Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

meni taj tomane od nasih igraca najslicniji benu

po onom sto sam jel procitao, video na klipovima, nije da sam se nagledao njegovog fudbala

 

Ovaj Kanjas kojeg su izgleda takodje zavrsili je dobar igrac, on bi trebalo da nas resi mucenja sa Causicem ili Jovicicem u paru sa Jovancicem.

 

jebem ga, ja se nekako nadam da je to mesto rezervisano za ivanica

odnosno, iza ofanzivnog marina koji se podrazumeva, ivanic i jos neko

 

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

meni taj tomane od nasih igraca najslicniji benu

po onom sto sam jel procitao, video na klipovima, nije da sam se nagledao njegovog fudbala

 

Ovaj Kanjas kojeg su izgleda takodje zavrsili je dobar igrac, on bi trebalo da nas resi mucenja sa Causicem ili Jovicicem u paru sa Jovancicem.

 

jebem ga, ja se nekako nadam da je to mesto rezervisano za ivanica

odnosno, iza ofanzivnog marina koji se podrazumeva, ivanic i jos neko

 

 

Nema sanse da Milojevic igra 4-1-4-1 pa makar mu Makalele drzao ledja veznom redu, a ne spori Jovancic. On to nije hteo da igra ni u nasem prvenstvu cak ni kada je bilo jasno da cemo osvojiti titulu, radije se odlucivao na neke kombinacije sa dva spica. Mislim da Kanjas dolazi jer su trazili igraca koji u odbrani moze da drzi stranu na koju ce se preseliti Marin tako sto ce se spustati iz sredine, dok ce Ivanic zauzeti mesto iza spica, a za razliku od Jovicica ili Causica ima dobru kontrolu lopte i stabilan pas. S boljim igracem pored sebe trebalo bi i Jovancic da podigne nivo igre koji mu je drasticno pao na prolece.

Link to comment

Jovancic je bio dugo povredjen, propustio je skoro cele zimske pripreme i prakticno iz povrede usao u prvi tim i dizao formu.

A nije mu pomoglo sto je za parnjaka imao Jovicica ili Causics, a ne Krsticica...

Link to comment

Гурао га поштени Крстаја у државни тим не би ли се неко упецао напољу али авај, па сад мора добри Терза да га прогура.

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

     Kupili smo i ofanzivnog veznog, ali inkognito. Fićović iz Borca. Ne sumnjam da je 300k mada nigde nije objavljeno.

 

Staro pravilo svakog prelaznog roka otkako je Terzic dosao, prvo se namire drugi klubovi i Terzicevi pajtasi u njima pa se onda misli o pojacavanju sopstvenog tima.

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

graficar ima bas ozbiljan budzet... 

Nadam se da tamo na lageru imamo jedno 40 igrača

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...