Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

ne znam dal ste gledali.. vrlo kvalitetno napusavanje od strane cika Miše tokom cele utakmice, a pogotovu pri kraju kad se napušavao sa nekim našim iz tabora Irtiša, možda i Milanovićem :D

Link to comment

Auuu kakvo picokaranje....:ohmy:

Ebe cika Misa ne pokriva...:laugh:

Inace Milanovic ko neka da ne kazem pickica ,umesto da malo smiri svoje fudbalere on cuti.Bitna mu pobeda ,pa makar i sudije kumovale na prijateljskoj utakmici.Bas selski ...

Nije dozvolio ni da se ubaci igrac kad nam ga sudija izbaci bezveze ,plus onaj glupav penal i bese mu rabota....:D

Zato puko cika Misa....

Link to comment

Nista mi ovde nije jasno... Tepali i njihovi i naši. Njihovi malo više ali daleko da se diže ovolika dževa. Sudije su loše i svi se žale pa to nije bio izuzetak ni u ovoj utakmici ali sad bas da prekidamo utakmicu mislim da nema si vezu.

Tekma mnogo korektnija nego juče. Drugo bolje od prvog. Još uvek se teško povezuju ali valjda će se srediti sve do prve utakmice?

Nego ko je 12tica, veliki čovek ?

Link to comment
41 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nista mi ovde nije jasno... Tepali i njihovi i naši. Njihovi malo više ali daleko da se diže ovolika dževa. Sudije su loše i svi se žale pa to nije bio izuzetak ni u ovoj utakmici ali sad bas da prekidamo utakmicu mislim da nema si vezu.

Tekma mnogo korektnija nego juče. Drugo bolje od prvog. Još uvek se teško povezuju ali valjda će se srediti sve do prve utakmice?

Nego ko je 12tica, veliki čovek ?

Lazar Djordjevic

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Jel pio pilule za rast, deluje mi mnogo krupnije nego pre i više ???

Utego se u Macron dres, Hummel mu bio broj veci :rolf:

Link to comment
43 minutes ago, Covekizstruke said:

Mrka u Napredak 

Lepo. Lepo bi bilo da konačno proradi. Neka mu je sa srećom !

 

Aj neko stručan, da li je bio start za drugi žuti i da li je bio penal ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...