Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Odmrznuti Brana Ilic - ko Montgomeri B'rns.

Maslatj izdominisao sa pas pre primljenog sa sve trcanje po Branu ... Perendija lookalike tikva

 

 

Link to comment
7 hours ago, Real sa Nišave said:

Zato sto je Kosan specijalac drzao jednom dnevno treninge na pripremama, a onaj slepac koga je doveo kao stručnjaka za fizicku spremu je posle prve utakmice sa Spartakom sutnut naglavacke iz kluba jer je ekipa totalno fizicki nespremna sto se i videlo protiv Indjije kada smo pali u drugom.

Zato je i otišao Kosan sam jer je znao da nije nista napravio. Dosao je na par meseca da uzme par soma evra pre nego sto ode u penziju. Krkao si lepo, spavkao, napunio dzep, bolelo ga da sprema ekipu.

Neverovatno da vec druge prioreme uzastopno izlazimo namagarceni i sa totalno razbijenom ekipom.

Pričao sam danas sa malim Miloradovićem, kaže Kosan im samo da loptu i toliko. Nit taktika, nit postavljanje, prekidi...

Kao prvo Kosanović nije došao sam. Neko ga je doveo.

Kao drugo na tim pripremama bili si i akteri prelaznog roka  u vidu odgovornih ljudi kluba, osim Ivice.Bio je Propadalo Marko . . .Marku se Kosan nije dopadao od starta, Kosanu Markova pojačanja. Ni Propadalo nije bio poverljiv ka Kosanu  pa je tik uz njega imao Koleta . Seti se Ko

 sklanjanja Mihajlovića na klupu. Mnogo bre suflera imao Kosanović.Ne branim ga  ali budimo realni  i Murinjo  bi se pogubio u tom haosu. Da ti par igrača u startnu odredjuje jedan , par drugi ,dva Raša  . . .

Razumem ove sa strane , ali ne razumem Marka sportskog .Do sada je radila metla iz kluba , a kako vidim radiće i metla sa tribina.Počelo je sa  uprava napolje.

E da i kao glavno 

KOSAN NIJE SAM OTIŠAO

OTERAN JE baš kao i Pakult , Jević , Krunić, za razliku od Djumija i Lale koji su sami otišli. . .Recka neću ni da razmatram jer je isuviše neozbiljan. Nego i ove smene trenera mogu boljitak da donesu. Jednog dana kad ih sve ispucamo će se okrenemo nekom našem .

MOŽDA IGRAČI VIŠE NE ZAOBILAZE  RADNIČKI  što reče Ivica ali TRENERI ĆE U ŠIROKOM LUKU DA NAS OBILAZE.

Link to comment
10 hours ago, Samotepratimo said:

Kao prvo Kosanović nije došao sam. Neko ga je doveo.

Kao drugo na tim pripremama bili si i akteri prelaznog roka  u vidu odgovornih ljudi kluba, osim Ivice.Bio je Propadalo Marko . . .Marku se Kosan nije dopadao od starta, Kosanu Markova pojačanja. Ni Propadalo nije bio poverljiv ka Kosanu  pa je tik uz njega imao Koleta . Seti se Ko

 sklanjanja Mihajlovića na klupu. Mnogo bre suflera imao Kosanović.Ne branim ga  ali budimo realni  i Murinjo  bi se pogubio u tom haosu. Da ti par igrača u startnu odredjuje jedan , par drugi ,dva Raša  . . .

Razumem ove sa strane , ali ne razumem Marka sportskog .Do sada je radila metla iz kluba , a kako vidim radiće i metla sa tribina.Počelo je sa  uprava napolje.

E da i kao glavno 

KOSAN NIJE SAM OTIŠAO

OTERAN JE baš kao i Pakult , Jević , Krunić, za razliku od Djumija i Lale koji su sami otišli. . .Recka neću ni da razmatram jer je isuviše neozbiljan. Nego i ove smene trenera mogu boljitak da donesu. Jednog dana kad ih sve ispucamo će se okrenemo nekom našem .

MOŽDA IGRAČI VIŠE NE ZAOBILAZE  RADNIČKI  što reče Ivica ali TRENERI ĆE U ŠIROKOM LUKU DA NAS OBILAZE.

Upravo sam i ja razmisljao na ovaj nacin i tesko mi je bilo da poverujem da trener baci loptu da se igraju a uprava ne odreaguje.

Ako je tacno da je to radio i da nije spremio igrace kako treba onda su svi krivi koji su to videli a nisu reagovali.

Mislim o cemu ljudi pricamo? Ja se za moju bednu platu iskicmim a ovde su mnogo ozbiljne pare u pitanju. Da neko gleda kako ce da pukne tikva i da se tek sada reaguje, toliko je suludo da ne mogu ni da zamislim. Treba svi da se otpuste i da se dovedu novi ljudi!

