Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Bustin said:

 

Jebemliga... Ne mislim da to nešto pravi ove dance posebno drugačije. Bez obzira, mislim da je sudija bio seronja sa Dancima ili bez.

 

Sudije su bile seronje, ali to ne treba biti alibi za nase greske. Ipak kada toliko sudije uticu na mec onda ti, valjda, ogade i protivnika. Ja sam na Kopu uzeo dosta para (kao i na YB) tako da nemam razlog da ih mrzim, igram ih, gledam ih, pratim ih, ali ipak su u ovom dvomecu hteli nesto na guzvoe.

 

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Ajoj Tede nema sanse da je YB bio nadigran. Seti se samo zadnjih 15 min na JNA. 

ovde smo ih dobili, tamo igrali nerešeno, ne vidim zašto nije realno da i Zvezda to može, a realno ima ekipu koja je kompaktnija i kvalitetnija od onog Partizana a i ima boljeg trenera no što je bio Đukić. ne kažem da je izvesno da će tako biti, ali šanse su 50-50.

Link to comment
Just now, Ted said:

ovde smo ih dobili, tamo igrali nerešeno, ne vidim zašto nije realno da i Zvezda to može, a realno ima ekipu koja je kompaktnija i kvalitetnija od onog Partizana a i ima boljeg trenera no što je bio Đukić. ne kažem da je izvesno da će tako biti, ali šanse su 50-50.

Nigde nisam napisao da Zvezda nema sanse,samo sam te potsetio da nismo nadigrali Yb:D

Link to comment
Just now, Cash said:

Nigde nisam napisao da Zvezda nema sanse,samo sam te potsetio da nismo nadigrali Yb:D

svakog koga smo pobedili smo i nadigrali....a i da nismo pobedili smo, pa nas zabole :)

Link to comment

Mnogo mi je drago. Baš. Recimo protiv Salcburga sam bio srećan, ali svestan da smo izbacili odličan tim, koji je bolji od nas. Ovde bi baš ostao gorak ukus da su ih sudije ugurale u sledeće kolo.
Baš lepo.

Link to comment

Za vecerasnju utakmicu samo dve reci: svaka cast.  Odrzati rezultat protiv ove ekipe snagatora, skakaca i trkaca igrajuci sa 10 igraca skoro ceo sat je podvig.  Kroz kakve su muku i iskusenje prolazili igraci tesko je i zamisliti, ali cinjenica da je Harpera na udaljenosti od preko 1500 km zaboleo stomak dok je u sedecem polozaju gledao utakmicu uz pivce za zivce, samo govori kako je mnogo tesko bilo biti Zvezdin igrac i trener veceras.  Jeste bilo je dobrih, i manje dobrih, i losih, i manje losih u Zvezdinom timu ali svi zajedno bili su tim.  Ma kakv tim, bili su timcina.  Kad bih ja nesto mogao da igram fudbal, sve do jednog koji su igrali veceras bih voleo da imam u timu.  Zato, ovom prilikom od mene nema zamerki ni Gobelji, ni Lajsni, ni Jeftovic, a ponajmanje Milojevicu.  Zao mi je samo sto sam pre obe utakmice posumnjao da mogu da izbace danski tim.

Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

Mnogo mi je drago. Baš. Recimo protiv Salcburga sam bio srećan, ali svestan da smo izbacili odličan tim, koji je bolji od nas. Ovde bi baš ostao gorak ukus da su ih sudije ugurale u sledeće kolo.
Baš lepo.

To je zato sto su Srbi srecan narod (mada misle da je ostatak sveta uvek u zaveri protiv njih).  Narodna pesma "Kraljevic Marko i Musa Kesedzija" je paradigmatican primer.

Link to comment

Tebi je zivot dao sve
A meni Milan Borjan je!
Nabijem paok na onu stvar (kurac) jer nigde nisu dali da gledamo zbog njihovog meca sa Ajaksom.
Ali Xiaomi radi kao zmaj!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...