Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

RADNIČKI N. -INĐIJA
DANAS JE LEP I SUNČAN DAN

Nedelja, 01.03.2020, 16:00
Delegat: Stojaković Branko
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Ilić Milan

Link to comment

možda i uspe nekad ovim Ljubinim da smene Ivicu (ako ste culi skandiranja danas).. idu izbori, ako nameste nekog drugog za gradonačelnika, nije nemoguće... 

 

za utakmicu ovu i sledecu nema sta da se prica kad nisu povezali 5 treninga sa novim trenerom

Link to comment

Tek po odgledanom snimku, Borivoje ipak nije mogao da izlazi na 2-1

Dobrivoje je nas najbolji igrac

Borivoje je glasan

 

Link to comment

Malo mi je nejasno da igramo bez pleja jer kao sto sam vec rekao za promenu kompletne filozofije igre treba vreme.

Nas centralni vezni red treba da bude jako kvalitetan i tehnicki i takticki i fizicki kako bi mogli da iznesu formaciju 4-4-2. Takodje je upitan profil centara za ovu formaciju???

Jos da dodamo da mi uopste nismo imali problema sa realizacijom vec sa odbranom. Na slabasnu odbranu umesto da zamaskiramo nedostatke mi je ogolimo nacisto.

Indjija na 2:0 nam pravi kontru ?!?!?! Kod svakog prekida pet nasa igraca minimum su na nasoj polovini. I kontra i gol.

Ne vidim logiku u Batakovom razmisljanju. Dovodis igrace za 4-2-3-1 a na silu guras nesto drugo. Bar da se prilagodi do leta pa onda neka tera svoju pricu.

Cekali smo vrhunskog kondicionog trenera i sad odjednom nismo spremni ?!?!?!

Znaci kara Batak al' kara i Toncev !

 

Link to comment

Zato sto je Kosan specijalac drzao jednom dnevno treninge na pripremama, a onaj slepac koga je doveo kao stručnjaka za fizicku spremu je posle prve utakmice sa Spartakom sutnut naglavacke iz kluba jer je ekipa totalno fizicki nespremna sto se i videlo protiv Indjije kada smo pali u drugom.

Zato je i otišao Kosan sam jer je znao da nije nista napravio. Dosao je na par meseca da uzme par soma evra pre nego sto ode u penziju. Krkao si lepo, spavkao, napunio dzep, bolelo ga da sprema ekipu.

Neverovatno da vec druge prioreme uzastopno izlazimo namagarceni i sa totalno razbijenom ekipom.

Pričao sam danas sa malim Miloradovićem, kaže Kosan im samo da loptu i toliko. Nit taktika, nit postavljanje, prekidi...

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Zato sto je Kosan specijalac drzao jednom dnevno treninge na pripremama, a onaj slepac koga je doveo kao stručnjaka za fizicku spremu je posle prve utakmice sa Spartakom sutnut naglavacke iz kluba jer je ekipa totalno fizicki nespremna sto se i videlo protiv Indjije kada smo pali u drugom.

Zato je i otišao Kosan sam jer je znao da nije nista napravio. Dosao je na par meseca da uzme par soma evra pre nego sto ode u penziju. Krkao si lepo, spavkao, napunio dzep, bolelo ga da sprema ekipu.

Neverovatno da vec druge prioreme uzastopno izlazimo namagarceni i sa totalno razbijenom ekipom.

Pričao sam danas sa malim Miloradovićem, kaže Kosan im samo da loptu i toliko. Nit taktika, nit postavljanje, prekidi...

Sreća pa Miloradović zna šta je taktika, tehnika, postavljanje...naučio ga Raša. :D

Nego....imali smo epizode Pakult (beše zatečen pa oteran ????) part II Recko, part III Jević, Lalat-pobegulja, Kosan iz papuče za plažu doveden, izlokao nam viski kod Batu u Hotel, otiš'o si (kao) sam...sad evo iskusnog Bataka....jesam li propustio nekog ???  Dal se to neko zaebava s nas ili....

 

P.S. Setih se  ono "specijala" kad su fudbaslski stručnjaci iz naših redova pomešali i kad smo od Jagodinu vratili Džimija pa pazarili Đumija....i dalje kontam, neko nas podkecuje

Link to comment

Jedna malo kljakavija sezona i to je to. Podseca me na recimo 2013/14, sa dosta prosutih bodova kuci, Milanovic i sesto mesto. Bilo je i gorih od povratka u ligu, prva recimo gde su nas punili pod Acom Ilicem, isto slabija odbrana je bila, tu se zateglo na zimu sa Kesicem i Skuleticem i Mrkom trenerom vojnikom kluba ili 2014/15 kad je pretilo da ispadnemo pa Rastavac i Borjan na zimu i izvuklili smo se. Onda krece uspon i sad se naviklo na poziciju pri vrhu, dobru odbranu pre svega, pa se ovo dozivljava kao brodolom. Moja prognoza da ce budemo sesti ili sedmi na kraju. Dve su stvari sad vazne, prvo i najvaznije da se malo smire strasti i ne razjebe ovo sto je ostalo zdravo u i oko kluba, i druga manje mozda vazna ali vazna za neku buducnost da omladinci ne ispadnu kako bi ova dobra generacija kadeta igrala omladinsku sledece godine. Dragan Ilic i Vlada Djordjevic pretpostavljam nemaju A licencu, a da se ja pitam samo bi trenere iz Nisa dovodio i to na po 5 godina ugovor pa sta bude. Iz vise razloga.

Link to comment

Deluje da nam trenere posalju, tipa Simo plus Djilas u paketu, a da ih ustvari ne dovodimo.

 

Ja sam licno najvise gotivio Rastavca, ovo ostalo... Trenutno bih voleo Vidaka Bratica na klupi Radnickog! I njemu je vreme da pobegne od onog "sto se navuko na belo kao da je brasno" i da napravi iskorak u karijeri. Mlad, autoritativan, zeljan napretka, deluje mi bas kao dobra prica.. e sad deluje da nije klimoglavac tako da malo teze, ali dobro. Eto ideje.

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Pola tima nam kljakavo izadje sa stadiona sinoc. Cak je i Koja delovao ubiveno.

 

Nije se igralo protiv bilo kog....

Link to comment
3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Nije se igralo protiv bilo kog....

Kad se samo setim ... Velika sila napela

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...