Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

6 minutes ago, Dramoser said:

I te kako se razmislja o redizajnu grba. Ima vec predloga, a svaki novi je dobrodosao. Druga je stvar da li ce, koji i kada biti usvojen.

Klub ce izaci sa sledecim tehnickim sponzorom cim to bude potpisano. Za sada nije. 

I jos nekoliko stvari koje se proizvoljno samo napisu i "istina" su samo zato sto se vise puta ponove.

Klub i dalje nije na nivou na kome bi svako od nas zeleo da ga vidi, ali kritike od strane sopstvenih navijaca bi mogle cesce da budu konstruktivnije, a onda bi mogle i da se predloze ljudima tamo, pa da se tada vidi koliko su predlozi realni, a i koliko se ima sluha za njih.

Nismo se bavili samo kritikama, ovde su se vodile ozbiljne diskusije,  analize a bilo je i odlicnih predloga i resenja.

Zadnje pa mozda dve godine te teme su skrajnute a i zasto bi nekoga i interesovale kada su to bili pucnji u prazno? Nikada nista nije doprelo do druge strane.

Stavovi forumasa su izgradjeni upravo na cinjenicama iz proslih godina. Koliko je sve ozbiljno i koliko se pomerilo sa mrtve tacke govori i tvoj post,  ti nas obavestavas da su nase ideje dobrodosle. Nigde nista objavljeno. Druze to se tako ne radi ni u Zanzibar!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Nismo se bavili samo kritikama, ovde su se vodile ozbiljne diskusije,  analize a bilo je i odlicnih predloga i resenja.

Zadnje pa mozda dve godine te teme su skrajnute a i zasto bi nekoga i interesovale kada su to bili pucnji u prazno? 

Stavovi forumasa su izgradjeni upravo na cinjenicama iz proslih godina. Koliko je sve ozbiljno i koliko se pomerilo sa mrtve tacke govori i tvoj post,  ti nas obavestavas da su nase ideje dobrodosle. Druze to se tako ne radi ni u Zanzibar!!!

 

Da se ne razumemo pogresno, mislio sam samo na postove od prethodnih par nedelja u smislu kritika koje nemaju neki konkretan cilj. I te kako je ovde bilo i dobrih i kvalitetnih analiza, pitanje je da li je bilo kanala kojima bi sugestije mogle da dodju do cilja i ljudi koji odlucuju.

Razumem frustraciju svakog od navijaca gomilanu i gradjenu sezonama, imam je i ja. Rekao sam i sam da je i sad ovo daleko od nekog cilja i uredjenog, ali da moze da se proba da se energija i ideja kanalise, pa ako prodje - odlicno, ako ne - samo ce da nam pokaze da li se klub pomerio ili je sve isto.

Link to comment

Ако је клуб тако озбиљан онда нека лепо јавно распише конкурс за редизајн грба а не да ми нагађамо да ли неко гледа ово што се овде пише. Како је добродошао сваки предлог, где то пише, где да се пошаље предлог...?

 

Све критике овде су добронамерне, ако сам навијач клуба то не значи да сам члан неке секте и да не смем да кажем ако ми се нешто не свиђа.

 

Мени не одговара што неколико сезона купујем сезонску улазницу а онда клуб пола утакмица пусти улаз за Џ и осећам се преварен. Коме да се жалим за то, где да се јавим?

Link to comment

A meni smeta sto smo se sklonili posustaloj Zvezdi za titulu i bednom Partizanu za kup, jer bi ga pored ovakve Zvezde verovatno i osvojili. Dramosere, jel se slazes da imam konkretan cilj? Da li ga imaju i u klubu, sta kazes?

Edited by W.F.C.
Link to comment
19 minutes ago, Dramoser said:

 

Da se ne razumemo pogresno, mislio sam samo na postove od prethodnih par nedelja u smislu kritika koje nemaju neki konkretan cilj. I te kako je ovde bilo i dobrih i kvalitetnih analiza, pitanje je da li je bilo kanala kojima bi sugestije mogle da dodju do cilja i ljudi koji odlucuju.

Razumem frustraciju svakog od navijaca gomilanu i gradjenu sezonama, imam je i ja. Rekao sam i sam da je i sad ovo daleko od nekog cilja i uredjenog, ali da moze da se proba da se energija i ideja kanalise, pa ako prodje - odlicno, ako ne - samo ce da nam pokaze da li se klub pomerio ili je sve isto.

To kanalisanje energije ili ti sinergija svih u i oko kluba mora da potekne iz kluba. Oni su ti koji moraju da otvore vrata jer kanale za ideje smo pronalazili ali odziv nula.

Lepo je sto hoce da redizajniraju grb ali sve je drugo isto i to je poenta.

Inace forum nije na zeljenom nivou, bar nije po mom ukusu jer svaka normalna diskusija, entuzijazam i drugacije misljenje se izminira i ismeje. Nekada u moje vreme :D je sve bilo bolje

 

Link to comment

Sta je problem ako taj Makron da najbolju ponudu?! Sto ce nas sopstveni navijači nazivati filijalom?! Ne mogu da verujem kakve se gluposti pišu i čime se ljudi bave

Link to comment
11 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sta je problem ako taj Makron da najbolju ponudu?! Sto ce nas sopstveni navijači nazivati filijalom?! Ne mogu da verujem kakve se gluposti pišu i čime se ljudi bave

Pa kao ciganima nam sredili Macron...

Link to comment

Nije bitan Macron nego je bitno sto navijaci nece vise da gledaju prodate utakmice. Ostalo je nas 1000 do 2000 sto smo uvek i dolazili i to je to. Ja samo pitam dokle laz i prodaja, dokle paljenje, dokle trofeji van Beograda i tako... Zaboravite...

Link to comment
34 minutes ago, W.F.C. said:

A meni smeta sto smo se sklonili posustaloj Zvezdi za titulu i bednom Partizanu za kup, jer bi ga pored ovakve Zvezde verovatno i osvojili. Dramosere, jel se slazes da imam konkretan cilj? Da li ga imaju i u klubu, sta kazes?

Sklonili smo se Partizanu u kupu? :fantom:

Eme zaebavas

Link to comment
15 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sklonili smo se Partizanu u kupu? :fantom:

Eme zaebavas

Ne, sklonili smo se. No to je vec prosla sezona... Ajmo dalje, ko ima zeludac jak naravno. 

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Ne, sklonili smo se. No to je vec prosla sezona... Ajmo dalje, ko ima zeludac jak naravno. 

Nismo se sklonili crnima u kupu - ove sezone su vredne gledanja bile utakmice sa njima, vosom i Krusevcem, jer to je nesto sto je bilo "na noz"..

 Ali smo zato ruzna Zvezdina filijala trenutno, jos malo pa fudbalski fmp ( i sa i bez makron dresova), koja nije smela ni da pomisli na titulu iako je bilo samo -3 i derbi sa njima. Ne povraca vam se od slihtanja i lizanja dupeta crvenima kad god i gde god se ukaze prilika? Ili je mozda lakse da se pravimo da to ne vidimo..

Link to comment

A sto bi menjali grb, ne vidim razlog, mnogo vaznijih poslova ima od toga. Mozda za pocetak nekako zaustaviti najbolje klince iz Nisa i okoline da nam odlaze sa 13-14 godina vec, ako ne i mladji...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...