Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Otprilike pustena sezona niz vodu. Sve slicno ko i na jesen sto je bilo. Promene trenera, drugi spic koji glumi krilo/poluspica ili sta vec, nista od zapada i renoviranja, minimum informacija o desavanjima u klubu, dosadne fraze itd. Ove sezone samo tri stvari bitne, Zvezda, Partizan i republicki izbori. Ostalo na stand by. Cekamo bolje vreme i neko novo "paljenje"...

Link to comment

Kad se razmislim, pre 2-3 godine u vreme Recka isto beše odbrana "svecka", mada ova je gora i od te. Ali sa druge strane tada nam je samo Čukarički smetao, TSC nije bio u SL a Voša se raspadala, i uz malu gurku zaigrasmo Evropu... ove godine ništa od toga... stvarno nemam razlog za dolazak na stadion.. kog da gledam, miloradovica? Za sta da ga gledam, kako se maju na sredini tabele?

Menjaju se treneri na najgluplje nacine, nemamo lidera u ekipi.. kao muva bez glave su... Naravno tu je i naše čuveno izvestavanje sa priprema, dogadjajima iz kluba itd sto ste pomenuli. I kad se sve sabere, sto da ih neko gleda? 

 

Neka fala... 

Edited by zikaPantelej
Link to comment

jeli zile, te pitam

a ti ides na stadion samo kad smo u vrhu tabele ?

samo kad nam u odbranu neki franci XXI veka ?

samo kad je borba za evropu ?

 

tuga je sto upravu poistovecujes sa klubom, iako je to u srbiji veoma lako, cak i realno

sto ljubav prema klubu definises i doziras spram rezultata

sto si podlego histeriji, ko ih jebe, necu idem na stadion

 

greota zile, bas greota

Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

kog da gledam, miloradovica? Za sta da ga gledam, kako se maju na sredini tabele?

Menjaju se treneri na najgluplje nacine, nemamo lidera u ekipi.. kao muva bez glave su... Naravno tu je i naše čuveno izvestavanje sa priprema, dogadjajima iz kluba itd sto ste pomenuli. I kad se sve sabere, sto da ih neko gleda? 

 

Neka fala... 

E tu sam vas čekao. Nije prazan Čair, već brojka se vraća na onu realnu iz doba srpske i druge lige, kada su ljudi dolazili zato sto vole klub, a ne zato sto igra Haskić i juri se Evropa. Ne treba da se traze razlozi zasto da se ne dolazi, vec zasto da se dolazi, a ako vam je ljubav prema klubu i gradu nedovoljno opravdan razlog begajte si. Ova brojka na stadionu minus ljudi koji su emigrirali je REALNA. Sve ostalo sto se u međuvremeno zapatilo se otpaćuje. Mada, eto vas opet, čim pre

 

Link to comment

Ne znam sto ste postali tolko apaticni!? Nije se desilo nista tolko specificno, da sad odustajemo od dolazenja na stadion i da krenemo samo a negativni komentari.
Meni jedino smeta sto menjamo trenere kad treba i kad ne treba,umesto da se postavi jedan koga ce publika da zavoli i da izgura bar dve sezone.
Još imamo sanse za evropu, zato ne odustajte pre vremena, jel dok imamo plan A ne prelazimo na B [emoji1].
U kupu smo u igri, a i Cuka nije predaleko.
Da se ne pravimo ludi i da ne znamo da je za ovu sezonu Vojvodina projektovana za evropu i trece mesto, tako da poraz ko i svaki poraz...
Imamo mnogo utakmica do kraja i verujem da ce ovde prica mnogo da se promeni....a i na terenu...
Bar se nadam.... [emoji849]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
6 hours ago, Real sa Nišave said:

E tu sam vas čekao. Nije prazan Čair, već brojka se vraća na onu realnu iz doba srpske i druge lige, kada su ljudi dolazili zato sto vole klub, a ne zato sto igra Haskić i juri se Evropa. Ne treba da se traze razlozi zasto da se ne dolazi, vec zasto da se dolazi, a ako vam je ljubav prema klubu i gradu nedovoljno opravdan razlog begajte si. Ova brojka na stadionu minus ljudi koji su emigrirali je REALNA. Sve ostalo sto se u međuvremeno zapatilo se otpaćuje. Mada, eto vas opet, čim pre

 

A sto ti ne izvestavas vise?!?!?!