Problem veci lezi u tome da i ako Ivicu oteraju opet ce da dodje neki partijski poslusnik i kao po difoltu svi su isti. Koliko ce se dobiti odlaskom Ivice a koliko izgubiti u ovok trenutku nisam pametan?

Prvi sam da dodje neki covek sa vizijom ali takav je u inostranstvu ili nije drug clan pa samim tim moze da sanja o fotelji u Radnickom.

Link to comment
31 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Sta ti znaci ovo " po difoltu "   

?

Znaci ne me kecaj :)

To ti je engleski po Vuku Karadzicu

 

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Upravo sam i ja razmisljao na ovaj nacin i tesko mi je bilo da poverujem da trener baci loptu da se igraju a uprava ne odreaguje.

Ako je tacno da je to radio i da nije spremio igrace kako treba onda su svi krivi koji su to videli a nisu reagovali.

Mislim o cemu ljudi pricamo? Ja se za moju bednu platu iskicmim a ovde su mnogo ozbiljne pare u pitanju. Da neko gleda kako ce da pukne tikva i da se tek sada reaguje, toliko je suludo da ne mogu ni da zamislim. Treba svi da se otpuste i da se dovedu novi ljudi!

Problem veci lezi u tome da i ako Ivicu oteraju opet ce da dodje neki partijski poslusnik i kao po difoltu svi su isti. Koliko ce se dobiti odlaskom Ivice a koliko izgubiti u ovok trenutku nisam pametan?

Prvi sam da dodje neki covek sa vizijom ali takav je u inostranstvu ili nije drug clan pa samim tim moze da sanja o fotelji u Radnickom.

Pa i nije do Ivice ovo. Čovek zna ono šta mu kažu. Ivica je najmanje kriv za takvo stanje. I baš kao što si rekao ,,Krivi su svi koji su to videli a nisu reagovali". A još više su krivi što su čekali da  ga menjaju u trenutku kad su došle utakmice na tri dana . Subota -sreda -subota. 

Link to comment
4 hours ago, Gradina said:

Pa i nije do Ivice ovo. Čovek zna ono šta mu kažu. Ivica je najmanje kriv za takvo stanje. I baš kao što si rekao ,,Krivi su svi koji su to videli a nisu reagovali". A još više su krivi što su čekali da  ga menjaju u trenutku kad su došle utakmice na tri dana . Subota -sreda -subota. 

Nije Ivica kriv onoliko koliko njegova funkcija nosi odgovornosti. Ja to gledam kao firmu. Njegovi ljudi, njegova obecanja i mislim da se o svemu pita. On je mnogo cenio Kosana bar ste ovde tako pisali, mozda ne ti ali neko jeste. Do sada je morao da nauci da ne ponavlja istu gresku pet, sest puta. Jednom je kriv sportski, jednom Propadalo, jednom neko treci, sve iste greske a on nevin.

 

O njegovom odlasku sam napisao vise zbog desavanja na utakmici i trazenje navijaca da ode ali svakako stoji da snosi veliku odgovornost i po pomenutoj temi.

Link to comment
20 hours ago, Samotepratimo said:

Kao prvo Kosanović nije došao sam. Neko ga je doveo.

Kao drugo na tim pripremama bili si i akteri prelaznog roka  u vidu odgovornih ljudi kluba, osim Ivice.Bio je Propadalo Marko . . .Marku se Kosan nije dopadao od starta, Kosanu Markova pojačanja. Ni Propadalo nije bio poverljiv ka Kosanu  pa je tik uz njega imao Koleta . Seti se Ko

 sklanjanja Mihajlovića na klupu. Mnogo bre suflera imao Kosanović.Ne branim ga  ali budimo realni  i Murinjo  bi se pogubio u tom haosu. Da ti par igrača u startnu odredjuje jedan , par drugi ,dva Raša  . . .

Razumem ove sa strane , ali ne razumem Marka sportskog .Do sada je radila metla iz kluba , a kako vidim radiće i metla sa tribina.Počelo je sa  uprava napolje.

E da i kao glavno 

KOSAN NIJE SAM OTIŠAO

OTERAN JE baš kao i Pakult , Jević , Krunić, za razliku od Djumija i Lale koji su sami otišli. . .Recka neću ni da razmatram jer je isuviše neozbiljan. Nego i ove smene trenera mogu boljitak da donesu. Jednog dana kad ih sve ispucamo će se okrenemo nekom našem .

MOŽDA IGRAČI VIŠE NE ZAOBILAZE  RADNIČKI  što reče Ivica ali TRENERI ĆE U ŠIROKOM LUKU DA NAS OBILAZE.

