Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

8 minutes ago, zikaPantelej said:

Meraklije prsle kao grupa definitivno..

 

Generalno ovo sto smo gledali poslednjih 4-5 utakmica je dobro. Pohvale za Bjeličića i Šila, nisu se videli u igri u negativnom smislu.. Bjeličić je lepo razigravao na trenutke..

 

Nadam se nekim čudom da ce Ivica da zadrži Bataka i neke od ovih igraca, da se dovedu pojacanja na vreme pa da kolko tolko to zaliči na nesto..

 

Nego kad krece sledeca sezona?

 Prsle i to odavno!Bolje i da ne dolaze vise na utakmice...

Caki se oprasta od fudbala a oni skandiraju uprava napolje i Milo Lopove :ajde: 

 Nema skandiranje Cakiju nit neka pesma....

Inace sasvim solidna igra...Ima potencijala ova ekipa ,ali treba 3-4 kvalitetnih igraca ..desni bek,centarhalf,zamena za Cakija i desno krilo umesto Cumica...

Link to comment
29 minutes ago, Boki Nis said:

 Prsle i to odavno!Bolje i da ne dolaze vise na utakmice...

To i ja kazem.. da ne muče ni sebe ni nas.. i to malo sto navijaju, pola ode na skandiranje pokojnim članovima grupe i pokojnim igračima. Uz dužno postovanje svima njima ali to je preterivanje.. 

 

to je odlika gubitnickog mentaliteta i zalopoljki koje vladaju kod nas.. 

Link to comment
8 hours ago, W.F.C. said:

Ti li si onaj Vudu sto mu dade Dobrivoje dres?

Cu te prijavim moderaciji za otkrivanje identiteta. Samotepratimo ti nije ravan.

37 minutes ago, Samotepratimo said:

 

 

MERAKLIJE  razdor ubio , pa sad postoji više grupica. Slažem se za navijanje i odavno sam bio protivnik muka prvih 10 minuta. Što se tiče skandiranja UPRAVA NAPOLJE to pravo ima svaki pojedinac pa i svaka grupa. Pravo da bira i da bude biran. Pitam vas

ZAŠTO JE PROPADALO  ZATVORIO JUG.

Upravo da rasturi Meraklije. 

Pitam vas

U doba koje uprave smo imali ovako malo publike. ( ne pamti se)

Pitam vas

Nije li uprava lopovska kada

Izvlači lovu preko KMF  ( Kempes )

Plaća  pojedincima enormnu cenu za zakup stana za fudbalere  ( DARKO REAL SA NIŠAVE )

Plaća i naručuje textove veličanja pojedinaca

Ako ta uprava bilo koga naziva HULIGANOM treba da zna definiciju HULIGANSTVA. ( nek pitaju Radana Ilića )

Frustracije uprave što ima protivnika  u glasu publike treba da izleči MUP

HAPŠENJIMA ali ne publike nego . . .

Ah da

I ovde na forumu ima botova koji pišu po nalogu , pa im smeta SAMO TE PRATIMO , nego se sve redje oglašavaju. 

Uprava i na fejsbuku angazuje botove ali glas istine je jači.

 

 

AJmo whistle-blower, koji su botovi?
 Imena ! Imena !! Imenaaa !!!

Edited by Rumpelstiltskin
  • +1 1
Link to comment
MERAKLIJE  razdor ubio , pa sad postoji više grupica. Slažem se za navijanje i odavno sam bio protivnik muka prvih 10 minuta. Što se tiče skandiranja UPRAVA NAPOLJE to pravo ima svaki pojedinac pa i svaka grupa. Pravo da bira i da bude biran. Pitam vas
ZAŠTO JE PROPADALO  ZATVORIO JUG.
Upravo da rasturi Meraklije. 
Pitam vas
U doba koje uprave smo imali ovako malo publike. ( ne pamti se)
Pitam vas
Nije li uprava lopovska kada
Izvlači lovu preko KMF  ( Kempes )
Plaća  pojedincima enormnu cenu za zakup stana za fudbalere  ( DARKO REAL SA NIŠAVE )
Plaća i naručuje textove veličanja pojedinaca
Ako ta uprava bilo koga naziva HULIGANOM treba da zna definiciju HULIGANSTVA. ( nek pitaju Radana Ilića )
Frustracije uprave što ima protivnika  u glasu publike treba da izleči MUP
HAPŠENJIMA ali ne publike nego . . .
Ah da
I ovde na forumu ima botova koji pišu po nalogu , pa im smeta SAMO TE PRATIMO , nego se sve redje oglašavaju. 
Uprava i na fejsbuku angazuje botove ali glas istine je jači.
 