Link to comment
7 hours ago, zikaPantelej said:

Kad se razmislim, pre 2-3 godine u vreme Recka isto beše odbrana "svecka", mada ova je gora i od te. Ali sa druge strane tada nam je samo Čukarički smetao, TSC nije bio u SL a Voša se raspadala, i uz malu gurku zaigrasmo Evropu... ove godine ništa od toga... stvarno nemam razlog za dolazak na stadion.. kog da gledam, miloradovica? Za sta da ga gledam, kako se maju na sredini tabele?

Menjaju se treneri na najgluplje nacine, nemamo lidera u ekipi.. kao muva bez glave su... Naravno tu je i naše čuveno izvestavanje sa priprema, dogadjajima iz kluba itd sto ste pomenuli. I kad se sve sabere, sto da ih neko gleda? 

 

Neka fala... 

A opet ce dodjes na stadion da se mucis i majes ko i svi mi :D

Potpuno si upravu i u sustini si na drugaciji nacin rekao ono sto sam i ja pominjao.

Pored svih gluposti bar smo imali tu trku za Evropu a sad nam ostase samo gluposti :) Mozda kao napravimo nesto u kupu ali trebace mnogo srece i herca za to.

Ipak imam osecaj da od ove ekipe i moze nesto da se napravi samo gluposti da se smanje. Naravno i centar na centar a krilo na krilo a ne Koja da igra krilo.

Link to comment

Gledao sam ja srpsku ligu, ispadanja, upadanja, gledao bih ponovo, ja ne gledam Radnički zbog rezultata, dal je sunce, pada kiša, dal ima krov il nema, dal je Ivica glavni il onaj doktor Bošković itd...

 

ali 100 puta ponavljam iste stvari koje kolko sutra mogu da se promene, kao npr. redovno izveštavanje iz kluba, pa nismo palanački klub (makar po rangu u kojem nastupamo).

A kao drugo, zašto da gledam pulene raše bebića? pa pre ću Gumu Bogdanovića i Blažića da gledam nego li to.

 

Mnogo mene zabole što Haskić otišao da juri loptu po Japan a ne ovde, ali aman, više sam imao da pročitam o klubu u vreme srpske i prve lige a gledajte tada gde je bio klub a gde danas.

 

Konkretno ova ekipa mi je totalno izgubljena, bez lidera, cela sezona je po meni debilno odrađena, još od letos pa evo sve do sad kad je otišao Kosanović. A nije tako moralo da bude, ista je uprava, isti gazda, transferi su napravljeni (makar tako kažu), šta je onda problem bio? Neka izađe neko i da kaže..

 

I tačno je, ponovo ću da se patim sa vama na sledećoj utakmici, verujući da je moguće pritegnuti nekako ovu ekipu i dobaciti do 4. mesta.

 

Ali ajde sad vi što ste mnogo upućeni sa dešavanjima u klubu, što vi ne kažete nešto, neko vaše viđenje bilo čega u vezi sa klubom?

Od koga se vi plašite (naslućujem strah jer ne vidim šta bi drugo mogao biti razlog ćutanja) ?

Zašto manjka obaveštenja iz kluba?

Zašto sajt kluba ne radi već par dana?

Link to comment
18 hours ago, zikaPantelej said:

Gledao sam ja srpsku ligu, ispadanja, upadanja, gledao bih ponovo, ja ne gledam Radnički zbog rezultata, dal je sunce, pada kiša, dal ima krov il nema, dal je Ivica glavni il onaj doktor Bošković itd...

 

ali 100 puta ponavljam iste stvari koje kolko sutra mogu da se promene, kao npr. redovno izveštavanje iz kluba, pa nismo palanački klub (makar po rangu u kojem nastupamo).

A kao drugo, zašto da gledam pulene raše bebića? pa pre ću Gumu Bogdanovića i Blažića da gledam nego li to.

