Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Moća said:

Tebi je zivot dao sve
A meni Milan Borjan je!
Nabijem paok na onu stvar (kurac) jer nigde nisu dali da gledamo zbog njihovog meca sa Ajaksom.
Ali Xiaomi radi kao zmaj!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ne rimuje ti se do kraja

Edited by ToniAdams
Link to comment

Za Svajcarce moramo ili da menjamo formaciju ili da kupujemo krila, ovo veceras na krilnim pozicijama je bio uzas. Vukanovic je trcao kao sumanut i dosta toga pokrivao ali jednostavno nije za ovaj nivo fudbala, narocito ne na krilnim pozicijama za koje su potrebni hitri igraci. Simica necu vise ni da komentarisem, veceras je bar jednu dobru stvar uradio u odbrani, sto je za jednu stvar vise od onoga koliko obicno pruzi. Jevtovic je za mene veliko razocarenje i ne bi mi vise igrao da mu je Bog i otac i menadzer. Hajde sto nijednom nije pokusao svez da pretrci igraca na svojoj strani, a imao je prilika, iako se bek koji je drzao njegovu stranu rastavljao sa zivotom, samo zbog one situacije kad nije potrcao na loptu vec reklamirao najpre korner a onda aut i pustio igraca Kopenhagena da uzme i odnese loptu trebalo bi trajno da se preseli na tribine. Ekipa se polomi, brani grcevito, a tebe jebeno mrzi da potrcis za loptu nego pustas protivnika da prodje pored tebe kao pored turskog groblja i odnese loptu, dok ti mases sudijama kao debil. Covek moze da ne zna ali ne moze na ovakvoj utakmici da se kurcira, takve stvari su prosto nedopustive.

 

Sve vreme sam urlao pored televizora da Milojevic pusti Degeneka i Borjana da sutnu penale jos u prvoj seriji, na ovakvim utakmicama golove iz penala daju muda i karakter a ne nominalna pozicija u timu. Obojica su smestila loptu u gol kao rukom, a bonus je bio Pankov koji je izrastao, uz Borjana, u heroja utakmice. Jebi ga, neke stvari imas ili nemas, vrhunske utakmice se ne mogu igrati bez karaktera. Ako bude pravde Pankov je zasluzio mesto pored Degeneka, a preiskusni Milunovic koji nas je prodao na najvaznijoj utakmici sezone, jer je idiot napravio dva istovetna faula za dva zuta kartona, ionako nece moci da igra zbog crvenog, niti je zasluzio sve i da nije dobio taj crveni.

 

Odsustvo Jovancica iz prve utakmice sledece faze moze na dobro da izadje ako Milojevic bude imao herca da protiv Jang Bojsa odigra hrabro, buduci da vec ima Ligu Evrope u dzepu. Jovancic nas je unistio veceras, vec duze vreme igra ocajno, vreme mu je da se malo preseli na klupu i da razmisli o svojim igrama. Mozda bi trebalo razmotriti da izadjemo na toj utakmici u formaciji 4-3-1-2, sa Boacijem i Tomaneom napred i Marinom iza njih, pa da onda premestamo formaciju u zavisnosti od toka utakmice. Vreme je da vidimo Portugalca. On ima ozbiljan radijus kretanja i mogao bi da pokrije u bloku, posto krila ionako nemamo. Mozda bi cak ta dvojica napred mogli da budu Tomane i Ben a da Boaci bude alternativa za slucaj nepovoljnog rezultata, ali za to je neophodno da prestanemo da zuvamo loptu napred kao nenormalni. Ono sto ce se ipak desiti je da ce ostati ista formacija a Milojevic ce da izvodi neke krive Drine s potencijalnim izmenama za Jovancica, mozda cak pokusa da uvede i onog klinca sto smo ga doveli iz Rada.

 

Dobili smo neke bitne stvari iz ove utakmice, strepnja mi je veca od nade da ce to nesto promeniti u klubu. Milojevic je ovo izvukao na sopstvenu takticku superiornost u odnosu na Solbakena (koji je takodje ozbiljno razocarenje) i gigantski trud vecine igraca. Bilo bi zaista krajnje vreme da mu se uprava zahvali makar toliko da prestane da ga sabotira i trosi pare na pljackanje kluba, umesto da mu formira tim koji bi mogao da ima da nije te pljacke.

Edited by harper
Link to comment

Navukao je 3 zuta... i par puta odlicno intervenisao...bice on dobar...


Samo vreme treba Milojevicu da sklopi kocke... ima jos nedelju dana do Boysa... 

 

Prva se igra tamo 21.8. revans 27.8. u BG

Link to comment

Meni je finale Vimbdlona toliko unistilo zivce da sam ovo gledao samo do 90.minuta, produzetke citao vas sta pisete, a penale uopste nisam bio na telefonu. Bio sam ubedjen da smo izgubili cim se niko ne javlja/ne dere, kad ono trajalo 20+ minuta. Sad sam pogledao celu seriju, jebeno ludilo. 

 

Borjan :Hail:

Link to comment

Sve je ovo normalno, preslikano i već viđeno. Mnogo ružno za moj ukus, na ivici gledljivog, ali radi posao protiv ovakvih protivnika.

Ne sumnjam da će se i mladi momci uklopiti u scenario

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Navukao je 3 zuta... i par puta odlicno intervenisao...bice on dobar...


Samo vreme treba Milojevicu da sklopi kocke... ima jos nedelju dana do Boysa... 

 

Prva se igra tamo 21.8. revans 27.8. u BG

 

Zanderica je bek koliko sam ja bek, njega je bolje da Milojevic pusti da igra ispred beka po boku. Bolji je za tu poziciju od svih ovih nasih krilnih igraca koji su veceras igrali. Kosa mi se dizala na glavi kad god su Danci imali loptu na toj strani jer se Brazilac jako lose postavlja i ocigledno nije uigran s ostatkom odbrane. S druge strane, ima dug korak i muda da pokusa nesto s loptom, sto ga cini sto puta boljim krilnim igracem i od Jevtovica i od Simica, a ima i kontrolu lopte i pasa, sto ga opet cini boljim od Vukanovica. Ostaje taj problem s kondicijom ali mi cemo u Svajcarskoj igrati zatvoreno sto cemo igrati zatvoreno, tako da ce mu i teren biti kraci. To, naravno, postoji kao opcija ako se kilavi Rodic konacno jednom oporavi dovoljno da moze da odigra jednu jebenu utakmicu 90 minuta.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...