Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

A stative i precku, el ce menjaju, onaj prema "gostujuci navijaci pusite kurac" malo naheren na desno ...

Купио Брада 2 кила боју....Дурлин...можда је за пречке.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ти ли си Стиви Вондере.. :D

iz prilozenog se vidi da je namestaljka, sunce granulo a kod tebe oblaci ... slabo pratis pregnozu

Link to comment
30 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

photoshop, bio sam malopre tamo :fantom:

Na žalost nije photoshop bagerima skidaju tako da nema nista od toga da se ta trava premesti na pomoćni teren

Link to comment
Na žalost nije photoshop bagerima skidaju tako da nema nista od toga da se ta trava premesti na pomoćni teren
A čime bi se inače skidala, sa pincetu ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

A čime bi se inače skidala, sa pincetu ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Prošli put su skidali pažljivo i valjali je na koturove, pa je premeštena na sadašnji pomoćni, gde je bila crvena šljaka.

Link to comment

Postojeca trava nazalost nije mogla nikako da bude iskoriscena za drugi teren. Mnogo strucniji od nas sa foruma su procenili.
Dobra stvar je da klub sada uredjuje i pomocni teren, pa ce glavni biti rasterecen i duze sacuvan.

Link to comment
Prošli put su skidali pažljivo i valjali je na koturove, pa je premeštena na sadašnji pomoćni, gde je bila crvena šljaka.
Teknologija je napredovala, vrlji pa zasadi je najnovija tehnika iz Epira

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Teknologija je napredovala, vrlji pa zasadi je najnovija tehnika iz Epira

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ma bitno je da će bude nova trava.....tepik ;)

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Na žalost nije photoshop bagerima skidaju tako da nema nista od toga da se ta trava premesti na pomoćni teren

U pravu je Gradina, trava je totalno uništena i beskorisna.

Plan je bio da se prebaci na pomoćni, ali kad je krenula da se skida nije bilo sanse da se iskoristi za bilo sta, upropascena je od mnogo valjanja,  mnogo stara, a podloga na njoj nepropusna za vodu. Odbrojala dane, tako da ce ovaj Grk da prisredi i pomoćni. Valjda 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...