Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Sta mislite, jel smo jaci ili slabiji za sad, sta ocekujete na prolece? Ok su dresovi, mozemo li da nadoknadimo Haskin odlazak, sta mozemo u tom kupu? Kako da vratimo publiku... 

I da, sto niko ne spminje Mrdakovica a prelazni je rok, samo Constantin i ja 😁

Gledam ovog carapana Punosevca, izmenjao masu klubova posle nas, preti da postane novi Mrdakovic. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Provukli nam SIćovića iz Sinđelića, veznjak.

spacer.png

 

Kad videh Čumića u ovom dresu, podiđe me jeza, setih se na Beganovića, HSV.......emocija bate.

 

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Sta mislite, jel smo jaci ili slabiji za sad, sta ocekujete na prolece? Ok su dresovi, mozemo li da nadoknadimo Haskin odlazak, sta mozemo u tom kupu? Kako da vratimo publiku... 

I da, sto niko ne spminje Mrdakovica a prelazni je rok, samo Constantin i ja 😁

Gledam ovog carapana Punosevca, izmenjao masu klubova posle nas, preti da postane novi Mrdakovic. 

 

Rano je još uvek, nikad se ne zna ko još može da dođe ili ode, ovo što je otišlo za Tursku je dosta bolje upakovano nego li ono letos. Mnogo bolji balans u linijama ko što kaže Kosan https://fkradnickinis.rs/news-single-view/319 

 

Ofanzivne pozicije nisu problem, tu je Koja a i Starleta i po meni to je više nego dovoljno, čak sad imamo i solidne zadnje vezne al zato smo i dalje dosta tanki pozadi. Fali još jedan štoper, makar kao Maslać i brine me po bekovima što nemamo zamene (u gore linku nema Đoše na spisku za Tursku). Bilo bi glupo da ga puste u Vošu. Ako treba neka ide al ne kod njih ili u Čuku majku mu ... Golmani ekstra obojica. Sve ukupno sa ovog spiska za Tursku, mi imamo tačno 18 igrača koji su sposobni da budu u prvom timu. Ostali su ili zeleni il ih je doveo Raša Bebić pošto su obavili pripreme u njegovo dvorište (bacite pogled na njegov FB)

 

Sve u svemu, malo smo jači smo za sada, sad će i pripreme da prođu svi i to nije zanemarljivo. Ali pre bi igrao na kartu da će Čuka i ostali da budu malo slabiji u odnosu na jesen tako da tu vidim našu šansu. Prvih nekoliko kola odlučuju, ako se tu primaknemo sve je moguće a ako ne, bar ću mogu bilo koji termin za letovanje da uzmem da ne razmišljam kad igramo s neki Estonćani, Mauritanci i slično :D

 

Kup ne verujem da mož da uzmemo. Publike će biti malko više na prvoj utakmici u februaru ako bude sunčano i onda se vraćamo u kolotečinu kao do sada od 200 čoveka.

O publici sam više puta pisao, neće skoro da se vrate ljudi na stadion iz mali milion razloga...

Link to comment

Mislim da nema razlike u jacini izmedju ove ekipe i prethodne. Haska je odskakao za dva koplja i to je najveci gubitak, Jirka je bio fizicki dominantan i tu gubimo.

Problem ove ekipe je bio forma. Kad su usli u kakvu-takvu formu pade i sedmica.

Novoformirana ekipa nije jaca ali ako pripreme budu uspesne i forma dobro tempirana moze da postigne bolji rezultat.

Link to comment
On 21.1.2020. at 21:14, Boki Nis said:

Aleksa otiso u Indjiju na pozajmicu ili...?

Na sajtu superlige ne pise sta je u pitanju, ali meni deluje kao neka varijanta jer je nas golman Knezevic isto otisao tamo a mi uzeli tog omladinca njihovog, jbga, klasika. Lep ovaj logo tvrdjave na rukavu dresa, crveni mi se bas svidja... Otprilike slicno gledamo na stvari ko i uvek, reko samo da vas proverim malo :D

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Na sajtu superlige ne pise sta je u pitanju, ali meni deluje kao neka varijanta jer je nas golman Knezevic isto otisao tamo a mi uzeli tog omladinca njihovog, jbga, klasika. Lep ovaj logo tvrdjave na rukavu dresa, crveni mi se bas svidja... Otprilike slicno gledamo na stvari ko i uvek, reko samo da vas proverim malo :D

Ako misliš na Bjeličića, daleko je on od omladinaca (1997 godište). Bio je kod njih u prvoj postavi cele polusezone

Link to comment

Kako vam se cini ovaj golman omladinaca, gledao sam samo ovu zadnju novembarsku utakmicu na Bubnju, deluje sigurno dosta, non stop komanduje igracima na terenu, autoritet i to...

Link to comment
28 minutes ago, W.F.C. said:

Kako vam se cini ovaj golman omladinaca, gledao sam samo ovu zadnju novembarsku utakmicu na Bubnju, deluje sigurno dosta, non stop komanduje igracima na terenu, autoritet i to...

Stefan Ilić.... ?

Link to comment
19 minutes ago, W.F.C. said:

Kako vam se cini ovaj golman omladinaca, gledao sam samo ovu zadnju novembarsku utakmicu na Bubnju, deluje sigurno dosta, non stop komanduje igracima na terenu, autoritet i to...

Biće top golman , ako mu daju šansu. . . Ako ne daju opet će biti top ali ne kod nas. Tri četiri godine je branio za starije generacije  , prošao je sve selekcije RIS-a , a potom i sve selekcije u FSS  ( U -15 U-16 U-17 U-18 ) i sada je u U-19  reprenzetaciji. Lično sam ga gledao na svim utakmicama dok sam pratio generaciju 2000-og godista. Jedina mana može da mu bude što je naše Niško dete. . .

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...