Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

18 hours ago, W.F.C. said:
1 hour ago, Captain_Darling said:

Руши се постепено трибина сама од себе, тако је јефтиније... :fantom:

hahahahha

Link to comment
6 hours ago, Captain_Darling said:

Руши се постепено трибина сама од себе, тако је јефтиније... :fantom:

Planiralo se da se sruši samo krov ali su malo zakasnili, ne znam iz kog razloga ?  Plan je bio da se pokvasi cela tribina i dodatno da se ručno zaliva i usled zime da se voda zaledi i da popuca beton. E sad dal se odustalo zbog blage zime ili je neki drugi razlog ne znam ?

Link to comment

Kod nas sve nesto zamrznuto: zamrznuti predsednik, zamrznuti zapad, zamrznuti u vremenu. Nadam se da sve ne popuca, mada lepa gostovanja po okolnim selima i gradovima.

Link to comment
Planiralo se da se sruši samo krov ali su malo zakasnili, ne znam iz kog razloga ?  Plan je bio da se pokvasi cela tribina i dodatno da se ručno zaliva i usled zime da se voda zaledi i da popuca beton. E sad dal se odustalo zbog blage zime ili je neki drugi razlog ne znam ?
Marence [emoji3]
Dalsi realan sovi upisi......

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

off

 

Ono kad oni, gore, sa severa sidju malo do nas i pocnu da nam seru o Toncevu, kriminalu, namestanju...

 

Quote

- Milutinović me je uhvatio za vrat i počeo da me vuče do klupe. On mi je rekao: "Šta ti glumiš?! Dokle mi tebe više da trpimo!". Kada je on završio, pesnicom u glavu me je udario njegov rođeni brat Nenad i dodao: "Videćemo se mi u Novom Sadu!" - ispričao je Trujić novinarima nakon napada. Fudbaler je objasnio da su mu navijači rekli da "neće više da ga trpe u timu, da više neće igrati", kao i da više nije igrač Vojvodine i da će podneti tužbu protiv kluba i napadača.

Mediji su preneli da je napad na Trujića posmatrao komesar za bezbednost FK Vojvodina Tomislav Knežević, a zanimljivo je da je, posle tog blago rečeno incidenta, predsednik Nadzornog odbora Vojvodine Dragoslav Vuković saopštio da je "Trujić suspendovan zbog nedolaska na treninge". "Kazna" za Milutinovića, tada samo huligana sa stadiona bliskog klubu, bila je - mesto u Skupštini FK Vojvodina.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/osudjivan-zbog-droge-i-nasilja-na-stadionu-ko-je-slobodan-milutinovic-snajper/7g7m2he

Link to comment
Spartak Žk - Radnički N.
 

Nedelja, 16.02.2020, 16:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Čolović Dragan

Link to comment

Имајући у виду одласке не баш малог броја играча из Радничког после јесење сезоне и у међувремено, до почетка припрема ангажовање нових играча који су у правом смислу велика појачања, могу да кажем да најспремније што се може чекамо први сусрет наставка националног шампионата и утакммицу са Спартаком у Суботици.

 

A onda treznjenje i hladna obloga :

 

- Не знам да ли смо добили појачања, то ћемо видети када крену такмичарски мечеви, али добили смо играче уместо играча.

 

"Dobili smo igrace umesto igraca" - genijalno !!!

Posle mislite da se zezam kad kazem da ce da zalivaju zapad da popuca?  Nas zalivaju samo tako, al se drzimo :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

povoljni rezultati danas, vozdovac izgubio, tsc igrao nereseno, cuka izgubila.. jos kad bi nasi mamlazi dobili sutra... da malo pobegnemo spartaku a primaknemo se gore pomenutima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...