Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

40 minutes ago, Gradina said:

Zna li neko kako su odigrali danas sa Rumunima

Фудбалери Радничког победили су румунску екипу Дунареу резултатом 4:1 у првој контролној утакмици на припремама у турском Белеку.

Нишлије су са 1:0 повеле у 12. минуту преко Митровића и то је био резултат првог полувремена. На 2:0 повисио је Михајловић у 55. минуту, а трећи гол за Раднички постигао је Чумић у 64. минуту. Румуни су почасни погодак дали у 70. минуту, а коначан резултат је пет минута касније поставио Чумић, својим другим голом на утакмици. 

Раднички је доминирао током свих 90 минута и потпуно заслужено је савладао румунског друголигаша. Имао је нишки тим пуно прилика на овом мечу, па је победа могла да буде знатно убедљивија.

Шеф стручног штаба вицешампиона Србије Милорад Косановић одлучио је да по полувреме одиграју две потпуно различите поставе, а једини играч који је на терену провео свих 90 минута био је Милосављевић. Немања Којић није наступио због прехладе.

У првом полувремену за Раднички су играли: Ристић, Сићовић, Летић, Ђорђевић, Стевановић, Милорадовић, Бјеличић, Митровић, Суботић и Милосављевић.

У другом полувремену играли су следећи фудбалери: Илић, Хао, Тодоровски, Пантелић, Маслаћ, Пејовић, Чумић, Мелег, Ћирковић, Михајловић и Милосављевић.

Link to comment

Odande javljaju da je za prvu utakmicu delovalo i više nego korektno. Meleg razigravao i imao 2 asistencije. Drago mi za malog Mitrovića što se upisao, Raša već ovlažio gaćke.

Link to comment

Ni jednu utakmicu nece vidimo sa priprema. Aj to al sto nema ni jedan tekst ???

Ipak za razliku od proslih godina sada sam vise zainteresovan za prvenstvo. Ne znam zasto ali vratilo mi se uzbudjenje i jedva čekam da krenu utakmice?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...