Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, levi said:

ne, bukvalno je tih, tiho priča, povučen. ako nekad i podvikne, ne stoji mu.  on je dobar izbor za kapitena jer je poznat, znaju ga i protivnici i sudije, pre će sa njim da stanu da pričaju nego sa nekim našim klipanom koga prvi put vide. a i u ekipi ga poštuju kao najboljeg igrača

 

 

Jeste tih i tiho prica ali vrlo lako popizdi na terenu, bilo da su utakmice ili treninzi u pitanju, ne libi se uopste da reaguje nervozno ili kaze saigracima sta mu je na umu. Plus sve ovo sto si nabrojao a u vezi je sa autoritetom koji ima. Bilo je i vecih kapitena Zvezde koji su bili nevesti sa recima i generalno bili tihi dok im ne stanes na zulj, neki od njih su bili Zvezdine Zvezde i dugogodisnji kapiteni.

 

Marin je, kao sto i sam rece, logican izbor za kapitena po maltene svim osnovama.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Jeste tih i tiho prica ali vrlo lako popizdi na terenu, bilo da su utakmice ili treninzi u pitanju, ne libi se uopste da reaguje nervozno ili kaze saigracima sta mu je na umu. Plus sve ovo sto si nabrojao a u vezi je sa autoritetom koji ima. Bilo je i vecih kapitena Zvezde koji su bili nevesti sa recima i generalno bili tihi dok im ne stanes na zulj, neki od njih su bili Zvezdine Zvezde i dugogodisnji kapiteni.

 

Marin je, kao sto i sam rece, logican izbor za kapitena po maltene svim osnovama.

pa da, koliko god fudbaleri mahom bili glupi, tesko da zvezdini igraci nisu svesni ko je tu "tata" po svakom osnovu

jedino sto se ne slazem da to sto je tih nuzno znaci da je nevest sa recima, moguce da je jednostavno takav mentalitet u pitanju

 

msm, ja ne znam nista o marinu interno, ali mi ovo sto pises itekako ima smisla, sto zbog marinove karijere i fudbalskog znanja, sto zbog mog zivotnog iskustva

 

 

samo u srbiji je valjda normalno da se autoritet stice na dreku i galamu, sreca nasa sto imamo marina u timu, pa verujem to nije slucaj

 

 

 

inace, cini mi se da niko nije komentarisao

ako kojim slucajem (pu pu pu :fantom:) ispadnemo u prvom kolu, u drugom kolu kvalifikacija za le igramo protiv porazenog iz polufinalnog para predkvalifikacija tre pene - santa kolomna

a ono sto je neko spominjao da je par sarajevo seltik slobodan u drugom kolou, se odnosi upravo na porazenog iz tog para u drugom kolu kvalifikacija le zbog neparnog broja ucesnika te runde

 

ono sto su izgleda svi prevideli, a tako je bilo i prosle godine, zvezda gubi status nosioca u le ako ispadne rano u ls kvalifikacijama

naime nosioci su uvek oni klubovi koji su ispali u daljnjem toku ls kvalifikacija, a ne klubovi sa vecim koeficijentom

Link to comment

marin je bese obnovio ugovor sa nama? odnosno produzio?

jel se zna kolika su mu bila primanja pre, a koliko posle?

i eventualno koliko je primao u olimpijakosu?

 

koliko god da ga placamo nije mnogo

 

jbt, on ima samo 30 godina, to su bukvalno najbolje godine 

cesto pomislim da je stariji, zato sto igra "sto godina"

Link to comment
26 minutes ago, pbg12345 said:

pa da, koliko god fudbaleri mahom bili glupi, tesko da zvezdini igraci nisu svesni ko je tu "tata" po svakom osnovu

jedino sto se ne slazem da to sto je tih nuzno znaci da je nevest sa recima, moguce da je jednostavno takav mentalitet u pitanju

 

 

Pa, na nemackom bi verovatno bio vestiji.:D

Link to comment

moguce :)

sad vidim, pa on je sa 2 godine otisao za nemacku, ne znam zasto sam smatrao da je u kasnijoj dobi

 

srpski talenat + nemacka disciplina i takticka obucenost, naravno da je dalo najbolji moguci  rezultat :fantom:

 

"evropski brazilac" ucenik nemacke fudbalske skole

die beste :D

 

Link to comment

Startna postava

Popović, Jirka, Stojković, Milunović, Rodić, Čaušić, Jovančić, Ivanić, Jevtović, Marin, Boaći.

 

••• Na klupi su: Stanković, Gordić, Savić, Gobeljić, Vulić, Krstović, Simić, Gavrić, Konatar, Ben, Vukanović.

 

 

 

Link to comment

Koliko ovaj Jovancic precenjuje sebe. Dobar igrac ali je bespotrebno veliki hype oko njega, klasican mediokritet koji za sebe misli da je cudo univerzuma.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...