Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Trebao bi i pozadi da jedan igrač koji zna fudbala, da uputi pás, a ne samo frljoku. Mnogo fali neki LeTalek ili Degenek profil, zasad nema najava da tu planiraju pojačanje. Ako vezni budu morali da se vraćaju u naših 16m da bi uzeli loptu i poveli igru, opet će to ići teško.

Link to comment

mislim da mu u 433 ne trebaju 2 lazna krila. moze marin levo kao poluspic, ivanic povucenije u trouglu sa kamikazama a desno neko pravo krilo kao jirka ili jevtovic, al jbg, miloje se drzi bena ko pijan plota. u toj varijanti  levi bek mora da drzi celu stranu a rodic je u kanalu vec neko vreme. tu i spic mora da igra fudbal a ne da bude target man. dakle ne moze pavkov a polu ne moze ni boaci. ne znam sta se sa njim desilo, u prvom mandatu se odlicno kretao, igrao presing ko lud itd... sad se i on pretvorio u nekog teskasa, pa se konstantno rve sa stoperima i ne ulazi u sanse. 

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Trebao bi i pozadi da jedan igrač koji zna fudbala, da uputi pás, a ne samo frljoku. Mnogo fali neki LeTalek ili Degenek profil, zasad nema najava da tu planiraju pojačanje. Ako vezni budu morali da se vraćaju u naših 16m da bi uzeli loptu i poveli igru, opet će to ići teško.

bukvalno dosao ovo da napisem

zapravo tako bi i bilo donekle najlakse sakriti razne jovicice kad igramo (ultra) defanzivno

ali jbg, cini mi se da to kod nas nema ko da odradi

 

ivanovic se pominjao, zapravo sutra (jel sutra igramo sa zenitom?) bi ga marin trebao "nagovarati" da dodje ako je verovati nasim portalima

msm, kapiram koliko je to nerealno, ali cini mi se da bi on bio idealan za tu ulogu koja se pokusava dodeliti nedoraslom stojkovicu

Link to comment
36 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Meni se cini da bi i 4-3-3 mogla da bude ok, makar ivanic ostao na klupi. Ali mislim da se neće desiti, mislim da nastavljamo s ovom, iako ne odgovara igračima koje imamo, makar ne kad treba da napadamo. 

meni je ivanic igrac broj 2 ove ekipe

najpre po znanju, ali i po iskustvu, nosio je igru vec u vojvodini i bateu, u najboljim je godinama

 

tragedija bi bilo da on ispasta zbog formacije

posebno sto sam ubedjen da ce on tek igrati svoj najbolji fudbal

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

pa to je najnormalnija stvar,  da zadnji vezni dođe po loptu između dva štopera koji se rašire, to svi rade 

Pa ok, ali ne mozes od jovicica to ocekivati

Secamo se valjda svi njegove nemoci i straha u ls

Mnogo znaci ekipi kad ima tog nekog belodedica u ekipi

Mi naravno nismo u stanju ni b od belodedica da imamo, ali moze se naci nesto sto makar malo lici

Link to comment

Meni, pak, ivanic djeluje kao da se uopšte ne snalazi. Jeste očigledno da ima kvalitet, ali jedino mjesto gdje mi djeluje da može da ga ispolji je mjesto gdje igra Marin, koji je za 2 klase bolji. Uopšte, dovođenje ivanica mu sad djeluje nepotrebno i samo je stvorilo još više gužve i konfuzije... 

 

Ben, s druge strane, maltene uvijek isporuči šta treba kad je bitno, njega se svakako ne bih odrekao, i pored mana koje očigledno ima. Al u svakom slučaju, ima dovoljno utakmica za skoro sve, ne mora se na silu svima nalaziti mjesto u istoj formaciji.. 

Link to comment

Meni je najbezveznije da se Marin gura na krilo kako bi se našlo mesto i za njega i za Ivanića. Onda bolje da igramo 4141, da samo Kanjas bude zadnji vezni, ispred Marin i Ivanić, spolja Ben i Jirka.

Link to comment
25 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Meni, pak, ivanic djeluje kao da se uopšte ne snalazi. Jeste očigledno da ima kvalitet, ali jedino mjesto gdje mi djeluje da može da ga ispolji je mjesto gdje igra Marin, koji je za 2 klase bolji. Uopšte, dovođenje ivanica mu sad djeluje nepotrebno i samo je stvorilo još više gužve i konfuzije... 

 

Ben, s druge strane, maltene uvijek isporuči šta treba kad je bitno, njega se svakako ne bih odrekao, i pored mana koje očigledno ima. Al u svakom slučaju, ima dovoljno utakmica za skoro sve, ne mora se na silu svima nalaziti mjesto u istoj formaciji.. 

lose je odigrao polusezonu

ali je dosao bukvalno par dana pred pocetak, upao u ekipu, koja je generalno odigrala losu polusezonu

 

sa druge strane, meni je on pravi profil igraca kakve zvezda treba dovoditi

jeste marin ispred njega kvalitetom, ali opet je ivanic toliko kvalitetom ispred ostatka veznog reda da bi miloje bez problema mogao i na kraju krajeva morao naci mesta za obojicu

Link to comment

Ja mislim da bi Miloje radije vodio utakmicu go ko od majke rođen svih 90 minuta nego probao nešto tako

 

(ovo 4-1-4-1)

Edited by James Marshall
Link to comment

Dobro, to 4-1-4-1 je sustinski isto sto i 4-3-3, tu samo zavisi od karakteristika igraca koje postavis. Ako se misli da igru Marina, Bena, Ivanica i Ebecilia zajedno, ne znam, nisam uvjeren da bi to licilo na nesto, opet bi imali isti problem nedostatka balansa. A i nisam uvjeren da bi ista promjenilo u smislu igre Ivanica, opet bi mu se nalazilo mjesto, sada dalje od gola, cisto da bi se ugurao u 11. 

 

Jbg, imamo problem da ekipa nije bas najsrecnije selektirana.

Link to comment

u toj formaciji bi sca cetvorica imala vise posla u defanzivi nego kad igrajubtrojica u ovoj standardnoj mulojevoj. nije to bas ko na igrici, ubacis 4 pleja i meljes sve pred sobom, kad ti to dosadi ubacis 4 spica idas 4 puta vise golova... 

Link to comment

sta dali marinu spolja na levom krilu? ionako je desnjak i sece unutra. isto kao i ben. nisu ona krila koja forsiraju centarsut, vec ulaze u sredinu, na sut, pas u prostor, dribling.

ivanic definitvno treba da igra u sredini, malo povucenije nego sto igra marin ili kanga. da vise doprinese odbrambenom bloku na sredini, gde fali jos jedan igrac uz kanjasa. sa jovancicem kao trecim mi to izgleda nekako sporo, tj suplje. a opet ne vidim ko bi u ovoj selekciji to mogao da bude.

 

isto mislim da bi trojka jevtovic, jirka, boaci/pavkov bila bas opasna. uz forsiranje bokova, sa mnogo prodora i centarsuteva.

Link to comment

ja zapravo mislim da je daleko manji problem ta cetvorka napred vec ko je iza

pogotovo ta dva igraca veze

krsticic, pogotovo u onoj prvoj sezoni u zvezdi, donald...

to nama treba i onda bi se lako poslozilo ovo napred

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...