Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

el to strucnjaci sa ovom odbranom napadaju evropu

rodic-stojkovic-milunovic-gobeljic?:mellow:

 

i sto se mute glave na ovom prenosu, el to do mene, il prenos rade gramofonom?:fantom:

Link to comment

Vazno je pod hitno prodati Ebesilija. Kakav je to nacin da covek igra u Zvezdi a ume da izvede prekid kao normalan covek i napravi asistenciju za gol.

Link to comment

Ja ne znam sta ljudima nije jasno oko Ebisilija. Ko ga je bar dva puta gledao, morao je videti da covek zna lopte. Razumem da pokusavas da smoris protivnika odbranom u Evropi, no u nasoj ligi ocekujem totalnu ofanzivu na svakom mecu, te nam neko kao on sigurno treba.

Link to comment

Finasnsijski direktor kluba Marko Petrović koji je objasnio o čemu se radi:

"Već smo ranije rekli da finansijski izveštaj sadrži određene računovodstvene stavke za koje klub neće imati obavezu plaćanja...

 

20 meleona kao neke ordedjene racunovodstvene stavke koje se ne moraju platiti :laugh:

 

Ovo je esencija Zvezdinog poslovanja (a i sire): Davanje obecanja i preuzimanje obaveza koje nisi spreman platiti. 

Link to comment

neverovatno losa selekcija...cini se da od 30 igraca imamo bar 20 viska. odbranu nemamo, napad nemamo, sredinu imamo po broju, ali smo i tu suplji.

 

prodaja terzica je neverovatno los potez. levog beka nema sanse da nadjemo za pare koje smo ga prodali.

desna strana isto nedefinisana, trojica necega. nadam se sto skorije bez stojkovica, sa gajicem i alternativom gobeljicem, kome je najveci kvalitet sto sve pozicije isto igra, ispod proseka uz veliku zelju i borbenost.

u sredini odbrane placemo za jednim pokretljivijim stoperom, nadam se da ce pankov nekako da se izbori i eksplodira, jer ova tri drveta ne obecevaju previse.

defanzivno u sredini suplje skroz, bakula najbolji, sto se agresivnosti tice. fali jedan ozbiljan uz ivanica koga vidim na poziciji krsticica. jovancic moze da krpi, ali fali jedan pravi.

ofanzivno vezno, iako ga miloje gura na stranu, vidim marina, pre svega sto imamo najvise kvalitetnih igraca na krilima.

jevtovic pokazao da moze, o jirku se miloje ogresio zestoko, posebno stavljajuci ga na beka. mislim da on ima mesta spolja na krilu. bena su mogli i da prodaju, ali ocigledno da nije bilo ni polupristojnih ponuda, tako da mislim da on moze i treba da seta izmedju sredine i krila. u prvih 11 svakako, ali da popunjava mesto u zavisnoti da li igra marin. ako igra, onda ben na krilo, ako ne igra, u sredinu.

u napadu se boaci bas muci sa formom...nadam se da ce ovaj tomane odmah moci da pokida. crnogorac ce da nabija statistiku kroz superligu.

 

stoper, levi bek i kanjas su bas pod moranjem da se nadju.

naravno uz zahvalnicu stojkovicu, savicu, bakuli...

Link to comment

Milojevic opet pokusava sa ovim laznim krilima i opet se isto mucimo sa stvaranjem sansi kao i proletos, kako se neko zalepi za Marina ne znamo sta cemo s loptom. Ivanic nam je napravio dosta problema u rotaciji, mora da igra a ne znamo sta cemo s njim, niti on zna sta ce nama. Danas su Vulic i Ebesilio izgledali duplo bolje na terenu od Marina i Ivanica, koji su nominalno daleko bolji fudbaleri. Jednostavno isuvise kratimo teren i pravimo guzvu s ovom gomilom veznih igraca na svim mogucim pozicijama a zjape nam ogromne rupe izmedju odbrane i manevra i izmedju prednjih igraca i spica. Ne igramo toliko lose ali previse gnjavimo i usporavamo, najveci broj pasova nam ide u sirinu ili unazad, dijagonale odigramo jednom ili dva puta po utakmici i to ako se Marin povuce u manevar, jer niko drugi ne ume da dobaci loptu na udaljenost vecu od 10 metara.

 

Mnogo smo se zajebali prodajom Degeneka ali nije da to nismo znali ni kad smo ga prodavali. Sad moramo da gledamo u pasulj i da se nadamo da je Pankov mnogo bolji igrac nego sto jeste jer je Milunovic ocigledan promasaj na ovaj roster. Dobar igrac za neke ekipe koje igraju na pojacanu odbranu i tranziciju ali u prostoru je uzasan, plus izgleda za sebe misli da je isuvise stara kuka da bi ozbiljno igrao ovakve utakmice.

 

Mi cemo na kraju popuniti roster za ovu formaciju koju Milojevic hoce da igra, vracaju se Babic i Gajic, Pankov ce da se oporavi, a dolaze Kanjas i Tomane ali nam igra nece mnogo bolje izgledati od ovoga sto sada igramo. Jednostavno nemamo igrace za 4-2-3-1, to jest, imamo ali ti koji mogu da dobro stoje u toj formaciji su igraci slabijeg kvaliteta. Poseban problem je to sto Tomane nije tip napadaca koji igra sam u spicu. Danas smo, istina, igrali sa nesto ofanzivnijom varijantom ali to je verovatno samo zato sto je Miloje hteo da odmori Jovancica koji je imao neku sitnu povredu.

 

Mnogo smo nagomilali igraca na nekim pozicijama, a na nekim drugim smo suplji kao supalj zub. To je kad se kupuje na angro umesto da se kupuju tacno oni profili igraca koji ti trebaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...