Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Meni se cini da bi Jirka bio dobar u nekoj 3-5-2, da je dalje od gola. Možda može i kao bek, nisam gledao ovu tekmu, al načelno mi se sviđa ideja. 

 

Slažem se za Jovancica generalno,  previše je samouvjeren, ali i takav mi se vise sviđa nego Jovičić. Tu mora da dođe još neko ko zna sa igra, ako ćemo dovesti opet nekog Jovičića, bolje da nikog ni ne dovodimo 

Link to comment
54 minutes ago, Shaq said:

otkud sad to da je borjan upitan za ostanak, di ce i ako ide ko ce mesto njega?:fantom:

 

Jel Bajko u penziji?

Link to comment

a otkud vam to za jovancica?

istina, bas malo sam nas gledao proletos, ako je to utisak iz tog perioda eventualno

jovancic je dosao manje vise da popuni broj, kao igrac koji sa svojih 25-26 godina nije krocio dalje od jsl

i onda se kao takav pokazao vise nego dobar

pozrtvovan,zatvarao sve sto treba, a zna ponesto sa loptom

istina, vidno limitiran i prespor za iole ozbiljniji fudbal

meni je on ok kao igrac rotacije, vrvtno ne kosta mnogo, ima odredjeni kvalitet i (smatrao sam) nije neko ko sebe vidi bogom danim za startnih 11 za kojih nije ako zvezda cilja opet neke grupe ls/le

 

jovocic je go kurac

potpuno neupotrebljiv na ozbiljnom nivou. nadam se da odlazi u neki kazahstan ili slicno

a mogao bi i "grof" da nam ucini uslugu :fantom:

 

 

nego ovi matorci sto se pominju za vezu, jesu to igraci na krsticicevoj poziciji?

dakle sad smo u situaciji da moramo platiti obestecenje i visoku platu za nekog matorca sa iole ozbiljnim iskustvom koji ce u najboljem slucaju biti na krsticicevom nivou

 

mnogo nas je terzic ukanalio njegovom i degenekovom prodajom

posle marina, uz bena (eventualno boacija) i borjana njih dvojica su trebali biti okosnica ekipe

jer kvalitetom igrama su to zasluzili

na to je onda lako nadograditi ekipu, bukvalno su mogli sve ostale prodati, tim bi opet imao glavu i rep

ovako je to sve nekako vrlo nestabilno i veoma upitnog kvaliteta

pogotovo pozadi, tu se bukvalno ne zna ko treba da izgura kvalifikacije

 

Link to comment
53 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Meni se cini da bi Jirka bio dobar u nekoj 3-5-2, da je dalje od gola. Možda može i kao bek, nisam gledao ovu tekmu, al načelno mi se sviđa ideja. 

 

Slažem se za Jovancica generalno,  previše je samouvjeren, ali i takav mi se vise sviđa nego Jovičić. Tu mora da dođe još neko ko zna sa igra, ako ćemo dovesti opet nekog Jovičića, bolje da nikog ni ne dovodimo 

 

računam ako se spominju stranci za to mesto, valjda  traže nekog ko zna i da igra. Jovičića ima i domaćih

Link to comment

Ali kakav carski zreb za prva dva kola. Nazalost, plasim se da ovo univerzum prosto mora da nivelise sa Ajaksom u trecem kolu gde ce svakom ko se ne zove Jirka trebati elektricni trotinet u pokusajima hvatanja protivnika.

Link to comment

Možda je Borjan očekivao da bude kapiten, a čuo sam da je bilo nekog pičkaranja između njega i Marina u svlačionici, valjda na nekoj tekmi

Link to comment
On 15.6.2019. at 21:31, Cane Vukic Prebranac said:

 

У првом колу се надам Судуви или Линфилду. У другом може Хелсинки или Стокхолм.

 

:fantom:

Link to comment

Ukoliko bismo izgubili od Suduve, protivnik u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evropa bio bi nam porazeni iz meca Santa Coloma (Andora) - Tre Penne (San Marino)

 

:fantom:

Link to comment
18 hours ago, pbg12345 said:

inace, cini mi se da niko nije komentarisao

ako kojim slucajem (pu pu pu :fantom:) ispadnemo u prvom kolu, u drugom kolu kvalifikacija za le igramo protiv porazenog iz polufinalnog para predkvalifikacija tre pene - santa kolomna

a ono sto je neko spominjao da je par sarajevo seltik slobodan u drugom kolou, se odnosi upravo na porazenog iz tog para u drugom kolu kvalifikacija le zbog neparnog broja ucesnika te runde

 

ono sto su izgleda svi prevideli, a tako je bilo i prosle godine, zvezda gubi status nosioca u le ako ispadne rano u ls kvalifikacijama

naime nosioci su uvek oni klubovi koji su ispali u daljnjem toku ls kvalifikacija, a ne klubovi sa vecim koeficijentom

:fantom:

Link to comment

kakav poso radi terza bog :Hail:

igrac vredi 2 miliona, a znamo da tm nikad ne laze, on ga kupi za skoro tri puta manje para

 

i sta ce sad da rade? uigravaju njega u ekipu , a boaci i pavkov na klupu?

 

 

 

nego, onaj krstovic, iako je rajov mali i dolazi na poziciji "najboljeg mladog igraca cg" zapravo ne mora biti promasaj

jbg, kakva god da je crnogorska liga, one je sa 18 godina najbolji strelac tamo, dao je vise od pola golova ekipe

hocu reci, ima nekakve nade, nije u pitanju 24godisnji as koji nije video dalje od golubovaca i samo sto nije pokazao sav svoj raskosni talenat

Link to comment

Dug od 50 miliona evra je smanjen. Zvezdan Terzić je na Skupštini kluba istakao crveno-beli duguju 14 miliona evra. Knjigovodstveno - više. Jednačina za javnost.
Narod treba da razume ono što je jasno. A to je da je Zvezda dužna 14 miliona evra. Zvezda košta dva miliona evra mesečno, tako da je dug relativan. Zavisi kog me dana pitate:Hail:. Mnogo knjigovodstvenih kategorija je tu, koje klub nikad neće biti dužan da plati“, zaključio je Terzić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...