Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

39 minutes ago, Milosh76 said:

Ne znam zaista...


A da li je trebalo da iskljuci igraca Napretka i svira penal nakon udaranja Bena bez lopte u 16 metara?

 

 

 

 

Odgovori sa da ili ne, ne budi sisica

 

Izvini, večerao sam. 

 

Da ovo je penal. 

 

Slobodni za pobedu nije bio faul u vašu korist i molim te ne trudi se da to dokazes. 

 

Živ bio. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Jao kakav penal.

 

Edit: Sreca promasio je.

Isto sam pomislio, sreća da nije dao gol iz penala jer nije ni postojao.

Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Pobedili biste,ali kakve to veze ima sa nepostojećim penalom nad Benom?

 

@harper

 

 

 

Ne bi dosli do toga da li bi postojala situacija za penal nad Benom koji je sviran. Posle prvog gledanja se cini da jeste, a posle drugog se vidi da se Ben samo dobro bacio preko noge i da je sudija dunuo jer je verovatno video gresku u prvom poluvremenu pa je skocio da kompenzuje. Da se drzao pravila, kao sto nije, bilo bi 1-0 u prvom poluvremenu, ili mozda ne bi ko zna, ali bi sa 10 igraca Napredak tesko dosao do neresenog. Tacnije, nemamo pojma sta bi bilo kad bi bilo.

 

12 minutes ago, Azdaja said:

Izvini, večerao sam. 

 

Da ovo je penal. 

 

Slobodni za pobedu nije bio faul u vašu korist i molim te ne trudi se da to dokazes. 

 

Živ bio. 

 

 

Slobodni za pobedu je indirekt, nije faul, slazem se. Igrac Zvezde je prvi dosao do lopte i igrac Vozdovca ga je zakacio po nozi, sutnuo ili sta vec I nije bio 97, minut nego 95 i neki sekund pre, a pre toga je pomocni trener Napretka dobio crveni i zato je produzio.

 

Dakle, svasta nesto se izdesavallo.

 

 

Link to comment
28 minutes ago, harper said:

 

Lik pridje igracu i udari ga u vrat namerno laktom dok je lopta na drugoj strani terena. U kojoj ligi tacno se za takve stvari ne daju crveni kartoni?

Klasičan crveni bez blama i hajde što mi navijači to nismo videli (tek u ponovljenom snimku) ali sudije su to morale da vide.

Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Radi se o tome da ja mislim da to nisu bile tendenciozne greške,a penal u drugom poluvremenu jeste,kao i nepostojeći faul pre gola Marina.:D

 

U suštini ovo je sranje,svako će uvek da tera svoje i samo da se nervira...Lepo se kaže da je dokon um đavolje igralište.

 

 

 

1 hour ago, harper said:

 

Sudija koji nas je ojadio u prvom poluvremenu kako se blizio kraj utakmice gurao nas je sve vise i vise. I ovaj faul kod gola Marina je sumnjiv, mogao je bez problema da sudi opasnu igru od strane Vulica.

 

 

Ne bas. Treba samo stvari gledati u celini a ne da se svako hvata za svoje i sve je OK. Ovih tvojih par Vuleticevih pulena koji su se iz nekog razloga dovukli na forum u poslednjih par godina su sami zagovnali stvari na ovim topicima, ranije se nije cesto desavalo da ljudi iz navijackih razloga toliko izgube razum da popizde. Evo ti i na ovom topiku na poslednjih par strana, dodje magarac i 'ladno proglasi sve za nas za Vucicevice, Marice i Sline, samo zato sto smo dali gol pa je prs'o k'o lajsna. Sta ocekujes kao odgovor na tako nesto?

 

Inace, ja mislim da je sudija sve video, i taj start Bjelosa i "penal" na Benu, radilo se samo o fazi utakmice u kojoj su se ti incidenti desavali. Ovog lika nije hteo da iskljuci u tako ranoj fazi utakmice da mu ne bi srali kako gura Zvezdu, a onda se usrao da ce zbog toga Zvezda da izgubi bodove pa je navlacio k'o mutav. To se desava kad sudija misli o hiljadu stvari umesto o jednoj - pravilima fudbalske igre. Da je iskljucio Bjelosa i svirao penal, kao sto je trebalo, Zvezda bi odvalila Napredak od zivota a onda bi Vucelicevi mediji i Vuleticeva saopstenja odvalili njega od zivota. Zato je uzeo da kalkulise pa se zajebao jer se Zvezda ispromasivala i nije mogla da postigne gol. Takve stvari ce se desavati sve dok Zvezda i Partizan ne sklope nekakav sporazum da zaustave ovo ludilo, a za to su slabe sanse.

Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

Slobodni za pobedu je indirekt, nije faul, slazem se. Igrac Zvezde je prvi dosao do lopte i igrac Vozdovca ga je zakacio po nozi, sutnuo ili sta vec I nije bio 97, minut nego 95 i neki sekund pre, a pre toga je pomocni trener Napretka dobio crveni i zato je produzio.

 

Dakle, svasta nesto se izdesavallo.

 

 

 

Zato su vedete GTR-a sa B92, racunajuci da vecina navijaca Partizana nije gledala Zvezdinu utakmicu, bez imalo blama napisali u tekstu da je faul sviran u 97. minutu, kako bi dolili ulje na vatru.

Link to comment
13 minutes ago, simple red white said:

Klasičan crveni bez blama i hajde što mi navijači to nismo videli (tek u ponovljenom snimku) ali sudije su to morale da vide.

 

Pomocni sudija je sigurno video, posto on i treba da gleda tu liniju zbog potencijalnog ofsajda. Na snimku mi se cini da je glavni sudija bio okrenut prema boku dole gde je bila lopta, ali pomocnom se sve ovo desavalo bukvalno u liniji pogleda.

Link to comment

A tome se pridruze goveda iz medija tipa mozzart, mondo, telegraf, blic...  i onda poluistina pocinje da biva istina istvara se tenzija koja je i tako ogromna.

 

Na mozzartu ono utrcavanje Stojkovica u igraca koji je sklonio loptu se tretira kao situacija u kojoj penal nije postojao, a naknadno sviranje kao dodatnu gresku.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

A tome se pridruze goveda iz medija tipa mozzart, mondo, telegraf, blic...  i onda poluistina pocinje da biva istina istvara se tenzija koja je i tako ogromna.

 

Na mozzartu ono utrcavanje Stojkovica u igraca koji je sklonio loptu se tretira kao situacija u kojoj penal nije postojao, a naknadno sviranje kao dodatnu gresku.

 

 

Čist penal, ima snimak i u telegrafu a i Stojković je zaslužio karton zbog šabanisanja. Posle nam kriv đavo, sudija, mrze nas i sl kada odemo u Evro takmičenje i popasemo u prvih 20-30 minuta crveni karton.

Link to comment

sad tek vidim  laktdžugu na Benu, ovo je za privođenje kod prekršajnog sudije. ili krivičina prijava za nasilje na sportskoj priredbi

 

kao da ga je napao u mračnoj ulici u opasnom delu grada, a ne u šesnaestercu pod reflektorima pred kamerama 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Na najljepši mogući način ostvarena pobjeda, slađe protiv krkansko-mesarskih ekipa ne može. Htio bih da napomenem fantastičnu intervenciju Popovića kad se na 30, 35 metara bacio i intervenirao glavom pred đonom protivnika. Drago mi je i sto je Ben fulao poklon penal, a smeće sto sudi treba da sudi ono sto jeste, to da je uradio kad je trebalo da kazni mesare, rez bi bio tipa 0-4. Naravno da ćemo se opet ove sedmice naslušati raznih priča i pričica onih sto vole o postenju

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Lep zavrsetak kola, nama 3 boda u 90+ lucidnoscu Marina, njima prvo gol nade za 1:1 u 90+ i onda primljen poklon gol posle komicne reakcije stopera za 1:2.

 

Dovidjenja prijatno.

Link to comment

Odgledah ove snimke sa utakmice.  Zvezda je imala sijaset propustenih sansi: 3 zicera u prvom poluvremenu, dva u drugom, plus promasen penal, plus Petrovicev volej u stativu.  Ovde je moglo da bude najmanje 3-0 za Zvezdu.

Link to comment

Njegoš mi se čini da bi mogao da bude po karakteru sličan kao Pankov, kao da im puls ne prelazi 40  bez obzira da li je linglong ili kvalifikacije za ligu šampiona

Link to comment

Još jednom ću vas ispred mod tima ljubazno zamoliti da se Velikim Zlom I Onima Koji Ga Kolektivno Podržavaju bavite na temi koja je u tu svrhu otvorena, a ovde fokusirate na FK Crvena Zvezda.

 

Večeras smo se maksimalno potrudili i iscimali da sprečimo sveopštu kafansku tuču, sad vi dajte skroman doprinos smanjenju elektriciteta. Ova molba se odnosi i na vas gosn. Dimitrije.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...