Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

19 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nismo se sklonili crnima u kupu - ove sezone su vredne gledanja bile utakmice sa njima, vosom i Krusevcem, jer to je nesto sto je bilo "na noz"..

 Ali smo zato ruzna Zvezdina filijala trenutno, jos malo pa fudbalski fmp ( i sa i bez makron dresova), koja nije smela ni da pomisli na titulu iako je bilo samo -3 i derbi sa njima. Ne povraca vam se od slihtanja i lizanja dupeta crvenima kad god i gde god se ukaze prilika? Ili je mozda lakse da se pravimo da to ne vidimo..

 

teska srca mogu da se slozim sa ovim prekonisavskim postom :sleep:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Pa i moj je prekonisavski, to je taj rad. Ovde smo da pisemo sta mislimo i bar nam ro uspeva sve ove godine. Aj nek stvarno bude trofej, ustvari bilo sta nek bude kao iskorak pa da se istinski poradujemo, nisam tu da bi mracio, ali me prosla sezona dosta onako... 

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

A sto bi menjali grb, ne vidim razlog, mnogo vaznijih poslova ima od toga. Mozda za pocetak nekako zaustaviti najbolje klince iz Nisa i okoline da nam odlaze sa 13-14 godina vec, ako ne i mladji...

Bravo. Godinama o tome ukazujemo ali pomaka nema. 

Link to comment

U duhu razvijanja diskusije na forumu. Bez ikakvih spekulisanja i najava... golman koga bih voleo da vidim kod nas jeste Marko Knezevic. Juce raskinuo sa Vozdovcom, po mom misljenju dobar golman

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

Solidan i cini mi se nista vise od toga....

Pozicija golmana nam je iz omladinske mozda i najjaca, Kojic je dobar, a kazu da je taj mali Ilic 2001 jos bolji, cini mi se da je prvi golman u19 repke Srbije.. Tako da treba naci dobro resenje + ne gusiti klince od kojih moze da bude nesto i sto se tice terena i zarade..

Link to comment

Stojiljkovic,  Meleg i Jeftovic napustaju Zvezdu. Odlicna resenja za upraznjena mesta. Nisu u formi i mozda zbog toga mozemo da ih dovedemo.

Opet imaju potencijal i mogu da nam pomognu u Evropi.

 

Link to comment
14 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Stojiljkovic Meleg i Jeftovic napustaju Zvezdu. Odlicna resenja za upraznjena mesta. Nisu u formi i mozda zbog toga mozemo da ih dovedemo.

Opet imaju potencijal i mogu da nam pomognu u Evropi.

 

Ko je Stojiljkovic?

Link to comment

Mislio je na naseg Nisliju koji je napustio crvene i otisao u Majorku!

Sto se tice Jevtovica,kontam da decko nema motiva da igra vise nasu ligu pogotovo u klubu koji nije njegova zvezda! 

Dok je Meleg enigma i kontam da imamo sanse za njega! 

Link to comment

Воша ће да се повампири, покупиће играче ако ови наши не реагују што пре...

Link to comment
9 minutes ago, ackonish said:

Nikola je pozamljen iz Brage. Zvezda nije otkupila njegov ugovor

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Pa moze i pozajmica.  Nije on los toliko koliko je pokazao u Zvezdi

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...