Tačno je da svako ima pravo da skandira šta želi, al ima svako pravo i da kritikuje te navijače, a da ti niko ne lepi neku etiketu.
Svako ima pravo da pljuje i upravu al tako ima svako pravo i da pohvali ono sto je dobro a da ga niko ne oznaci kao BOT. Muka mi je od te reči jel označava nemoć. Oćeš da kažeš da dobijaju pojedinci sendviče sto kažu svoje misljenje?
U kom je to klubu sve posteno, a da se niko nigde ne ugradjuje? Jesu li sve nase uprave do sada bile poštene, a sad samo Toncev ne valja. To je uvek bilo i bice.... Da neko ne misli da ga branim, ali je cinjenica da je uradio mnogo boljih nego losijih stvari za klub... Ko da dodje umesto njega?
Po tvom ako ode Toncev vratice se i publika.....Evo recimo Cuka koga vecina pominje kao uspesne, a neko i kao postene....koliko ona ima navijača? Zasto oni koji rade odlican poso, forsiraju mlade, lepo igraju a nemaju navija a???
Nema to veze sa upravama i igrama, ali ima veze sa kompletnim nasim fudbalom i gospodom iz Bg koji pljuju samo nas.... Nece se problem resiti ako ode samo Toncev...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Cu te prijavim moderaciji za otkrivanje identiteta. Samotepratimo ti nije ravan.

 

AJmo whistle-blower, koji su botovi?
 Imena ! Imena !! Imenaaa !!!

Samo te pratimo je u pravu , ali treba ćutati i delati jer ako bi otkrili botove trebalo bi vremena dok ih opet pronadjemo pod drugim nickovima.Jbg  ružno je šta sve rade pojedini za šaku dolara

Link to comment

Stoje sve te optužbe koje vi navodite ali koja je alternativa? Ko je taj čovek, kompanija ili navijač koji bi preuzeo klub i da se nastavi makar sa 50% sadašnjih rezultata? 

 

Drugo, u vezi navijača, oni se ne bi vratili odlaskom Tončeva. Garantujem vam to 10000%.. onda bi išla priča "e gotovo sad je Radnički propao.." ... problem navijača je mnogo širi od Tončeva, navijača nema ni na drugim stadionima uz neke baš manje izuzetke.. Ko ima uopšte navijače u Srbiji trenutno u nekoj respektabilnoj brojci? Pa ni Pazar ih ne bi imao kad bi upao u SL... 

 

Budite realni, celo naše društvo je u nekoj apatiji, nema nikakvog bunta, nema žara ni za čim pa tako ni za fudbalom u celini i to je činjenica.. zato nema navijača nigde pa ni na Čairu... a zašto nema žara ni za čim to je za neku drugu temu..

 

Treće, muvanja po klubovima ima i u mnoooogo većim i jačim ligama od naše i u mnogo većim klubovima od našeg... ali i ja sam mišljenja da se ništa bolje nisu pokazali ni neki drugi rukovodioci kluba koje smo do sada gledali a tu spadaju i tzv. "vojnici kluba, legende Radničkog" eto Banković recimo.. šta su on,  ili ostali političari ili "privrednici" Vlajković, Vesić i slični uradili za Radnički?

 

Kod ovog bar imamo rezultate i nešto se dešava... meni nije problem da ponovo gledam Srpsku ligu, bitno je samo da Radnički igra, ali nije i da mi se baš maje po Bubanj na Carevo i po Aleksandrovac  i ostala sela u tu svrhu..

 

Četvrto okanite se tih botova, verovatno ih ima, ali eto ja nisam za smenu Tončeva ali i nisam nikakav "bot" ili slično, to je samo moje slobodno mišljenje u ovom trenutku.. ispašće da svako ko nije protiv Tončeva da mu se odmah lepi etiketa bota, sendvičara ili slično...

 

Kad bude neko predložio neku valjanu zamenu, firmu, finansijera, bilo koga ko hoće i može da vodi klub, apsolutno ću podržati tog nekog... do tada i do te čuvene privatizacije u sportu, ne verujem da bolje može nego što je sada...

