Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Osecaj pred narednu utakmicu mi je zacudjujuce pozitivan.

Srecan sam sto nece moci da upari Koju i Mihajlovica i sto u bilo kojoj drugoj kombinaciji ako je ocekivana mozemo da dobijemo ili brzinu ili kreativnost.

Zadnja linija ce biti solidno brza.

Mislim da ovaj tim moze da iznenadi u svakom smislu i u svakom pravcu.

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Osecaj pred narednu utakmicu mi je zacudjujuce pozitivan.

Srecan sam sto nece moci da upari Koju i Mihajlovica i sto u bilo kojoj drugoj kombinaciji ako je ocekivana mozemo da dobijemo ili brzinu ili kreativnost.

Zadnja linija ce biti solidno brza.

Mislim da ovaj tim moze da iznenadi u svakom smislu i u svakom pravcu.

kod mene obrnuto, pribojavam se brodoloma.. no ajde da ti budeš u pravu :D

Link to comment
Osecaj pred narednu utakmicu mi je zacudjujuce pozitivan.
Srecan sam sto nece moci da upari Koju i Mihajlovica i sto u bilo kojoj drugoj kombinaciji ako je ocekivana mozemo da dobijemo ili brzinu ili kreativnost.
Zadnja linija ce biti solidno brza.
Mislim da ovaj tim moze da iznenadi u svakom smislu i u svakom pravcu.
Sem osjećaja, na čemu je baziran optimizam ?
Neuigran tim, fizički nespreman, bez kreativca u startnoj postavi ...
Esi bio u nedelju na stadion ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Sem osjećaja, na čemu je baziran optimizam ?
Neuigran tim, fizički nespreman, bez kreativca u startnoj postavi ...
Esi bio u nedelju na stadion ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Esam, bijo sam !!!

Optimizam baziram na individualnom kvalitetu pojedinaca, na to da ako se ne uplase i udju motivisano u mec mogu da pokazu pun potencijal. Baziram na moguc pad motivacije i opustanje protivnika jer derbi je uvek pod velikim nabojem i moguce su vece oscilacije pre i posle a takodje i Partizan ume da iznenadi slabom igrom.

Kondiciono smo mozda slabiji ali igraci su opet trenirali pa imace snage bar za 70-80 min. Ako do tada damo neki gol mozemo i do tri boda.

 

Link to comment
41 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Esam, bijo sam !!!

Optimizam baziram na individualnom kvalitetu pojedinaca, na to da ako se ne uplase i udju motivisano u mec mogu da pokazu pun potencijal. Baziram na moguc pad motivacije i opustanje protivnika jer derbi je uvek pod velikim nabojem i moguce su vece oscilacije pre i posle a takodje i Partizan ume da iznenadi slabom igrom.

Kondiciono smo mozda slabiji ali igraci su opet trenirali pa imace snage bar za 70-80 min. Ako do tada damo neki gol mozemo i do tri boda.

 

 

Aco informacijo ti li si :huh:

 

Koji crni potencijal, sem Cumica koji inace nije nas igrac... Sledeci igrac koji ima nesto od potencijala je Shilo, i tu se krug zavrsava!

 

Prodali su sve sto je valjalo, doveli su sve isluzeno i sto niko nije hteo. Bez ozbiljnijeg skautinga i dovodjenja igraca od 18-19-20 godina (Cumicev primer) koji su gladni da grizu, i na kojima kasnije i zaradis, samo ce jos gore da bude.

Link to comment
34 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Aco informacijo ti li si :huh:

 

Koji crni potencijal, sem Cumica koji inace nije nas igrac... Sledeci igrac koji ima nesto od potencijala je Shilo, i tu se krug zavrsava!

 

Prodali su sve sto je valjalo, doveli su sve isluzeno i sto niko nije hteo. Bez ozbiljnijeg skautinga i dovodjenja igraca od 18-19-20 godina (Cumicev primer) koji su gladni da grizu, i na kojima kasnije i zaradis, samo ce jos gore da bude.

Cumic, Subotic, Mihajlovic moze da umuva, Caki neki pas ...

Nemo sad kao vi mnogo znate a ja sam kao neupucen. Napisao sam osecaj a to ne mora da ide sa logikom jer lopta je okrugla. Imamo i mi svoj kvalitet za koji sigurnije mogu da kazem da ce da iznenadi nego li onaj cetvrtoligas iz Engleske sto igra polufinale kupa.

Mante sad da ulazimo u suludu polemiku oko osecaja, dovoljno je da kazete da mislite da ce da puknemo i toliko.

Link to comment

Nasa velika sansa je odsustvo Maslatja ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kakav bezmudi, nekarakteran, plejaut sastav ..,.

odvratno

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Nasa velika sansa je odsustvo Maslatja ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kakav bezmudi, nekarakteran, plejaut sastav ..,.

odvratno

Ponovi sastav

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...