Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

A ovaj tekst prevedeno na srpski znaci gubimo sutra, ide trener, dolazi novi, palimo se na sledecu sezonu i tako... Bar imamo info. 

Link to comment
39 minutes ago, W.F.C. said:

A ovaj tekst prevedeno na srpski znaci gubimo sutra, ide trener, dolazi novi, palimo se na sledecu sezonu i tako... Bar imamo info. 

plus..."znamo" ko je kriv....to što smi izgubili.

 

A u stvari, prolazimo na penale....

Link to comment

Šteta...imali bi šta da pokažemo Evropi. Ovog puta smo mogli i na Bayern, ali zajeb'o na Novak SImović i ovaj mali Tedić...ah-da..i novinari što pišu svašta.

Borivoje za 10...Čumić je već veliki igrač, Starleta rešio utakmicu, ali ne bih ga osuđivao nešto posebno, dešava se. Dobra procena da u ovom trenutku Miloradović može više da pomogne ekipi od Cakija, a i jbg ne može Caki da igra do 67 godina, kad je granica za peMziju, ali kad je već tu.....Možda i ja grešim, ali u situaciji kad čuvaš rezultat, iskusni igrači su potrebniji.....nego ajd zdravo.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Šteta...imali bi šta da pokažemo Evropi. Ovog puta smo mogli i na Bayern, ali zajeb'o na Novak SImović i ovaj mali Tedić...ah-da..i novinari što pišu svašta.

Borivoje za 10...Čumić je već veliki igrač, Starleta rešio utakmicu, ali ne bih ga osuđivao nešto posebno, dešava se. Dobra procena da u ovom trenutku Miloradović može više da pomogne ekipi od Cakija, a i jbg ne može Caki da igra do 67 godina, kad je granica za peMziju, ali kad je već tu.....Možda i ja grešim, ali u situaciji kad čuvaš rezultat, iskusni igrači su potrebniji.....nego ajd zdravo.

Ajd i ne vraćaj se  sve si rekao

Link to comment

Koliko je Cukaricki svetlosnih godina ispred nas to je za pricu.

Zgazili su nas sa decom koja ce sutra svako po pola milionce, milionce da se proda a mozda i vise.

Mogu samo da napreduju. Ljudi iz Cuke resili posao za celu deceniju.

 

Mi dovodimo "mnogo dobre" igrace koji dobiju crveni i oslabe svoj tim pred kljucni mec i to za glupost.

 

Ocekivao sam Cakija i to jos od 65og minuta. Kojica ranije da pravi pritisak na zadnju liniju. Flastera na Kajevicu jer nas razbi. Sa ovim igracima mozda je i ovo veliki uspeh??? Mozda je i trener imao veliko poverenje u neke igrace a svakako malo vremena za bilo sta?

 

Nekako sve mislim da je Toncev dostigao svoj limit a vrhunac tog limita je onaj osecaj na utakmici sa Makabijem. Ustvari to je i bio jedini pravi osecaj koji me je podsetio zasto idem na utakmice. Sve ostalo je prazno, ne mogu bolje da opisem taj osecaj.

 

Gledam utakmicu i razmisljam da je samo Grbic ostao a i dalje se pitam zasto su ga pustili, levo Cume, desno Grba i tim bi imao sasvim drugu fizionomiju?!?!?! Ovo nema ko da probije a ko ume (Cume i Subotic) , lako se pokriva jer se na ove neprobojne ne trosi mnogo energije.

 

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Suma sumarus treba podvući crtu.

Falilo nam je dosta toga. Nekako ličimo na reprenzetaciju. Menjamo trenere olako, olako ih i dovodimo, igrački kadar nemamo ustaljen jer uglavnom dovodimo nestabilne igrače, igrače koji često menjaju klubove.  Realno bolje od ovoga i ne zaslužujemo. Gornji deo tabele je tačna naša pozicija.Predova zadnja tri kola zahvaliti se nekima koji nisu ni zaslužili da nose naš dres .Pustiti Cakija da se kroz igru oprosti od  publike i publika od njega.

Zal ostaje sto to nije i Aci kapitenu priušteno.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...