Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

6 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Tako je, samo je malo sporiji.

 

Imao je klauzulu u novom ugovoru na 350k, tako da tesko pola milke. Sve najbolje sjajnom fudbaleru i momku!

I malo jaci. Krupniji

Link to comment

Mislim da je Ivica digo ruke od Evrope za ovu sezonu.. Maslać je doktor za naše trenutne štopere, ali fali tu još mnogo da bi mogli nečemu da se nadamo na prolece..

Link to comment
Quote

Раднички из Ниша нема „број 10”

У мору погрешних избора клубова у одређивању играча са најпрестижнијим бројем, Раднички се није ни трудио да пронађе власника „десетке”. Од повратка у Супер лигу, у сезони 2012/13 Нишлије нису имале играча са првим двоцифреним бројем на леђима.

Можда је одлука клуба са Чаира и најлогичнија, имајући у виду да су десетку у Реалу са Нишаве носили Драган Стојковић Пикси и Дејан Петковић.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/90736/izbledela-desetka

Link to comment

Radnički iz Niša je na pragu da dobije drugo pojačanje. Posle štopera Marija Maslaća, ugovor sa klubom sa Čaira trebalo bi da potpiše Aleksandar Pejović. Nekadašnji igrač Mladosti iz Lučana i najbolji penaldžija Superlige u prethodnoj sezoni vratio se u Srbiju iz Belorusije, gde je jesenas bio član Dinama iz Minska.

Ipak, Pejović neće ponovo obući dres Mladosti, već će mu nova adresa biti u Nišu. U prvom delu sezone iskusni vezista je odigrao devet utakmica za Dinamo Minsk i postigao jedan gol.

Link to comment
20 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Odlaskom Sulake fali opcija na zadnjem veznom. Po meni kvalitet kao i Pantelic. Cak mislim da Pantelic moze mnogo vise nego sto je pruzio.

 

Cak i ja mogu vise nego sto je pruzio Pantelic

Link to comment

Stetnje badnje veče i svi praznici... [emoji2][emoji485]
Dobismo si danas dva igraca i plus dugo cekanog sponzora.... [emoji6]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...