Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

19 hours ago, simple red white said:

ovo je sreća/nesreća...

 

Brate mili. Dva dana se ovde objasnjava u sitna crevca koliko pojam srece veze nema s ovim i dzabe, kao slepom da pises i gluvom da govoris.

Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

1) samopouzdanje jer su usli u formu i igranu dobro
2) dobar rad u omladinskoj skoli pa oni imaju Pavlovica, a nas Erakovic igra u Graficaru, recimo.

Mi smo malo kasnije usli u formu, a videcemo kada ce do pada forme doci. Mozda oni budu imali problem krajem novembra, a nama tada bude vrhunac dobrih igara.

Ono sto je bitno, da nas pristup svakoj utakmici, posebno u Prvenstvu, bude kao drugo poluvreme protiv Olija. Naravno, nezavisno da su u timu Kanjas, Marin i Boaci ili Jovancic, Ben i Pavkov, pristup mora biti na najvisem nivou.

ma poenta je u tome da je partizan zaista zadovoljstvo gledati

ono da slucajno naletis na tekmu, nemas predstavu ko igra ako iole volis fudbal ostaces da odgledas

 

sa druge strane zvezdu je bas mucno gledati

naravno da gledam kad klub za koji navijam igra ligu sapiona gledao sam i vecinu utakmica u domacem prvenstvu, ali to je realno mucenje sebe i tracenje vremena

 

na stranu sta se meni svidja ili ne, zvezda jednostavno stvara premalo sansi za gol i ima ogroman problem u kreiranju napada

 

a sto se tice omladinske skole pa ne znam

nista nam tu partizan nije kriv

nismo u nista losije polozaju od njih da pokupio talentovanu decurliju, ocigledno je problem u onom sto dolazi kasnije

sve je manje igraca iz nase skole, dosli smo dotle da nemamo dovoljno takvih igraca da prijavimo za ls

i kao vrhunac prodamo jednog od najtalentovanijih mladih igraca, za mali novac i onda mesec dva kasnije dodjemo u situaciju da na toj poziciji nemamo igraca za utakmice lige sampiona nego se ide u neko suludo krpljenje

a najludje je sto se ne radi o napadacu, nekom ofanzivno veznom i tako tim pozicijama, vec jebenom beku

 

imamo ogroman disbalans u klubu gde na jednoj strani imamo nesto odlicno, a na drugoj (cesce) potpuno katastrofalno i na amaterskom nivou

tu ne mislim (samo) na teren i igru, vec u sirem smislu kao klub

i cini mi se da je to u dobroj meri posledica cinjenice da smo privilegovani

kad to kazem, ne mislim na onu gtr vucic pricu, vec nazalost u puno sirem smislu

da nekim slucajem igramo regularno domace takmicenje u kom moramo dupe odrati za svaki bod, da je klub na ekonomskom planu prinudjen da se bori na trzistu, da se klub bori za navijace (one prave navijace-gledaoce, dal na samom stadionu, dal putem tv) onda bi se to odrazilo i na druge stvari pa ne bi bilo tolikog disbalansa u nekim stvarima u i oko samog terena

 

mi smo proizvod nekog drugog vremena, kao neko drzavno preduzece (zapravo jbg to i jesmo) koje nema konkurenciju, odnosno ima jos jedno takvo ali je teritorija podeljena odavno

sta god radili, kako god radili, imamo kupce za svoj finalni proizvod 

i to nas onda uzasno limitira cak i kad neke stvari idu odlicno, jer do mnogo toga nismo dosli nekim razvojem na drugim poljima

i zato smo u situaciji da nemamo svoje igrace, ako ne na mestu marina, a onda jebemu mater na mestu nekog gobeljica, jovancica itd

jer da je drugacije, da su neke druge stvari pratile ove evropske rezultatske uspehe poslednje tri godine, mi bi sad bili idealan izlog za gomilu klinaca ne samo iz srbije i srpske, vec celog ovog regiona, sto bi nam onda (izmedju ostalog) udarilo temelje za neke naredne godine

ovako je ovo jedna kula od karata, koja se moze (a gotovo sigurno i hoce) raspasti u trenutku

jedino ce dug porasti, jer jbg ucestvovanje u ligi sampiona je pre svega i na prvom mestu 1 trosak (i eventualno pozornica za lecenje kompleksa svih vrsta, a nikako ogromna sansa za rast na mnogim poljima i idealan "izlog" u svetskom fudbalu)

Edited by pbg12345
Link to comment

Jel bilo karata na ulici, na dan utakmice, po centru, u blizini stadiona, nemoguce da nije, mozda je trebalo da se saceka pred pocetak utakmice, stare fore. Pa nemoguce da su vas tako izvacarili s tim cenama karata, ne zajebavam, ozbiljan sam, secam se da sam na repku isao bez karte lagano i u gradu uzimao kartu, doduse poodavno, ali opet, tesko da protiv Totenhema i Bajerna ne moze da se izbunari karta, pa jebo tribinu, koja god da je. 

Link to comment
12 minutes ago, W.F.C. said:

Jel bilo karata na ulici, na dan utakmice, po centru, u blizini stadiona, nemoguce da nije, mozda je trebalo da se saceka pred pocetak utakmice, stare fore. Pa nemoguce da su vas tako izvacarili s tim cenama karata, ne zajebavam, ozbiljan sam, secam se da sam na repku isao bez karte lagano i u gradu uzimao kartu, doduse poodavno, ali opet, tesko da protiv Totenhema i Bajerna ne moze da se izbunari karta, pa jebo tribinu, koja god da je. 

 

Naravno da je bilo karata, pisao je Bright Billy o tome. Dzabe sto je bilo karata kad nije bilo kupaca.

