 20:20, levi said:

znači to je čista sreća što se Zvezda sa igrače manje odbranila kod Kopenhagena, a Oly sinoć nije, to je sve random :unsure: zanimljiv pristup fudbalu 

Gde sam ja to napisao?

 

23 hours ago, Dimitrije said:

Po vama je sreca ono sto ne umete/ne mozete da objasnite na nacin koji je u skladu sa vasim pojmanjem (rezonom).  To je verovanje u cuda koja zato sto imaju dobar ishod vi nazivate sreca.  (Los ishod bi verovatno bila nesreca, ali je cudo u svakom slucaju.) 

Čudo je iz Fatime i ona se ne može objasniti,a ovo je sreća/nesreća...

Link to comment

Verujete li da će Marakana biti rasprodata za sve tri utakmice i pored više cene ulaznica?

- Više smo nego ubeđeni da će stadion biti rasprodat, ogroman broj ljudi se svakodnevno raspituje na koji način može doći do karata - zaključio je Pantović.

 

Резултат слика за stefan pantović karte

Link to comment

ne znam zasto se mora zauzeti iskljuciv stav i onda po cenu zivota braniti do poslednjeg slova tastature

naravno da je iskljucenje uticalo na nastavak utakmice, isto kao sto je i prilicno ocigledno da je zvezda u drugu poluvreme usla drugacije nego u prvo i nije samo iskljucenje razlog za promenu stanja na terenu

jedno ne iskljucuje drugo

 

nego, cesto pisemo ovde kako su nasi domaci igraci krs kako je tesko pronaci nesto iole zadovoljavajuce, pa se u tome nalaze razlozi zasto zvezda igra kako inace igra

ali gledam sinoc partizan, oni vec neko vreme igraju fenomenalan fudbal i sad na stranu svi ovi nosioci igre, zapala mi za oko neka akcija pred kraj i tu brezancic i urosevic, dakle dva leva beka, domaca, nijedan od njih nije igrac nekog visokog kvaliteta, ovaj drugi jos i proizvod napretka iz krusevca sa cijim se igracima u zvezdinom dresu obicno sprdamo, e njih dvojica tu kombinuju u napadu po levoj strani driblaju, izbacuju iz igre igrace astane...

nesto potpuno nezaislivo ako bi u te uloge stavili npr gobeljica ili tako nekog zvezdinog fudbalera

gobeljic sa druge strane, iako se maltene celu utamicu igra preko njegove strane, iako mu pomazu saigraci pre svega garsija, a posebno marin, koji iz akcije u akciju donosi loptu na taj deo terena, pa dribla, pa onda kad navuce trojicu na sebe izbacuje gobelju i ovaj jedino sto radi trci ravno uz aut liniju sa idejom da "zalomi" igraca kad stigne do gol linije i eventualno potom nabaci u 16

bukvalno svaki put mu se vidi strah da eventualno krene ka golu

i onda je jednom umesto uz liniju krenuo ka golu, bila su cini mi se trojica olijevih igraca ispred ili u blizini njega i u tom "driblingu" videlo se da je to potez "na sve ili nista" potez ocajnika, zavrsilo se faulom nad njim, jer je vec prosao dvojicu i bio na putu da nastavi dalje sam

kazem "driblingu" jer nisam siguran da li je uopste zeleo da to ispadne bas tako ili mu je donekle i bezala lopta

 

to je po jedan primer dve potpuno razlicite ekipe i filozofije, koji sam po sebi ne znaci nista, ali cini mi se lepo oslikava neke stvari

moguce i da sam pogresan utisak stekao jer sam obe situacije video samo u direktnom prenosu

ali sve iako astana nije oli i ako sam za primer uzeo pogresne igrace jer su eto za gobeljica, ova dvojica mesi i ronaldo, cini mi se da je bas lepa slika onog sto pokusavam reci u ovom predugackom postu a to je razlog zasto nam vecina igraca izgleda kao da su tehnicki na nivou zonaskog fudbala a igru nemamo, najpre u razjebanoj psiholigiji sto ekipe sto pojedinaca i tom dekadentom u glavu usadjeno fudbalu gde je jedini cilj da se ne primi gol

 

nama je 1 indjija odrzala cas fudbala, a veteran brana ilic koji je i u najboljim danima bio trecerazredni fudbaler je pravio probleme kao da je top klasa centarfora

