Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Plajvi said:

Messi™ ne sme vise da pizdi, obezbedili smo jesen, neka cuti kad sudija krade, jos jedna zuta karta i igrace Njegos, Vulic i Jovancic u manevru™ protiv YB ovde.

Ako se Bacje povredio, mi nemamo spica bog te jebo. :laugh: Je l' ima novi prozor za registraciju pre plejofa, da registruju Tomanea i onog Purovica™ umesto treceg golmana i nekog od balvana?

 

Tomane je vec mogao da igra ovde ali smo mi registrovali Luchu Mikrokozma, za kojeg je bilo jasno da nece zaigrati ali decko je mlad, nije video Kopenhagen, pa malo da se proseta. Bojim se da ce se oporaviti i Pavkov pa da cemo u Bernu 90 minuta gledati Borjanova ispucavanja jako i nikome, bio Boaci zdrav ili ne.

 

Inace, mozemo registrovati nove igrace za sledecu rundu.

Link to comment

Kopenhagen je kerov kurac, kao sto je i salzburg bio, kao sto je i jang bojs. Te tekme, sa patoloskim luzerima, dobijaju se na stav, muda i naravno malo srece. Tako ce biti i sa svajcarcima, uopste ne sumnjam da je zvezda vec u ls, ceatitam na zasluzenom prolazu.

Taj jang bojs je partizan izbacio pre dve godine, iako ocigledno nekvalitetniji rival, upravo zbog stava i muda. Obzirom da je zvezda ipak malo veca marka, imace i jaci stav i proci ce lakse nego sto vecina vas misli. Recimo, ne bi me iznenadilo, ako je prvi mec u bg, da ih ugazite sa glatkih 3:0. Kao ono nekad, osamdesetih.... 

Link to comment
6 hours ago, harper said:

Gledam snimak na Areni i povlacim sve sto sam napisao o Zanderovoj losoj odbrani. Covek je izvadio iz naseg sesnaesterca ili presekao bar 7-8 lopti u produzecima i to sve na pametna postavljanja.

 

Morao je Simic da pojaca tu stranu da bi se Zander stabilizovao i dobro odigrao produzetke.

Simic ne zna mnogo ali je sprecio skoro izvestan pogodak Kopenhagena odlicnim uklizavanjem.

 

YB je brza ekipa od Kopenhagena a fizicki nista slabija.

Ivanic ce imati dosta problema jer gubi skoro svaki duel jer igrao kao "po jajima". Vidi se da ima fudbala u nogama ali sto je los u duelima.

Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Kopenhagen je kerov kurac, kao sto je i salzburg bio, kao sto je i jang bojs. Te tekme, sa patoloskim luzerima, dobijaju se na stav, muda i naravno malo srece. Tako ce biti i sa svajcarcima, uopste ne sumnjam da je zvezda vec u ls, ceatitam na zasluzenom prolazu.

Taj jang bojs je partizan izbacio pre dve godine, iako ocigledno nekvalitetniji rival, upravo zbog stava i muda. Obzirom da je zvezda ipak malo veca marka, imace i jaci stav i proci ce lakse nego sto vecina vas misli. Recimo, ne bi me iznenadilo, ako je prvi mec u bg, da ih ugazite sa glatkih 3:0. Kao ono nekad, osamdesetih.... 

 

Prvi mec je, na zalost, u gostima.

 

A ovo za stav si dobro primetio, razmisljam na isti nacin od sinoc. Ti skupoceni instant klubovi na velikim utakmicama protiv velikih timova mogu veliku stetu da naprave, jer se igraci preporucuju za dalje, ali cesto udju u meceve protiv nominalno slabijih ekipa prepotentno pa ispadnu busan kurton kad nalete na tvrdo. Zanimljivo je da smo prosli sva tri kluba ciji igraci, pa cak i treneri i clanovi uprava su nas javno potcenjivali. Tesko je opisati kako su se seljacki bahato ponasali u Beogradu ljudi iz delegacije Krasnodara, kao da vode Barselonu ili Juventus a ne neki novokomponovani klub iz ruske pripizdine koji treba da se sazuje kad dodje na Marakanu. I danas je ta pobeda najsladja za veliku vecinu ljudi iz Zvezde, samo zbog tog bahacenja.

 

Istini za volju, mnogo smo i sami doprineli tome da nas tako gledaju. Da je Terzic samo malo zategao s pljackanjem, da je kraducnuo umesto sto nas je ojadio, mi bismo ovakav Kopenhagen oduvali jos u Beogradu jer bismo imali Krsticica umesto Jovancica i krstena krila umesto Vukanovica, Jevtovica i Simica, koji sva trojica zajedno ne dobacuju do jednog prosecnog igraca. Evo vec trecu godinu nam Milojevic (kao nekada Mateus) pokazuje kako Zvezdi i Partizanu zapravo ne treba toliko koliko se misli da se stabilizuju na nekom nivou redovnog ucesca u grupama makar Lige Evrope, a gorak utisak ostaje da se nista od toga nece desiti jer nikog ne boli kurac za to. Naprotiv, upravama tih klubova je vaznije da podgrevaju tu pricu da smo jadni i siromasni, da su ovakvi rezultati istorijski uspesi, jer imaju arhi-izgovor da drze klubove u mraku i magli gde mogu da drpaju lovu a da niko ne sme da ih pita gde je lova otisla. Bukvalno sami sebe drzimo na kratkom povodcu, kad nas usere neki Milojevic brze-bolje spickamo sve pare koje smo zaradili, a u tim ulozimo samo ono sto je bas nuzno i nadamo se najboljem. Zvezdi ove godine iz koeficijenta izlazi i druga katastrofalna sezona, ona u kojoj smo zaradili nulu jer nismo igrali, umesto nje ulazi ova sezona u kojoj cemo u najmanju ruku igrati LE, sa tim novim koeficijentom bicemo u mnogo boljoj situaciji. Ali, sta vredi kad je politika da koliko god se zaradi toliko se i "potrosi", a tim se tumba jer se kupuje od onog sto se proda. I to se prodaje najbolje a kupuje uglavnom krsh. To je hodanje po zici koje ce se pre ili kasnije zavrsiti fijaskom.