 

Mnogo mene zabole što Haskić otišao da juri loptu po Japan a ne ovde, ali aman, više sam imao da pročitam o klubu u vreme srpske i prve lige a gledajte tada gde je bio klub a gde danas.

 

Konkretno ova ekipa mi je totalno izgubljena, bez lidera, cela sezona je po meni debilno odrađena, još od letos pa evo sve do sad kad je otišao Kosanović. A nije tako moralo da bude, ista je uprava, isti gazda, transferi su napravljeni (makar tako kažu), šta je onda problem bio? Neka izađe neko i da kaže..

 

I tačno je, ponovo ću da se patim sa vama na sledećoj utakmici, verujući da je moguće pritegnuti nekako ovu ekipu i dobaciti do 4. mesta.

 

Ali ajde sad vi što ste mnogo upućeni sa dešavanjima u klubu, što vi ne kažete nešto, neko vaše viđenje bilo čega u vezi sa klubom?

Od koga se vi plašite (naslućujem strah jer ne vidim šta bi drugo mogao biti razlog ćutanja) ?

Zašto manjka obaveštenja iz kluba?

Zašto sajt kluba ne radi već par dana?

Citao si ranije o klubu, zato sto si na Realu imao vesti. Svojevremeno sam placao i dva novinara da svakodnevno izbacuju vesti na sajtu. Cak sam jedne pripreme sam isfinasirao da momak ode na Zlatibor i odatle sa lica mesta pise tekstove. Sajt, domen, tekstualni prenosi,novinari.., su me do danasnjem dana kostali više od pet hiljada evra. Dok sam imao zivaca, imali ste sta da citate, vise me boli ona stvar da slusam i citam sva sranja koja se prosipaju o meni, i to o sopstvenom trošku.

Sajt i stranica su lansirani pre skoro pola decenije i zato vreme sam doživeo da mi prete, zovu, vrse pritisak da uklanjam tekstove..,i iz kluba i sa stadiona. Na kraju svih krajeva, oboren je i sajt. Za prve sam opozocija, za druge radim Tonceva.

Sad jedite govna koja ste sami izasrali. Izgubili ste jedini medij koji ste imali.

Link to comment
On 27.2.2020. at 8:51, Real sa Nišave said:

E tu sam vas čekao. Nije prazan Čair, već brojka se vraća na onu realnu iz doba srpske i druge lige, kada su ljudi dolazili zato sto vole klub, a ne zato sto igra Haskić i juri se Evropa. Ne treba da se traze razlozi zasto da se ne dolazi, vec zasto da se dolazi, a ako vam je ljubav prema klubu i gradu nedovoljno opravdan razlog begajte si. Ova brojka na stadionu minus ljudi koji su emigrirali je REALNA. Sve ostalo sto se u međuvremeno zapatilo se otpaćuje. Mada, eto vas opet, čim pre

 

 FKRN je nekad bio klub u kom su stasavali i igrali igrači iz Niša i okoline . Realnost kluba je bila takva da se igra i veseli i u pobedama i u porazima , sa igračima koji su godinama ostajali verni klubu . E to je bio razlog zasto se dolazilo u većem obimu. Gledas svoj klub , svoje igrače , a ne tamo nekog  stranca ili istrosenog  igrača  ili jos gore igraca pogrešne  procene i investicije Zvezdana Terzica . . . Na utakmice se dolazi prvo zbog ljubavi ka sportu pa tek onda zbog ljubavi ka klubu. I tvrdim kad bi sa svih utakmica nizeg ranga sa područja  Niša skupili gledaoce na Čairu bilo bi ih minimum 2000.Ali to ne biva jer Popovac gledaju Popovčani , Cara Bubanjci ,Sindju Durlanci ,OFK  Pantalejci . . .  a u FKRN  nikoga nema ni klupu da greje sa lokala. Situacija je takva i u školi fudbala. Odlaze nam deca sa 14,15,16, godina ,a u zadnje vreme i deca sa 17,18 godina .

Da li je moguće i da li je normalno da nikoga u klubu to ne interesuje? A mi hoćemo publiku. 

Koja torta je bolja ?

Domaća ili kupovna ?

Očigledno ona servirana.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...