Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

4 hours ago, martick said:
23 hours ago, Boki Nis said:

, a uostalom jesmo li mi bili nesto povlašćeni ovve sezone...

Pa

sta ti to govori??!!

ps(pogledaj tabelu,kad mi igramo “posteno” nema nas nigde)!

Nema nas nigde, a mi 5. na tabeli. A da se ne lažemo, osim Čumića i možda još nekog ne može da se poredi ova ekipa sa prošlogodišnjom vicešampionskom. Da je slučajno i ova ekipa druga, treća možete da zamislite kakve bi se sve "poslastice" pravile na naš račun, ovako nikome ne smetamo, niti smo u igri za evropu, niti za opstanak, niko nas ne spominje. P.S. bg mediji su 200 puta napisali za Partizan da su aktuelni viceprvaci države, a nisu bili. O čemu mi više da pričamo, ne može jedan Radnički iz Niša za njih da bude u vrhu, a najgore je što se vi Nišlije i navijači Radničkog primate na te priče i pljujete sopstveni klub koji je mala maca za sve ostale u državi. Svi brane svoj klub, osim nas koji pljujemo i kad treba i ne treba, naravno da će nas optuživati za sve živo kad ste im vi saučesnici u tome. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Covekizstruke said:

Nema nas nigde, a mi 5. na tabeli. A da se ne lažemo, osim Čumića i možda još nekog ne može da se poredi ova ekipa sa prošlogodišnjom vicešampionskom. Da je slučajno i ova ekipa druga, treća možete da zamislite kakve bi se sve "poslastice" pravile na naš račun, ovako nikome ne smetamo, niti smo u igri za evropu, niti za opstanak, niko nas ne spominje. P.S. bg mediji su 200 puta napisali za Partizan da su aktuelni viceprvaci države, a nisu bili. O čemu mi više da pričamo, ne može jedan Radnički iz Niša za njih da bude u vrhu, a najgore je što se vi Nišlije i navijači Radničkog primate na te priče i pljujete sopstveni klub koji je mala maca za sve ostale u državi. Svi brane svoj klub, osim nas koji pljujemo i kad treba i ne treba, naravno da će nas optuživati za sve živo kad ste im vi saučesnici u tome. 

Za neke od nas je jos uvek moral na prvom mestu. Njemu dozvoljavamo da nas oblikuje a ne ovakvim stavovima. Misljenja sam da ako hoces nesto da menjas, prvo krenes od sebe.

Znam da ovaj put nije popularan i po pravilu je uvek najtezi moguci ali zato je i satisfakcija najveca, osecaj koga sada nema je na maksimum a pesma sa juga iz srca.

Ne moramo mi jos deset godina da se borimo za trofeje ali da igramo lep fudbal, da bude bar kao sto je pre pet godina bio ispunjen stadion i opet da se vrati onaj osecaj koji stalno spominjem.

Naravno i ako napravimo neki nedozvoljeni klizeci jer "svi to rade", necemo da zamerimo i pripisacemo nekom sportskom duhu ali neki nedozvoljeni a ne da krljamo da me je sramota i da crvenim pred drustvom koje sam jedva ubedio da dodju na stadion.

Pogadjate, vise nikad nisu dosli. To je dugotrajna steta koja ce ostati posle ovog rukovodstva.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Za neke od nas je jos uvek moral na prvom mestu. Njemu dozvoljavamo da nas oblikuje a ne ovakvim stavovima. Misljenja sam da ako hoces nesto da menjas, prvo krenes od sebe.

Znam da ovaj put nije popularan i po pravilu je uvek najtezi moguci ali zato je i satisfakcija najveca, osecaj koga sada nema je na maksimum a pesma sa juga iz srca.

Ne moramo mi jos deset godina da se borimo za trofeje ali da igramo lep fudbal, da bude bar kao sto je pre pet godina bio ispunjen stadion i opet da se vrati onaj osecaj koji stalno spominjem.

Naravno i ako napravimo neki nedozvoljeni klizeci jer "svi to rade", necemo da zamerimo i pripisacemo nekom sportskom duhu ali neki nedozvoljeni a ne da krljamo da me je sramota i da crvenim pred drustvom koje sam jedva ubedio da dodju na stadion.

Pogadjate, vise nikad nisu dosli. To je dugotrajna steta koja ce ostati posle ovog rukovodstva.

 

 

Ima ga nije obrisan

Link to comment

https://fudbal.hotsport.rs/2020/06/17/andrija-sekulic-za-hs-zeljno-iscekujem-debi-za-radnicki-o-prelasku-iz-partizana-u-zvezdu-da-mogu-da-vratim-vreme-sve-bih-isto-uradio/

Naručen text. Ovaj bre cudo neko 18 godina  a već klubova nanizao ko da ima 38. Bravo mali . Bravo . 

Do 6.9.2017 Partizan

Od 6.9.2017 -01.07.2018 ZVEZDA

Od 01.07.2018-01.07.2019 ČUKA

Od 01.07.2019 Bingo 

SLOGA KRALJEVO.

Pa da nešto ne štima ne štima. 

Kao Raša Bebić da ga gura al jok. Gura ga BOBAN  direktor . Dosta bre više sa maminim i tatinim sinovima. Dosta sa tim otpadom iz blizanaca Čuke . . .

Pišite bre o našoj deci ima ih a čutite

Edited by Samotepratimo
Link to comment

Pun mi je kufer ovakvih i iz Niša  kojima dupe zine za blizancima  pa kad dodju do omladinaca budu otpisani. Svi bi da se vrate  dignute glave kao pa ja sam bio , ja sam završio partizanovu ili zvezdinu školu. Bato da si zavrsio ostao bi tamo na fakultetu -u seniorima.

A ovaj pa tek kao loš djak kad ga izbace iz jedne u drugu školu , pa onda iz druge u treću .Pa se vrati u osnovnu (Sloga Kraljevo ) jer ni  u njoj nije maturu dao. Sad kad ima Krajevčane Bobana Miljana Koleta  ajd u Radnički. 

PA DRUGOVI (  jer ste daleko od gospode ) NIJE VAM RADNIČKI TATKOVINA DA GA TAKO SVOJATATE NIT JE DOM ZA NAPUŠTENE TATINE PULENE.

STOP NEMA DALJE

Link to comment

Aj ce vidimo kakav je pa ce pricamo. Ne ide svakom klincu da ovako priredimo dobrodoslicu, teren ce da pokaze.

Evo ga Miloradovic vec igra na solidnom nivou i kada ga uporedim sa Silom posle godinu dana u prvom timu ovaj mnogo manje pravi greske od njega tada.

 

Link to comment
10 hours ago, zikaPantelej said:

Nema zajebancije... čim Ivica već sad sklapa tim za sledeću sezonu znači da napadamo titulu :covid19: trhtaće TSC do godine..

Moze li da se napadne sa Zarkom Markovicem? Kako cenite ovog igraca?

Link to comment

Meraklije prsle kao grupa definitivno..

 

Generalno ovo sto smo gledali poslednjih 4-5 utakmica je dobro. Pohvale za Bjeličića i Šila, nisu se videli u igri u negativnom smislu.. Bjeličić je lepo razigravao na trenutke..

 

Nadam se nekim čudom da ce Ivica da zadrži Bataka i neke od ovih igraca, da se dovedu pojacanja na vreme pa da kolko tolko to zaliči na nesto..

 

Nego kad krece sledeca sezona?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...