 

Zato se mirne duse moze reci da sve ovo sto rade Milojevic i igraci zapravo je uprkos radu uprave a ne zahvaljujuci njima.

Link to comment
5 minutes ago, pasha said:

 

Morao je Simic da pojaca tu stranu da bi se Zander stabilizovao i dobro odigrao produzetke.

Simic ne zna mnogo ali je sprecio skoro izvestan pogodak Kopenhagena odlicnim uklizavanjem.

 

YB je brza ekipa od Kopenhagena a fizicki nista slabija.

Ivanic ce imati dosta problema jer gubi skoro svaki duel jer igrao kao "po jajima". Vidi se da ima fudbala u nogama ali sto je los u duelima.

 

Pa, imali smo igraca manje i po sredini smo bas bili krezubi, morao je Zander da se uvlaci unutra da stiti rogalj. Odlicno je to odradio, mnogo bolje nego sto sam bio uveren da ce. I meni je izgledalo da pliva pozadi previse, zato sam pazljivije pogledao u reprizi kako smo se postavljali unutra. Simic je zapravo sve vreme igrao beka, Zander je ulazio unutra da hvata spiceve u sendvic i kontrolise ulaske iz povratnih lopti sa krilnih pozicija. To je mnogo bolje funkcionisalo na njegovoj nego na Gobeljinoj strani, odakle su nam napravili dve opasne sanse.

 

Ivanic je dupe odrao u odbrani i zaista nemam srca da ga kritikujem posle ovoga veceras. Tacno je da je slab u duelima ali to smo znali i kad smo ga dovodili.

Link to comment

meni je ipak od prolaska zvezde najveci utisak ostavio onaj penaltik koji se raspao posle dva izvodjenja...

 

jebeni cph, uefa i stadion koji ce biti jedan od domacina narednog ep. sramota.

Link to comment

E sad da pogledam te penale, bilo zanimljivo cenim, naslovi dobri, obratiti paznju na nekolicinu cudnih ljudi u plavim dresovima sinoc, procitao sam negde hronologiju, vidim tri udarca preko precke, kolika je verovatnoca da su oni prebacili :)

Niko sada nece pricati o onom presipanju iz supljeg u prazno, sto je Harper objasnio, al sta da se radi, ni sam nisam spreman da se bakcem time al veliki klubovi bi bas sada reagovali, taj veliki klub, na zalost, vise ne postoji

Svaka cast igracima i treneru, nije bilo lako sa igracem manje, verovatnoca da se ne primi gol u takvoj situaciji je stvarno bila mala, ne znam sta se desilo sa dancima, u kakvom su oni kurcu kad im nista ne fali, uopsteno,  ispali su potpuno zasluzeno, pogotovo sto su pocasceni sa poludirigovanim sudjenjem.Neko trebao reagovati, ako je veliki novac u pitanju, i veliki rad, onda se takvo uefino izdrkavanje ne bi smelo tolerisati, mi smo krivi sto nemamo autoritet i tezinu da se uputi jedno pisamce

Sada nije bitno ali kao klupska mafija i tamo ce i dalje da rade likovi kojim se ne svidja LS sa previse istocnih ekipa, taj stav tih sudija je i lican, neke stvari smo sami kreirali.Time  se niko nece baviti, vekovima imamo strategiju svi su drugi krivi, mi smo srce i dusa, kao umobolnima nam se ponavlja  sta se sme, sta ne sme i ne umemo da zaustavimo nebezbedno navijanje i atmosferu anarhije koju, eto, neki fini klubovi moraju ovde da amortizuju, partizan neki dan

U samoj igri, ne smes ili ne bi trebalo da mases da je korner a lopta ziva, dvesta metara od zastavice, to utice na taj licni stav sto im je iz nekog razloga dopusten.Valjda je to sve deo zivota, takav kakav je, ne mos sve kontrolisati

 

Idemo

Edited by villiem
Link to comment

Ne bih se slozio da je ijedna od tih ekipa ''patoloski luzer'', Salcburg je igrao polufinale LE i tu ispao u produzetku, Kopenhagen vise od deceniju igra redovno grupe i skida dobre skalpove, YB je mozda ispao od Partizana pre 2 godine ali je prosle godine izbacio Dinamo ZG, dobio Juventus kuci, nadigrao Valensiju, izgubio u nadoknadi na Old Trafordu. 

 

Pre bih rekao da kad imas kakav takav tim i ono bitnije karakter i samopouzdanje otvaraju se novi horizonti i shvati se da evropa nije bauk. Ne moze se igrati sa onom elitom (mada i njih nekad moze da se dobije), sve ostalo moze. Sa druge strane kad si polupan i unisten klub i kad imas krsinu od tima i Cernomorec ti deluje kao bauk. 

Link to comment
29 minutes ago, villiem said:

U samoj igri, ne smes ili ne bi trebalo da mases da je korner a lopta ziva, dvesta metara od zastavice, to utice na taj licni stav sto im je iz nekog razloga dopusten.Valjda je to sve deo zivota, takav kakav je, ne mos sve kontrolisati

 

 

To je deo obuke u nasim fudbalskim skolama. To skoro svi domaci igraci rade. Tako ih uce ili dozvoljavaju.

Nizak stepen sportske kulture, razmisljanja.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...