 

na derbiju mi je najgori trentak bio kad je jovancic pokusao sa sredine tek sto je primio loptu odigrati brz pas napred, nije prosao pas, ali cini mi se da je bilo prilicno smisleno resenje da u tom trenutku ubrzamo igru i pokusamo iskreirati nesto. milojevic je skocio sa klupe i uz gestikulaciju rukama da je imao nekog slobodnog iza sebe urlao na njega zbog tog pokusaja

dakle na jovancica koji je postao sinonim za alibi igru i upravo te pasove nazad i uopste usporavanje igre

 

neko rece da od krasnodara nismo igrali ovako kao neko vece drugo poluvreme

cini mi se da je upravo to problem, sto moramo doci u situaciju "da je sve izgubljeno" da bi ekipa eventualno zalicila na nesto i da se milojevic preorijentise na igru da dao gol po svaku cenu, a ne da ne primimo po cenu zivota

 

da, i ovaj randjelovic koji je otisao bas u olimpijakos je takodje cini mi se lep primer da je medju domaci igracima, cak i u ovoj nasoj ligi moguce pronaci sasvim solidnog kvaliteta

jedostavno nije istina da je potrebno 11 stranaca da bi se igrao fudbal u srbiji

 

naravno da svi pomenuti igraci u ovoj mojoj besmislenoj "analizi" imaju ogromne limite kad je u pitanju ls

da se u utakmicama protiv bajerna, psg liverpula i tih 10ak top timova pitaju najpre i pre svega oni

ali u ogromnoj vecini zvezdinih utakica, prvenstveni problem nije u tehnickoj neobucenosti nasih fudbalera, vec u pristupu igri

 

jebe me tastatura, a i radim jos dve stvari istovremeno pa imam problem da skratim i smisleno oblikujem post, ali ovo prvenstveno pisem jer vidim da posto "smo" ustanovili da su nam svi domaci igraci kurac, stranci iskljucivo terzine kombine bez iole kvaliteta, na red dosli najnovije i "najskuplje ikad" pojacanje la para posle 2,5 utakmice i pomalo stidljivo, ali sve glasnije sam marko doktor marin :D

svi treba da su podlozni kritici, ali je zaista fantasticno da smo dosli dotle da se za zvezdinu jalovu igru prema napred izgovori nalaze u "losoj formi" igraca koji kreira ili znacajno utice u kreiranju ogromne vecine nasih napada, a direktno ucestvuje u skoro svakom golu koji damo u ovim jacim utakmicama

dakle, bukvalno jedini zvezdin igrac koji u ovom "sistemu" jos daje znake zivota kad je organizovanje igre u pitanju

kako to izgleda kad on ne igra mozemo videti u ovim domacim utakmicama kad nije u 11

po pravilu se mucimo da uopste stvorimo sansu protiv protivnika daleko nizeg kvaliteta

da se dovodi u pitanje igra u drugom smeru, odsustvo pomaganja u odbrani to bi eventualno imalo smisla, ali mi nekao potpuno promaseno deluje kritikovati marina sto "uzima svaku loptu", sto se nekad vraca po nju do nasih 16 itd, kad ostali igraci izgledaju kao programirani da iskljucivo igraju alibi igru, bez namere i ideje da odigraju nesto prema napred i sami iskreiraju kakvu akciju za gol

 

ubedjen sam da ova grupa zvezdinih igraca moze igrati daleko lepsi i nista rezultatski manje uspesan fudbal samo sa promenjenim pristupom

i da je dok igrao ovo sto igramo prilicno promaseno redom kritikovati svakog igraca pojedinacno

jer u tom "sistemu" i mnogo ozbiljniji igraci bi imali problem da izgledaju dobro na terenu

Link to comment

1) samopouzdanje jer su usli u formu i igranu dobro
2) dobar rad u omladinskoj skoli pa oni imaju Pavlovica, a nas Erakovic igra u Graficaru, recimo.

Mi smo malo kasnije usli u formu, a videcemo kada ce do pada forme doci. Mozda oni budu imali problem krajem novembra, a nama tada bude vrhunac dobrih igara.

Ono sto je bitno, da nas pristup svakoj utakmici, posebno u Prvenstvu, bude kao drugo poluvreme protiv Olija. Naravno, nezavisno da su u timu Kanjas, Marin i Boaci ili Jovancic, Ben i Pavkov, pristup mora biti na najvisem nivou.

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

@Milosh76

 

Jbt zavrtelo mi se u glavi od kombina - koliko kosta jug za pojedinacne tekme za nas bez clanske ili sezonske?

 

4k

 

al posto sad moze da se ponovo koristi popust sa clanskom ili sezonskom, nadji nekog ko ce da ti uzme kartu sa popustom od 20 ili 50 posto...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...