Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Igraju dvaput u tri dana, u prvenstvo ce pobede jedni, u kup drugi. Znam gi ko zlu paru. Cukam. 
Neje ista situacija kao sa Jagodinu onomad. U Nišu se brani Vučelin obraz za spas na sezonu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Neje ista situacija kao sa Jagodinu onomad. U Nišu se brani Vučelin obraz za spas na sezonu otpljacuje paljenje baklji po krovovi za vreme korone

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Dok je nama ove vlasti, morace da se podmiruju obe strane s pehari.

Link to comment
Quote

Posebno je istakao da se Radnički u velikoj meri favorizovao zbog "skandaloznog načina na koji mu se sudilo".

"Radnički je prethodne dve sezone bio favorizovan do te mere da je bilo skandalozno kakvih je bilo utakmica odsuđenih u njegovu korist. Ove godine se to nije desilo, nije bio u milosti", poručio je Đurović.

Ma jel moguce :D

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=06&dd=16&nav_id=1696323

Link to comment
Posebno je istakao da se Radnički u velikoj meri favorizovao zbog "skandaloznog načina na koji mu se sudilo".
"Radnički je prethodne dve sezone bio favorizovan do te mere da je bilo skandalozno kakvih je bilo utakmica odsuđenih u njegovu korist. Ove godine se to nije desilo, nije bio u milosti", poručio je Đurović.
Ma jel moguce [emoji3]
 
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=06&dd=16&nav_id=1696323
Još jedan dokaz koliko jak Radnicki smeta i koliko nas mrze.... Pazi...po ovome do sad niko nije favorizovan i sve bilo regularno...samo našo Radnicki da pomene.Mudonja ne sme direktno da optuzi blizance, nego samo nas.
Lopov kaže drž te lopova!



Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Boki Nis said:
Još jedan dokaz koliko jak Radnicki smeta i koliko nas mrze.... Pazi...po ovome do sad niko nije favorizovan i sve bilo regularno...samo našo Radnicki da pomene.Mudonja ne sme direktno da optuzi blizance, nego samo nas.
Lopov kaže drž te lopova!


 

ko sa djavolom tikve sadi.....

 

 

ps(Boli njih cvetko za Radnicki, “ jak” Radnicki)????

Daj prijatelju budi realan,da Toncev nije surovao sa Kokezom i sudijama ne bi bili ni u plej ofu!

ps(Evropa je merilo)!

Link to comment
ko sa djavolom tikve sadi.....
 
 
ps(Boli njih cvetko za Radnicki, “ jak” Radnicki)????
Daj prijatelju budi realan,da Toncev nije surovao sa Kokezom i sudijama ne bi bili ni u plej ofu!
ps(Evropa je merilo)!
Šta je bilo zadnjih 20 godina?
Pominje li neko ranija namestena prvenstva? Jel istorija pocinje od nas? Zaboravilo se Butorovice, Bulice i ostale...
Kad im ne smetamo zašto su nas tapšali po ramenu i"plakali"kad smo bili u trećoj ligi, a sad nas pljuju kako stignu....Mi smo mozda krali, ali nismo ni stoti deo koliko su oni!
Cinizam najgore vrste...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • Hvala 2
Link to comment

Da ali ako su oni radili zasto moramo mi ?

Zasto ne mozemo da se ugledamo na Cukaricki i T SC koji su cistog obraza , lepo rade i ne zale se ! 
Ako su blizanci lopovi ok je i da mi krademo , pa onda se sa njima zajedno u blatu valjamo ! 

Link to comment
1 minute ago, martick said:

Zasto ne mozemo da se ugledamo na Cukaricki i T SC koji su cistog obraza , lepo rade i ne zale se ! 

:unsure:

Link to comment
Da ali ako su oni radili zasto moramo mi ?
Zasto ne mozemo da se ugledamo na Cukaricki i T SC koji su cistog obraza , lepo rade i ne zale se ! 
Ako su blizanci lopovi ok je i da mi krademo , pa onda se sa njima zajedno u blatu valjamo ! 
Nemoj molim te da mi pričaš o Čuki da su pošteni!
Nismo klinci, pamtimo sve valjda.... da ne nabrajam sad kad i šta....
Možda su sad postali pošteni kad su stali na noge i zarađuju na tuđoj deci, a uostalom jesmo li mi bili nesto povlašćeni ovve sezone...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Dajte bre niko nije čist.. Nije realno misliti da postoje ekipe koje nisu privilegovane. Čuka poštena? Ajte molim vas.. Vošta čista? A Kan Kan pokojni? A ovi posle njega? ... 

 

Sve ekipe ranijih godina koje su dolazile na Čair mogle su da dižu onu rabotu na nas.. ko je kako hteo i kad je hteo... sad kad smo mi jedni od tih koji dižu rabotu na druge, e sad im ne valjamo.. zato što su svi analitičari i sudije iz sudijske komisije Beograđani, svi mediji su gore itd..

 

ČINJENICA JE - NE VOLE NAS. ZA NJIH MI SMO STOKA I SELJAČINE IZ NIŠA. GRADA KOJI JE ZA NJIH UDALJEN 1000 SVETLOSNIH GODINA. Bliži su im Beč i Berlin nego Niš.. otud pljuvačine po nama a isto to imaju i na Banovom Brdu i na krovu na Voždovcu

 

Svako ko je je nekad bio na nekom poslovnom sastanku u BG-u sa tobože "njihovom gospodom" zna o čemu pričam. Ti kažeš odakle dolaziš oni te gledaju kao da si došao iz vukojebine neke... E isto to dragi navijači Radničkog važi i za sve ove medijske nastupe Rake Đurovića i slično. Tako da me zabole cvetko što smo i mi deo te "neslavne statistike" tako mora. Moralo je i u bivšoj Jugi, mora i u mnogo jačim ligama od naše pa da neće i u današnjoj Srbiji, taman posla..

  • +1 2
Link to comment

"Ja sam bio protivnik defanzivne igre, bivši trener Milan Rastavac je igrao neku bunker-taktiku, da jedan gol i zatvara igru… Nova uprava je htela da Radnički igra na gol više, a kada igrate tako imate i veće šanse”

 

Pankov danas - nista !

Link to comment
18 hours ago, Boki Nis said:

, a uostalom jesmo li mi bili nesto povlašćeni ovve sezone...

Pa

sta ti to govori??!!

ps(pogledaj tabelu,kad mi igramo “posteno” nema nas nigde)!

Link to comment
9 minutes ago, martick said:
18 hours ago, Boki Nis said:

, a uostalom jesmo li mi bili nesto povlašćeni ovve sezone...

Pa

sta ti to govori??!!

ps(pogledaj tabelu,kad mi igramo “posteno” nema nas nigde)!

Ne bi da ulazim u raspravu s tobom ,al mi se nekako cini ko da su te na pocetku navijacke karijere zadojili blizanci :D Tako slicno pricaju i oni.

Drugo,nije tacno da nas nema nigde!Kolko vidim 5 smo na tabelu,a to je daleko od toga da nas nema nigde...

Trece,aj iskreno ...dal je tebi bio ono penal protiv Cuku u cetvrt finale kupa u 45 minutu!?   Sta mislis da je nama sudio takav penal...

Da se ne lazemo mrze nas i tacka,a da ce smetamo .....ce smetamo  :jerry:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...