Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Naime, Kinezi su ponudili Pavkovu godišnju platu od 1,5 miliona evra uz dodatne bonuse u zavisnosti od igara, ali je njemu to bilo malo.

Pavkov je, prema tvrdnji "Mocarta sporta", tražio platu od 2.000.000 miliona evra, što je bilo previše za predstavnike Đangsua, pa se 25-godišnji golgeter vraća u Beograd.

 

Mića:Hail:

Link to comment

Vole forumasi da pisu o milionima i ko ce da ih ubere i pokrade.  Kad vec ne mogu oni, dobro je i ovako. 

 

Na stranu milioni; Spanac upravo potpisao za Zvezdu.  Jos da pronadju levog beka i mozda napadaca i to bi bilo to za ovaj prelazni rok.

 

Harper pomenu mediokritete; to su mozda Pavkov i Jovicic.  Savic, Stojkovic, Gobeljic, Causic su ispod tog nivoa.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nadam se da je ovaj Canas dobar, svakako ima pristojan CV. Treba nam neko tu ko zna i sa loptom, valjda je on taj. Vidim da je igrao i stopera nekad, vidjecemo. U svakom slucaju, sa Jovicicem se nije smjelo uci u novu sezonu. 

 

 

Link to comment
47 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Nadam se da je ovaj Canas dobar, svakako ima pristojan CV. Treba nam neko tu ko zna i sa loptom, valjda je on taj. Vidim da je igrao i stopera nekad, vidjecemo. U svakom slucaju, sa Jovicicem se nije smjelo uci u novu sezonu. 

 

 

 

Bice razocaranja kod onih navijaca koji strance gledaju kroz ucinak i statistiku. Kanjas treba da nam donese najvise u nekim segmentima igre koji ne upadaju lako u oko, sigurnost u pasu ispred zadnje linije, dobru zastitu ledja veznog reda, jak presing na loptu, zastitu poseda kad smo mi pod presingom i pokrivanje rupa ispred centralne odbrane. Dakle, sve ono sto se Milojevic nadao da ce Causic da donese. Pogledao sam ga nekoliko puta kad je pocelo da se prica o njemu, deluje kao klasican pirinejski igrac zadatka u veznom redu. Ima fin motor, uporan je, agresivan i jak u duelu, nema neku tehniku da se smrznes ali, kao i svi spanski igraci, dobru je skolu prosao u Sevilji i vlada osnovnim elementima igre. Nece nas impresionirati nekim vanserijskim potezima ali dosao je da nam zavrsi posao onde gde Jovicic i Causic nisu uspeli, pa ce svakako biti nekakvo osvezenje u odnosu na ta dva diletanta.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Vole forumasi da pisu o milionima i ko ce da ih ubere i pokrade.  Kad vec ne mogu oni, dobro je i ovako. 

Jado jadni

Jasta sve sam lopov medju forumasima

Nije sigurno do toga  sto nisu svi u prilici da ovaj jad i cemer posmatraju sa nekoliko hiljada km udaljenosti pa imaju potrebu da komentarisu sveopsti lopovluk koji nas okruzuje i userava nam se u zivote

Jebote, pre neki dan terza mrtav ladan izjavi da su nam godisnji rashodi 50i nesto miliona evra

Pa to samo ovde moze da prodje valjda

I onda je problem kad neko na forumu napise neko slovo o tome

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

zadnji vezni se svakako ne glda kroz statistiku, makar onu nenaprednu, televizijsku

 

Ma znam, nego vecina ovih koji pisu po forumima i drustvenim mrezama ocekuju svasta od igraca samo zato sto je stranac, pa onda bude cupanja kose. Kad bude prvu loptu vratio stoperima, jer nema dobru opciju napred, svi ce da graknu "ovo je umeo i Jovicic, sta ce nam stranac da isto radi". Imam utisak da velika vecina navijaca uopste nije u stanju da proceni dobro igraca kojeg gleda. Pogledaj samo sta se tu i tamo pise o Pavkovu zbog ona dva gola Liverpulu i jednog na derbiju, postade covek Van Basten preko noci. To sto osim toga bukvalno nista nije odigrao u Zvezdi nikog ne zanima.