Ajde da krenemo redom. Kosana je doveo Ivica. Za njega neka odgovara isti, kao i za sva pojacanja jer Marko od govna pravi pitu. Nema apsolutno nikakav budžet i da se ne lažemo, i ovo je uspeh sta smo doveli, ako se vidi koliko smo se otvorili. Drugo, trecinu ovog tima takođe nije birao sportski. Maslać, Starleta, Đilas, Miloradovic.., nisu igrači selektovani od strane sportskog sektora. Zatim, Kosanoviću niko nije diktirao koliko znam tim, a najmanje sportski. Dokaz da nije ni uprava - Đilas i Mihajlović nisu se nadigrali, a gore sam ti napisao ko ih je doveo. 

Kosan je jednostavno DEBELO podbacio, a sto nije oteran sa priprema, pa pitajte Ivicu ili budite realni pa pitajte sebe dal bi vi kao gazda kluba vraćali sa priprema trenera. Takođe, da se pobedio Spartak, i da se pokazala ovde u drugom kolu leorsava igra, dal bi se postavljalo pitanje Kosanovog ostanka? Naravno da ne bi, ali, izvinite mokim vas, ekipa ti je fizicki nespremna, neuigrana, nadtrcana u prva tri kola, plus si ti kao trener kaznjen prva pet kola, a kazna je, uzgred, izrecena pred pocetak nastavka.., pa naravno da ces da pakujes kofere. Kasno su u klubu pojeli govno, al su ga pojeli, pa ce sad da vade fleke. 

Vecina vas je htela modernog i mladog trenera, imamo ga. Batak trenutno na treninzima pokazuje sve ono sto nova generacija trenera ima. Dal ce da ima rezultate i da li je dovolno strucan vreme ce pokazati, ali mi je draze njega da gledam, nego vrsnog demagoga Kosana koji je vise vremena provodio u Vidovdan nego sa ekipom. 

E sad, ono najvaznije, svi vi koji prozivate smenu Ivice, a i hocete niškog trenera, dajte alternative. Pod brojem jedan, dajte tog koji ce da isplaćuje plate i stanarine na vreme, skida dugove, i dajte konkretno trenersko ime.

Link to comment

To je i problem, Ivica si možda i ode, možda ga pa i smene, al onda se vraćamo na fabrička podešavanja što se tiče para, nepovlašćenosti u savezu i slično. U ovom gradu realno nema tog ko bi preuzeo klub kao što ima u BG ili NS, ovde je mnogo veća sirotinja...

 

I ajd sad, paradoks Ivice Tončeva - sa njim ne možemo, ali i bez njega vrlo verovatno da ne možemo... 

ne vidim poentu da ostane ako će ovako da se nastavi, al pa tek ne vidim poentu da si ode pa da dođe neki Radan Ilić, Vlajković itd koji će čisto eto da sede tamo i čekaju neke pare iz budžeta...

 

Dakle zaključak je.. jebem li ga.. :isuse:

Link to comment

Reale ako su pripreme bile takve kakve jesu nismo ni mogli da prikazemo nesto vise od ovoga. Mislim da je rezultat bolji od realnog ako se radilo kako se prica. Mislim svako ko se razume u fudbal moze da predvidi. Tako da je trener trebao da se smeni jos na pripremama.

Da se ne lazemo ali te gluposti se stalno ponavljaju. Letos sa Lalatom nije ispostovano obecano i on iskoristio priliku i otisao. Svi smo znali da sa Lalatom ne moze da se postupa kao sa recimo Simom. Doveden Sima sa skroz suprotnom filozofijom igre.

 

Batak moze da bude dobro resenje na duze staze ali je doveden i stavljen u veoma nezavidnu poziciju.

Ono sto mi se nije svidelo kod njega ja sam pisao.

 

Ivica trenutno nema alternativu ali je dobro da se ne opusta mnogo. Kad on moze da kritikuje navijace mogu i oni njega. Ako ode nece nam biti prvi put da smo u go...ma ako ostane onda nek se uozbilji u svakom smislu koliko je u njegovoj moci.

Mislim da ni on nece otici bas lako jer svake godine kapne po milionce i nesto preko, plus grad, plus sponzori, plus kladionica...

 

U mladog trenera treba da se ulaze ako ga vec pravimo iz svojih redova. Nisam dovoljno upoznat sa strukom i trenerima u Nisu ali taj mladi trener vec negde u prvoj, drugoj ligi treba da pravi rezultat. Mozda ga treba traziti ponovo u savezu kao sto su pronasli Rastavca? Nije iz Nisa ali je nas

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pričate ko da smo imali nekog drugog precednika prošle godine ... Ako može da padne jedan Milan, može i Radnički.

Će se vrnemo, al sutra, neki dan tamo ...

@Mare
Vlada Džordževič pravi razliku, trener na kadeti. Al je pitanje kolko se ljubi sa Ivicu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...