Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Блок_64 said:

Kako bre onaj talenat uspe da zune lopstu 6 metara preko gola sa penala.

 

Retko koji tim ume da bude odvratan kao ovi Danci veceras.

Što?

Link to comment
1 minute ago, Bustin said:

Što?

 

Zato sto su glumili za Oskara, zato sto su cekali sudijin zvizduk pri svakom kontaktu, zato sto su sprcali 10milki na pojacanja i zato sto im je trebalo vise od 2 sata da uputa udarac u okvri gola.

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Još je jebavao sudiju gde je bela tačka za loptu...



... Shiit has hit the fan...
 

Mater je i onom golmanu posle prvog datog pošto ga je ovaj provocirao pokazujući nešto i rukama. 

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Da je ovo normalan klub s normalnim navijacima neko bi trebalo da jebe majku Zvezdanu Terzicu veceras, coveku koji je sve uradio da ispadnemo ali mu nije uspelo.

ista priča kao i sa Partizanom. klub ostavaruje nekakav uspeh uprkos predsedniku i upravi, a ne zahvaljujući njima. borba sa protivnikom na terenu i protivnikom u svojim redovima

Link to comment

Ja ovog sa rtsa morala na mute, pa ono je skandal od njihovih komentatora, veceras me posebno nervirao, kakvi duduk boooo

Pankov kakav covek, dva laka komada, onog stavio u dzep, Borjan tata i debil Milunovic....ukratko.

Link to comment
3 minutes ago, Aleksandar88 said:

Za Gobeljicev penal sam izasao iz stana, zena i njen brat mi prenosili, nisam smeo da gledam sisa.

 

Gobelja ne zna nista ali zna da je sutne kao mator, gomilu ekstra golova je dao sa distance. Za Jevtovica, Simica i Jovancica sam znao da ce da promase, Jevtovic i Simic zato sto su glupi kao kurcevi a Jovancic je valjda jedini profesionalni fudbaler na svetu koji ne zna da sutne loptu. Na ovakvoj oranici penal se sutira bas onako kako ga je sutnuo Gobeljic, mirno i nisko. Svi igraci oba tima koji su tako sutnuli su dali gol veceras.

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

ne znam kakav je YB u odnosu na onaj od pre dve godine, gde je prva svezda Sulejmani, ali tada je bio nadigran od Đukićevog Partizana. ako je to ta ekipa, šanse su vam vrlo realne.

 

To je ta ekipa.

Imaju dosta jakih i izdrzljivih Afrikanaca, puno trce.

Sulejmani je glava tog tima u napadu.

Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

ne znam kakav je YB u odnosu na onaj od pre dve godine, gde je prva svezda Sulejmani, ali tada je bio nadigran od Đukićevog Partizana. ako je to ta ekipa, šanse su vam vrlo realne.

Ajoj Tede nema sanse da je YB bio nadigran. Seti se samo zadnjih 15 min na JNA. 

Link to comment

jbt mi sa 4-5 fudbalera na terenu, i sa terzom madjijom, jednostavno odbijamo da umremo...miloje kakav god da je, a svakakav je, je jebeni murinjo/simeone/ferguson...

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Gobelja ne zna nista ali zna da je sutne kao mator, gomilu ekstra golova je dao sa distance. Za Jevtovica, Simica i Jovancica sam znao da ce da promase, Jevtovic i Simic zato sto su glupi kao kurcevi a Jovancic je valjda jedini profesionalni fudbaler na svetu koji ne zna da sutne loptu. Na ovakvoj oranici penal se sutira bas onako kako ga je sutnuo Gobeljic, mirno i nisko. Svi igraci oba tima koji su tako sutnuli su dali gol veceras.

Imamo brdo tehnicki i takticki slabih igraca, ali imamo i par sa neverovatnim karakterom. Sta je sve trebalo prevazici da se prodje ovaj mec, alal im vera.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Zato sto su glumili za Oskara, zato sto su cekali sudijin zvizduk pri svakom kontaktu, zato sto su sprcali 10milki na pojacanja i zato sto im je trebalo vise od 2 sata da uputa udarac u okvri gola.

 

Jebemliga... Ne mislim da to nešto pravi ove dance posebno drugačije. Bez obzira, mislim da je sudija bio seronja sa Dancima ili bez.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...