Edited by harper
Link to comment
12 minutes ago, W.F.C. said:

Jel bilo karata na ulici, na dan utakmice, po centru, u blizini stadiona, nemoguce da nije, mozda je trebalo da se saceka pred pocetak utakmice, stare fore. Pa nemoguce da su vas tako izvacarili s tim cenama karata, ne zajebavam, ozbiljan sam, secam se da sam na repku isao bez karte lagano i u gradu uzimao kartu, doduse poodavno, ali opet, tesko da protiv Totenhema i Bajerna ne moze da se izbunari karta, pa jebo tribinu, koja god da je. 

odakle ti ideja da nema karata?

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Naravno da je bilo karata, pisao je Bright Billy o tome. Dzabe sto je bilo karata kad nije bilo kupaca.

Po kojoj ceni, recimo sever/jug? Sto onda nije bilo puno? 

Link to comment

pa suludo skupe karte

pise se o tome mesec dana

 

ja sam pak u startu smatrao da ce prodati (razdeliti ostatak), ali ocigledno su bas preterali

e sad, eventualan pozitivan rezultat u londonu bi i sa postojecim cenama napunio stadion

ali ocigledno je doslo iz dupeta u glavu a i male su sanse za takav rezultat, odnosno prevelik rizik, pa pokusavaju spasti sto se moze

 

inace, pisali su ljudi, veliki broj i ovih sto su bili na stadionu, nisu kupili karte u redovnoj prodaji

vec su deljene/poklanjane na svakom cosku poslednjih nekoliko dana pred damu utakmicu

Link to comment
56 minutes ago, W.F.C. said:

Po kojoj ceni, recimo sever/jug? Sto onda nije bilo puno? 

 

Zato sto ko je hteo da se snadje dobijao je karte i dzabe. Oni koje je mrzelo da se cimaju i snalaze se nisu ni pojavili pored stadiona. Niko ko je bas hteo da udje i gleda tu utakmicu nije ostao bez te mogucnosti, na stadionu je bilo tacno onoliko ljudi koliko je htelo da gleda i ulozili su minimum truda da udju na stadion. Ja sam imao ponudu za dve karte dzabe, nisam hteo da idem i zahvalio sam se na ponudi.

Edited by harper
Link to comment

Da, minimum truda mi treba da nabavim džabe kartu za Zvezdu u LŠ. Nije baš tako. Ima ljudi koji uopšte ne žele da se snalaze™, hoće da kupe regularno kartu ali je ona bezobrazno skupa za naše prilike.

Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Da, minimum truda mi treba da nabavim džabe kartu za Zvezdu u LŠ. Nije baš tako. Ima ljudi koji uopšte ne žele da se snalaze™, hoće da kupe regularno kartu ali je ona bezobrazno skupa za naše prilike.

 

Realno ti je ovog puta bilo potrebno jedino da prosetas do stadiona i da dobijes kartu za hiljadu dinara ili jos i manje. Ogroman broj besplatnih karata je bio u opticaju i pojavile su se ispred stadiona pre utakmice. Naravno, dobar deo ljudi koji nemaju naviku da na foru ulaze na stadion niti to zele se nisu pojavili da pokupe te karte ali to sam vec napisao u prethodnom postu, nije mi bas jasno sta to "nije bas tako".

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Realno ti je ovog puta bilo potrebno jedino da prosetas do stadiona i da dobijes kartu za hiljadu dinara ili jos i manje. Ogroman broj besplatnih karata je bio u opticaju i pojavile su se ispred stadiona pre utakmice. Naravno, dobar deo ljudi koji nemaju naviku da na foru ulaze na stadion niti to zele se nisu pojavili da pokupe te karte ali to sam vec napisao u prethodnom postu, nije mi bas jasno sta to "nije bas tako".

Iz moje vizure nije baš tako. Neutralnog posmatrača koji bi pogledao Zvezdu protiv atraktivnog protivnika. Ne želim da kupujem kartu na ulici, kupujem onlajn (kao što sam uzeo protiv Arsenala), nema šanse da vozim u Beograd (ne mogu da prošetam do stadiona) bez karte. U kolektivu imam dosta ljudi koji navijaju za Zvezdu i idu na utakmice i ove sezone niko nije išao zbog cene karata. Imaju oni para, to nije problem, ali niko neće da ga deru.

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Iz moje vizure nije baš tako. Neutralnog posmatrača koji bi pogledao Zvezdu protiv atraktivnog protivnika. Ne želim da kupujem kartu na ulici, kupujem onlajn (kao što sam uzeo protiv Arsenala), nema šanse da vozim u Beograd (ne mogu da prošetam do stadiona) bez karte. U kolektivu imam dosta ljudi koji navijaju za Zvezdu i idu na utakmice i ove sezone niko nije išao zbog cene karata. Imaju oni para, to nije problem, ali niko neće da ga deru.

 

Te dve stvari, da hoces/neces da te deru i da hoces/neces da se pojavis ispred stadiona i nadjes dzabe kartu, ne iskljucuju jedna drugu

Link to comment
6 hours ago, W.F.C. said:

Po kojoj ceni, recimo sever/jug? Sto onda nije bilo puno? 

 

ja pola sata pre utakmice nisam imao kome da poklonim jedan jug. imali smo tu jednu kartu viska posto devojka kojoj je bila namenjena nije mogla da ide iz opravdanih razloga... 

Link to comment

na telekomu sigurno a ne verujem da ce drugi odbiti dzabe tv kanal. jedino ako telekom ne zabrani davanje programa sbb-u... 

 

@Milosh76

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...