Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

3 hours ago, martick said:

Zasto Meraklije bojkotuju upravu??

To bojkotovanje će da se završi isto kao kad neke druge navijačke grupe skandiraju njihovim upravama i bojkotuju, pa se na kraju vrate na tribinu kad se zaređaju 4-5 pobede.

 

Moje mišljenje je da to nije ona grupa od pre desetak i više godina. Radnički je tad igrao Srpsku ligu, a Meraklije bila dobra i brojna grupa.

Ovo sad se samo svodi na neko kukanje i žalopoljke. Čak ni to što pevaju nije kao ranije.. 

Link to comment

Navijači se vraćaju na tribine kad se vođe navijača napoje s pare il s neki poso ...
Vreme je tenak da se turi onamo kod one cisterne iza jug.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Kontam da već sada polako možemo da naslutimo koje igrače nećemo da gledamo naredne sezone.. Kinez ode (nije da će da nam fali..), Todor izgleda isto.. 

 

Untitled.thumb.png.197ebab6d837f3a0620573ae59292b9b.png

 

Nego zna li neko, će li bude neka organizacija za Cakijev oproštaj od aktivnog bavljenja fudbalom protiv TSC-a? Bilo bi redno...

Edited by zikaPantelej
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Nego zna li neko, će li bude neka organizacija za Cakijev oproštaj od aktivnog bavljenja fudbalom protiv TSC-a? Bilo bi redno...


biće. da prođe utakmica večeras, pa kreće polako najava 

Link to comment

Bas lepo odradjen prenos na Areni, konacno normalan konentator koji zeli da docara utakmicu bez podjebavanja klubova, mislim da Seriju A prenosi. 

Od Mitrovica i golmana Ilica moze da bude nesto ako ih ne uvale nekom drugom klubu. Starleta se trudio, imali smo 11 suteva u gol. 

Todorovski je znaci otiso. 

Subotic mi je ok, Pantelic i Pejovic mogu da prodju, ali to je to. 

Sezona kako je pocela i zavrsava se, nekako nedefinisano i besciljno. 

Poznata lica u publici, naravno svako na svoju stranu, kako su kamere zabelezile... 

Cekamo sledeci vikend da pozdravimo Cakita i pozelimo uspesniju sezonu. Samo da bude u timu a ne da ga ispale dziberi iz uprave. Jer bi bilo dno. 

Link to comment
16 minutes ago, W.F.C. said:

Bas lepo odradjen prenos na Areni, konacno normalan konentator koji zeli da docara utakmicu bez podjebavanja klubova, mislim da Seriju A prenosi. 

Od Mitrovica i golmana Ilica moze da bude nesto ako ih ne uvale nekom drugom klubu. Starleta se trudio, imali smo 11 suteva u gol. 

Todorovski je znaci otiso. 

Subotic mi je ok, Pantelic i Pejovic mogu da prodju, ali to je to. 

Sezona kako je pocela i zavrsava se, nekako nedefinisano i besciljno. 

Poznata lica u publici, naravno svako na svoju stranu, kako su kamere zabelezile... 

Cekamo sledeci vikend da pozdravimo Cakita i pozelimo uspesniju sezonu. Samo da bude u timu a ne da ga ispale dziberi iz uprave. Jer bi bilo dno. 

:thumbup:

 

Petak od 21,00 č protiv TSC....

  • Hvala 1
Link to comment

Bio sam jako skeptičan prema mlađariji što smo doveli ali poslednje 3-4 utakmice su dobro odigrali.. E sad dal je to zato što ne postoji nikakav rezultatski imperativ pa su lakše utakmice, ili zato što stvarno žele i pokazuju da umeju da igraju, to je pitanje.. ali od svih njih ako bi dobili i sledeće sezone nekog novog Čumića ili Ranđelovića bilo bi ekstra.. ovog Mitrovića zvali za U20 reprezentaciju Kanade..

 

Pejović, Pantelić, Mihajlović.. to su oni koji bi trebalo da ostanu nadam se (pored ovih mlađih što imamo).. mogli bi da puste i Ćirkovića na beka i Šilo na štopera za stalno.. ali onda ne bi očekivao za sledeću sezonu više od 7-8 mesta... 

 

Što neko reče, nadam se samo da ćemo od naredne sezone da imamo jasan cilj.. da razigravamo mlađe igrače, ili da ojačamo tim pa udri kolko može ponovo na ta prva 4 mesta.. ovako da lutamo kao ove sezone, ni gore ni dole, to ne vodi ničemu..

  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, zikaPantelej said:

Bio sam jako skeptičan prema mlađariji što smo doveli ali poslednje 3-4 utakmice su dobro odigrali.. E sad dal je to zato što ne postoji nikakav rezultatski imperativ pa su lakše utakmice, ili zato što stvarno žele i pokazuju da umeju da igraju, to je pitanje.. ali od svih njih ako bi dobili i sledeće sezone nekog novog Čumića ili Ranđelovića bilo bi ekstra.. ovog Mitrovića zvali za U20 reprezentaciju Kanade..

 

Pejović, Pantelić, Mihajlović.. to su oni koji bi trebalo da ostanu nadam se (pored ovih mlađih što imamo).. mogli bi da puste i Ćirkovića na beka i Šilo na štopera za stalno.. ali onda ne bi očekivao za sledeću sezonu više od 7-8 mesta... 

 

Što neko reče, nadam se samo da ćemo od naredne sezone da imamo jasan cilj.. da razigravamo mlađe igrače, ili da ojačamo tim pa udri kolko može ponovo na ta prva 4 mesta.. ovako da lutamo kao ove sezone, ni gore ni dole, to ne vodi ničemu..

Lutanje, lepo si reko.. 

Link to comment
27 minutes ago, Constantin said:

:thumbup:

 

Petak od 21,00 č protiv TSC....

 

15 minutes ago, W.F.C. said:

Moze... 

I da Caki okači kapitensku traku od prvog minuta, da mladi  igraju  i da im to ostane u lepom sećanju što su igrali na oproštajnoj utakmici sa ČAIRSKIM  MAESTROM. Pustiti  decu  , da sutra mogu da kažu IGRALI SMO SA CAKIJEM. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Gradina said:

 

I da Caki okači kapitensku traku od prvog minuta, da mladi  igraju  i da im to ostane u lepom sećanju što su igrali na oproštajnoj utakmici sa ČAIRSKIM  MAESTROM. Pustiti  decu  , da sutra mogu da kažu IGRALI SMO SA CAKIJEM. 

Da od prvog, bas to razmisljam, to je to valjda. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...