Edited by zikaPantelej
Link to comment

"Cuti moze i gore"

Slogan kojim bih obelezio zivot oko mene.

Slogan koji koci svaki progres.

Slogan koji govori o nasem kukavicluku.

 

Nek nas lazu i mazu, bolje je nego da se pokusa drugacije.

Porciju obecanja cemo dobiti vec za mesec dana. Porciju govana mesec, dva posle toga. Ali dobro je, "moze i gore"

 

Sad da smenimo trenera, pa novog za dva meseca. Dovedemo prvu turu pojacanja koja ce da prodje pripreme a druga tura ce da igra utakmice. Treci trener ce to sve da ukomponuje. Malo da se nemesti da se odrzi rezultat a malo da se steluje za kladionicu i ko zna sta jos. Naravno socna obecanja i price i cudjenje zbog cega publika negoduje. Rasprodaja svega sto se prodati moze.

To je ukratko njihov rad. Dzaba izborimo evropu i mala je to satisfakcija kad ispadnes u prvo ili drugo kolo.

Da nisu pogodili sa Lalatom mislim da bi im vec videli ledja.

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Stoje sve te optužbe koje vi navodite ali koja je alternativa? Ko je taj čovek, kompanija ili navijač koji bi preuzeo klub i da se nastavi makar sa 50% sadašnjih rezultata? 

 

Drugo, u vezi navijača, oni se ne bi vratili odlaskom Tončeva. Garantujem vam to 10000%.. onda bi išla priča "e gotovo sad je Radnički propao.." ... problem navijača je mnogo širi od Tončeva, navijača nema ni na drugim stadionima uz neke baš manje izuzetke.. Ko ima uopšte navijače u Srbiji trenutno u nekoj respektabilnoj brojci? Pa ni Pazar ih ne bi imao kad bi upao u SL... 

 

Budite realni, celo naše društvo je u nekoj apatiji, nema nikakvog bunta, nema žara ni za čim pa tako ni za fudbalom u celini i to je činjenica.. zato nema navijača nigde pa ni na Čairu... a zašto nema žara ni za čim to je za neku drugu temu..

 

Treće, muvanja po klubovima ima i u mnoooogo većim i jačim ligama od naše i u mnogo većim klubovima od našeg... ali i ja sam mišljenja da se ništa bolje nisu pokazali ni neki drugi rukovodioci kluba koje smo do sada gledali a tu spadaju i tzv. "vojnici kluba, legende Radničkog" eto Banković recimo.. šta su on,  ili ostali političari ili "privrednici" Vlajković, Vesić i slični uradili za Radnički?

 

Kod ovog bar imamo rezultate i nešto se dešava... meni nije problem da ponovo gledam Srpsku ligu, bitno je samo da Radnički igra, ali nije i da mi se baš maje po Bubanj na Carevo i po Aleksandrovac  i ostala sela u tu svrhu..

 

Četvrto okanite se tih botova, verovatno ih ima, ali eto ja nisam za smenu Tončeva ali i nisam nikakav "bot" ili slično, to je samo moje slobodno mišljenje u ovom trenutku.. ispašće da svako ko nije protiv Tončeva da mu se odmah lepi etiketa bota, sendvičara ili slično...

 

Kad bude neko predložio neku valjanu zamenu, firmu, finansijera, bilo koga ko hoće i može da vodi klub, apsolutno ću podržati tog nekog... do tada i do te čuvene privatizacije u sportu, ne verujem da bolje može nego što je sada...

NISAM NI JA ZA SMENU TONČEVA , ali nekima oko njega nije mesto u FKRN. 

O nekom preuzimanju kluba od strane nekoga nema ni govora ni reči , ni u najludjim kuloarima grada, nego je to po onoj staroj napad je najbolja odbrana dirigovano od tog dela uprave na koju su kivni upućeni.  Ko daje pravo Propadalu da zatvara jug ? Ali ima što se tiče škole jer tamo se zaista ne zna šta se radi . Dovedu direktora iz Kraljeva on dovodi trenere i decu iz Kraljeva Čačka a našu daje po Cara Sindju Popovac . Klasično mešetarenje  jer jbg Kraljevo Čačak nemaju klub višeg ranga

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

"Cuti moze i gore"

Slogan kojim bih obelezio zivot oko mene.

Slogan koji koci svaki progres.

Slogan koji govori o nasem kukavicluku.

