Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

ovo sa Jovančićem se može smatrati benefitom, sa Milunovićem je već problem.....stekao sam utisak da su svi dobili barem po žuti i da više njih nema pravo nastupa

 

Bili su ugrozeni Ben, Jovancic i Rodic... a sad mislim i Marin i Borjan i mozda Boaci...

 

Pankov moze da zameni Milunovica, decko ima srce lava!

Link to comment
mrtav ladan, delovalo je da bi moga deset zaredom da da
Još je jebavao sudiju gde je bela tačka za loptu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment



Borjanu dozivotni ugovor. Jovancicu, Simicu i jevtovicu ispisnica.
 
Zanderica mozda nema pojma ali zna kako se igra protiv namazanih igraca i glupih sudija.
 
Pankov car nad carevima, pritisak 60 sa 30.


Lako je Pankovu, mlad, jak... Ja sam popio lekić pre penala, i opet sam zbog pritiska odustao na pola... [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

ne znam kakav je YB u odnosu na onaj od pre dve godine, gde je prva svezda Sulejmani, ali tada je bio nadigran od Đukićevog Partizana. ako je to ta ekipa, šanse su vam vrlo realne.

Link to comment

Kako bre onaj talenat uspe da zune lopstu 6 metara preko gola sa penala.

 

Retko koji tim ume da bude odvratan kao ovi Danci veceras.

Edited by Блок_64
Link to comment

Stomak me zaboleo. Sto puta sam rekao da ne treba da se nerviram zbog ovog kluba koji sistematski radi protiv svojih igraca i struke ali nema sansi. Velike utakmice prave velike igrace, Borjan je vec veliki igrac a Pankov se preporucio. Koliko smo u ovakvom sastavu tanki napred najbolje govori penal serija u kojoj su svi nasi odbrambeni igraci, ukljucujuci i golmana, dali gol iz penala (Pankov dva) a Simic, Jovancic i Jevtovic su pokusavali da ubiju nekog u publici. Od napadaca je samo Ivanic pogodio a svi ostali promasili, odbrambeni igraci su dali 6 od sedam golova sa penala.

 

Opet smo imali problema u igri ali o tome kad se malo ohladimo. Bogovi fudbala su na kraju iznivelisali Vinda, sad moze radovanje zbog gola iz izmisljenog penala na Marakani da gleda na youtube-u. Prljaviju i folirantskiju ekipu na ovom nivou fudbala odavno nisam video, samo onaj Varela je pao bar 5-6 puta a da ga niko nije ni pipnuo. Kad se na to doda prilicno problematicno sudjenje na obe utakmice ne moze se reci da nismo zasluzili da prodjemo.

 

Da je ovo normalan klub s normalnim navijacima neko bi trebalo da jebe majku Zvezdanu Terzicu veceras, coveku koji je sve uradio da ispadnemo ali mu nije uspelo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...