Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Inače...o Maslaću. Ako se neko seća, priželjkivao sam ga, ali je otišao u Vojvodinu, pa iz Vojvodine, ali je otišao preko. DOsta dobar, oštar, ali i kolekcionar kartona, a za trenutne CB je lično KajzerFranc.

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Pa mislim da vise puta nije hteo da dodje, vise se i ne secam nesto...

Licno mi se svidja, mladja verzija Djilasa ali je po meni bolji

Još kad ga su ga Vidak i Marko "bezecovali" otišašao je u Zvezdu....posle toga nije imao ko to da plati.

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Još kad ga su ga Vidak i Marko "bezecovali" otišašao je u Zvezdu....posle toga nije imao ko to da plati.

Ne znam kakav je sportista. Meni sve nesto govori da je malo lenj, da se ne trudi dovoljno. Potez igrac. Nekako sam takav utisak stekao, ne znam zasto. Vidim u ovom igracu puno neiskoriscenog potencijala...

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ne znam kakav je sportista. Meni sve nesto govori da je malo lenj, da se ne trudi dovoljno. Potez igrac. Nekako sam takav utisak stekao, ne znam zasto. Vidim u ovom igracu puno neiskoriscenog potencijala...

Jbg...potencijal. U zadnje dve godine odigrao po desetak utakmica, po neki gol i to u smešne lige...možda mu naša trrava odgovara, kao Mihajloviću,  pa se raspuca :)

Ako uopšte dođe...npr.

Link to comment

Sulaka odlazi a Maslac je stoper malo iznad proseka lige i ovaj prvi je izmislio fudbal za njega. Maslac je u rangu stopera koje vec imamo ali drugaciji tip. Ocekujem da mu adaptacija bude bolja nego prethodnoj dvojici.

Kaze Toncev da ima ponudu za jos dva fudbalera. Dva najbolja su otisla tako da moze slobodno da proda bez bojazni da ce nesto mnogo da poremeti.

Za koliko je Haskic pusten, ima li pola milke?

 

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Sulaka odlazi a Maslac je stoper malo iznad proseka lige i ovaj prvi je izmislio fudbal za njega. Maslac je u rangu stopera koje vec imamo ali drugaciji tip. Ocekujem da mu adaptacija bude bolja nego prethodnoj dvojici.

Kaze Toncev da ima ponudu sa jos dva fudbalera. Dva najbolja su otisla tako da moze slobodno da proda bez bojazni da ce nesto mnogo da potemeti.

Za koliko je Haskic pusten, ima li pola milke?

 

 

 

 

Tako je, samo je malo sporiji.

 

Imao je klauzulu u novom ugovoru na 350k, tako da tesko pola milke. Sve najbolje sjajnom fudbaleru i momku!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...