 

Nek nas lazu i mazu, bolje je nego da se pokusa drugacije.

Porciju obecanja cemo dobiti vec za mesec dana. Porciju govana mesec, dva posle toga. Ali dobro je, "moze i gore"

 

Sad da smenimo trenera, pa novog za dva meseca. Dovedemo prvu turu pojacanja koja ce da prodje pripreme a druga tura ce da igra utakmice. Treci trener ce to sve da ukomponuje. Malo da se nemesti da se odrzi rezultat a malo da se steluje za kladionicu i ko zna sta jos. Naravno socna obecanja i price i cudjenje zbog cega publika negoduje. Rasprodaja svega sto se prodati moze.

To je ukratko njihov rad. Dzaba izborimo evropu i mala je to satisfakcija kad ispadnes u prvo ili drugo kolo.

Da nisu pogodili sa Lalatom mislim da bi im vec videli ledja.

 

 

 

Mare sve je tačno kako si napisao

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

"Cuti moze i gore"

Slogan kojim bih obelezio zivot oko mene.

Slogan koji koci svaki progres.

Slogan koji govori o nasem kukavicluku.

 

Nek nas lazu i mazu, bolje je nego da se pokusa drugacije.

Porciju obecanja cemo dobiti vec za mesec dana. Porciju govana mesec, dva posle toga. Ali dobro je, "moze i gore"

 

Sad da smenimo trenera, pa novog za dva meseca. Dovedemo prvu turu pojacanja koja ce da prodje pripreme a druga tura ce da igra utakmice. Treci trener ce to sve da ukomponuje. Malo da se nemesti da se odrzi rezultat a malo da se steluje za kladionicu i ko zna sta jos. Naravno socna obecanja i price i cudjenje zbog cega publika negoduje. Rasprodaja svega sto se prodati moze.

To je ukratko njihov rad. Dzaba izborimo evropu i mala je to satisfakcija kad ispadnes u prvo ili drugo kolo.

Da nisu pogodili sa Lalatom mislim da bi im vec videli ledja.

 

 

 

Mare, postoje dve opcije, da zapusis nos ili da zamochas da pratis nas fudbal. Trece nema. Nema "bolje", nema "mozda", nema "drugacije". Ima samo ono sto nam se servira. A serviraju nam se dva mafijasko-drzavna pojekta, koja medijskim silovanjem mozgova parfemisu svoja govna, pa krenu nas da mazu nasim. I mi sad treba da kleknemo i da vicemo "jeste, tako je, mi smo govna". Toncev nije uzrok nicega. On je posledica, koja najmanje ima veze sa Fk Radnicki kao takvim. Sa njegovim postojanjem i istorijom i navijacima.

Link to comment

Mislim da se diskursija pokrenula u odgovarajućem smeru te stoga predlažem da neko od botova otvori novu temu. Vreme je da se ova mučna sezona stavi u korice raskupusane istorije.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mislim da se diskursija pokrenula u odgovarajućem smeru te stoga predlažem da neko od botova otvori novu temu. Vreme je da se ova mučna sezona stavi u korice raskupusane istorije.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ti si otvorio temu koja je dovela do najuspesnije sezone u istoriji, a i znam da nesi gadljiv na sendvice #samokazem 

  • +1 2
Link to comment
Ti si otvorio temu koja je dovela do najuspesnije sezone u istoriji, a i znam da nesi gadljiv na sendvice #samokazem 
Ne bi baš mnogo talasao, Ilija Čvorović vitla s patku po temu, priča se po kasabi da na osnovu ip adrese skida pare s računi u banku ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Mare, postoje dve opcije, da zapusis nos ili da zamochas da pratis nas fudbal. Trece nema. Nema "bolje", nema "mozda", nema "drugacije". Ima samo ono sto nam se servira. A serviraju nam se dva mafijasko-drzavna pojekta, koja medijskim silovanjem mozgova parfemisu svoja govna, pa krenu nas da mazu nasim. I mi sad treba da kleknemo i da vicemo "jeste, tako je, mi smo govna". Toncev nije uzrok nicega. On je posledica, koja najmanje ima veze sa Fk Radnicki kao takvim. Sa njegovim postojanjem i istorijom i navijacima.

Smatram da covek ne sme da odustaje jer kad to uradi onda vidi dve opcije.

Poenta je u tome sto nije ni pokusano da se nesto izbori jer su nas sbarili ko zabu u loncu.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...