Link to comment

na ovim kratkim youtube klipovima deluje da spanac ima solidnu tehniku i dobar pregled igre, odnosno zna da iznese loptu sto je nama u ovom trenutku najbitnije. s druge strane cini mi se da mu fali malo brzine i da u defanzivi nije jedan od onih sto ginu za svaku loptu. drugim recima, verovatno ce morati da igra u paru sa nekim od ovih nasih kamikaza; dakle manje vise zamena za krsticica... 

 

sto se povratka pavkova tice plasim se da ce sad opet da ga guraju u startnu postavu da bi ga kao prodali. sto u praksi znaci da opet gusimo marina jer on treba da igra u paru sa napadacem koji napada prostor a ne sa banderom...

Edited by Bright Billy
Link to comment
12 minutes ago, Bright Billy said:

na ovim kratkim youtube klipovima deluje da spanac ima solidnu tehniku i dobar pregled igre, odnosno zna da iznese loptu sto je nama u ovom trenutku najbitnije. s druge strane cini mi se da mu fali malo brzine i da u defanzivi nije jedan od onih sto ginu za svaku loptu. drugim recima, verovatno ce morati da igra u paru sa nekim od ovih nasih kamikaza; dakle manje vise zamena za krsticica... 

 

sto se povratka pavkova tice plasim se da ce sad opet da ga guraju u startnu postavu da bi ga kao prodali. sto u praksi znaci da opet gusimo marina jer on treba da igra u paru sa napadacem koji napada prostor a ne sa banderom...

 

Ne verujem, mislim da ce igrati u paru sa Jovancicem. Causica i Jovicica bi sutra prodali da mogu ali ih niko nece.

Link to comment

zavisi od protivnika. svakako je jovancic bolji igrac od kamikaza ali ni njemu trka nije jaca strana. cak imam utisak da nije preterano spor kolko ne moze 90 min u visokom ritmu da izdrzi. s druge strane kamikazama je trka jedini kvalitet. u svakom slucaju, s kim god bude igrao, spanac ce morati da vrati balans ekipi i spoji odbranu i napad, koji od odlaska krsticica deluju kao da ne igraju u istoj ekipi.

 

jos kad bi dosao portugalac pa da marin ima koga da razigrava situacija bi delovala daleko bolje. pavkov je ok dzoker, mada mislim da je vukanovic mozda i bolji za tu ulogu, al drzanje njega u startnoj postavi je klasicno ubijanje igre...

Edited by Bright Billy
Link to comment
8 minutes ago, Bright Billy said:

zavisi od protivnika. svakako je jovancic bolji igrac od kamikaza ali ni njemu trka nije jaca strana. cak imam utisak da nije preterano spor kolko ne moze 90 min u visokom ritmu da izdrzi. s druge strane kamikazama je trka jedini kvalitet. u svakom slucaju, s kim god bude igrao, spanac ce morati da vrati balans ekipi i spoji odbranu i napad, koji od odlaska krsticica deluju kao da ne igraju u istoj ekipi.

 

jos kad bi dosao portugalac pa da marin ima koga da razigrava situacija bi delovala daleko bolje. pavkov je ok dzoker, mada mislim da je vukanovic mozda i bolji za tu ulogu, al drzanje njega u startnoj postavi je klasicno ubijanje igre...

 

Ja mislim da nama nije problem samo u toj liniji koju treba da sredi Kanjas, mucimo se mnogo s ovom formacijom sa laznim krilima i neke bitne igrace trosimo bezveze na pozicijama na kojima su slabiji. Marin, Ivanic i Ben iza spica su nominalno dobra trojka, jer su prosto kvalitetni, ali sva trojica zajedno u timu na pozicijama na kojima igraju ocigledno ne funkcionisu dobro. Cudi me da Milojevic nije probao s nekim 3-5-2 ili mozda cak 3-4-1-2 kombinacijama, da gurne Bena napred kao laznog spica, a da Marin bude taj iza spiceva koji ce da igra nesto slicno onome sto je Tadic igrao kod Muslina. U toj kombinaciji bi Gajic ili Stojkovic glumili desnog stopera, Rodic i Jirka svako da drzi svoju stranu a u sredini Jovancic i Ivanic ili tako neka kombinacija. Ali, jebi ga, on mora da drzi tog zadnjeg veznog kvarioca igre pa kud puklo da puklo.

Link to comment

Meni se cini da bi i 4-3-3 mogla da bude ok, makar ivanic ostao na klupi. Ali mislim da se neće desiti, mislim da nastavljamo s ovom, iako ne odgovara igračima koje imamo, makar ne kad treba da napadamo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...