Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

5 hours ago, zikaPantelej said:

povoljni rezultati danas, vozdovac izgubio, tsc igrao nereseno, cuka izgubila.. jos kad bi nasi mamlazi dobili sutra... da malo pobegnemo spartaku a primaknemo se gore pomenutima

 

zile, pogledaj unazad 4-5 sezona, retko kad smo korisili spotakanja "konkurenata", izuzev prosle, kad su ostali cekali mi da se spotaknemo

Link to comment
38 minutes ago, Dali_man said:

https://giphy.com/gifs/autogol-WQaZHobQKiwpDmtYl2

 

Sto bi reko nas narod, od ovi posteni, mi lopovi ne moz dodjemo na red.

Ovo je gore nego onaj autogol što su nas razvukli zbog njega. Golmanove ruke kada je udario loptu su bile skoro pa u ravni sa stativom. Mozda pola metara maksimalno da je bilo rastojanje od stative. On sam je bio izašao skoro pa metar sa linije. Lopta se odbila skoro pa pod uglom od 90 stepeni.

Ometa ga njegov igrač ali nije izgubio ni snagu ni balans. Naravno mora jos neko da bude kriv kod ovakvih golova.

Može naravno sa okruglom loptom sve da se desi pa i ovo, kao i ono što se desilo nama ali razlika je što nas razvlače a o drugima se ćuti.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
13 hours ago, Rumpelstiltskin said:

 

zile, pogledaj unazad 4-5 sezona, retko kad smo korisili spotakanja "konkurenata", izuzev prosle, kad su ostali cekali mi da se spotaknemo

mudro i tačno zboriš... no ako išta drugo, u slučaju eventualnog trijumfa danas, bilo bi kvalitetnog napušavanja i kršenja sa Čukom idućeg vikenda.. to odavno nismo gledali

Link to comment
mudro i tačno zboriš... no ako išta drugo, u slučaju eventualnog trijumfa danas, bilo bi kvalitetnog napušavanja i kršenja sa Čukom idućeg vikenda.. to odavno nismo gledali
Čika Miša uzeo od belotince 50k šilo da nas vodi u Evropi
Maslać će gi sludi, levi bek pojačanje nema mesta u 11
Caki nema mesta na klupi

Izgleda če proradi kuka i motika, neče izađe na dobro

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
22 minutes ago, W.F.C. said:

Gledam sad tim, ko igra drugo krilo ovde uz Cumica? Deluje mi da je guzva na sredini, Meleg, Pantelic zajedno... Aj da vidimo na sta ce lice. 

Subotic igra krilo, to mu je i prirodna pozicija. Pejovic zadnji vezni, Pantelic nesto izmedju njega i Melega.

Link to comment

Umesto igrača dobili smo igrače. 

Umesto golmana dobili smo golmana

Umesto publike dobićete prazan stadion.

Ah pa da . Nekima i odgovara da nema publike, bar one strastvene  koja ume da zvizdi i svoj glas pusti sa tribina. Glas razuma.Glas opozicije odredjenim na poziciji.

Uprava šta to beše ?

Ima nešto trulo u državi (avliji) našoj  .

U povratku iz Subotice svratite na doručak u Nais.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...